onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey carleton
po roku nieobecności wraca do domu rodzinnego z trochę mniej nieprzyjemnym wyrazem twarzy, mniej zrytą psychiką i minimalnym planem na przyszłość
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

barmanka — moonlight bar
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Half love, half regret. Dressing up for Polaroids and cigarettes. Socialize, romanticize the life.
cześć przystojniaku! :oops:
sex on the beach
-
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
callie carter pisze: 04 wrz 2023, 14:43
cześć przystojniaku! :oops:
hej :oops:
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Ej, trzymamy się tego, że Tom ożenił się kiedyś z Elaine, siostrą Dawsey'a, prawda? Teraz gram, że są już po rozwodzie, bo Elki nie ma, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby byli szwagrowie wciąż jakoś się lubili i czasem wyszli na jakieś piwerko :sneaky: dawsey carleton
ODPOWIEDZ