komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
ephraim burnett

The road so far


komodor na stanowisku Dyrektora Generalnego Operacji Morskich w Kwaterze Głównej Wspólnego Dowództwa Operacyjnego z siedzibą w HMAS Kuttabul, Sydney. człowiek zasad, ogłady oraz etykiety. potomek bohatera wojennego i kontynuujący jego dziedzictwo. ojciec 6-letniego jonathana i 3-letniej liberty. świeżo po rozwodzie z pamelą. na stałe mieszka w Sydney, w Lorne Bay jest na urlopie z dziećmi.





easter bunny
chubby dumpling
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka Ephraim Burnett
Mogę dać swojego Francisa, bo on też jest z Marynarki Wojennej. No i w sumie wiekowo podobnie, a z pań mam raczej młodsze... najstarsza z nich to Laurissa, a potem Mari i Pearl, więc jakbyś którąś na coś chciał/a, to się nie krępuj i coś sobie na pewno wymyślimy, jak powiesz, w którym kierunku iść <3
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Divina Norwood wypatruj mnie na PW.
easter bunny
chubby dumpling
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Ephraim Burnett myślę że możemy się znać z jakichś działań wojennych gdzieś tam, bo Jack jako dziennikarz pakował się w różne kłopoty tu i tam! 8)

A poza tym blisko wiekiem mam remi blackwell, ale on jest jednak strasznie pozytywnym człowiekiem :hm: :hm: więc nie wiem czy by się dogadali :lol: Ale za to alice underwood chciałam jakoś połączyć z jego dzieckiem, ale Twoja kp ma tak mało informacji, że nie wiem nic, więc.... :lol: Tak tu urwę :lol:
przyjazna koala
-
-
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
jackson hargreeves a ephraim mógł być Twoim synem, bo zastanawiałam się nad tym, zanim zdecydowałam się na starszego pryka :lol: i może nie o działaniach wojennych przyszło im kiedyś rozmawiać, ale o zaginionej łodzi, która zaprowadziła do ujawnienia korupcji jednego z przełożonych burnetta, gdy ephraim był jeszcze młodym oficerem? być może burnett uczestniczył w procesie w roli świadka, a może nawet w pewnym momencie jackson rozpatrywał opcję, że miał z tym wszystkim coś wspólnego? ephraim na pewno miałby mocno mieszane uczucia względem hargreevesa — w końcu z jednej strony może wyciągać zbyt pochopne wnioski, ale z drugiej przydał się do ujawnienia korupcji — jednak nieosobiste. po prostu dziennikarze są dość specyficzną i kontrowersyjną grupą. jak i sami wojskowi... widzę tu bardzo płynną relację pod względem nastrojów. na sympatię bym nie liczyła. może jednak jackson pracuje nad czymś związanym z marynarką i znów trzeba będzie się spotkać?

nie wiem, czy ephraim zniesie pozytywne nastawienie, szczególnie teraz.

im mniej informacji, tym więcej można wymyślać XD ale przyznam się bez bicia, że już tyle kart napisałam, że w tym przypadku nie miałam siły i od początku nastawiona byłam na zaangażowanie fabularne. co do jego córki to teresa ma 5 lat i niespieszno jej raczej do zakładu pogrzebowego, ale może mnie lepiej delikatnie oświeć, co może Ci wpadło do głowy, to postaram się rozwinąć, bo akurat może nie być to taki zły pomysł :hm:

edit: kp już sobie rozwinęłam, więc może coś nowego Ci wpadnie w oko.
easter bunny
chubby dumpling
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Ephraim Burnett pisze: 06 mar 2022, 07:52
jackson hargreeves a ephraim mógł być Twoim synem, bo zastanawiałam się nad tym, zanim zdecydowałam się na starszego pryka :lol: i może nie o działaniach wojennych przyszło im kiedyś rozmawiać, ale o zaginionej łodzi, która zaprowadziła do ujawnienia korupcji jednego z przełożonych burnetta, gdy ephraim był jeszcze młodym oficerem? być może burnett uczestniczył w procesie w roli świadka, a może nawet w pewnym momencie jackson rozpatrywał opcję, że miał z tym wszystkim coś wspólnego? ephraim na pewno miałby mocno mieszane uczucia względem hargreevesa — w końcu z jednej strony może wyciągać zbyt pochopne wnioski, ale z drugiej przydał się do ujawnienia korupcji — jednak nieosobiste. po prostu dziennikarze są dość specyficzną i kontrowersyjną grupą. jak i sami wojskowi... widzę tu bardzo płynną relację pod względem nastrojów. na sympatię bym nie liczyła. może jednak jackson pracuje nad czymś związanym z marynarką i znów trzeba będzie się spotkać?

nie wiem, czy ephraim zniesie pozytywne nastawienie, szczególnie teraz.

im mniej informacji, tym więcej można wymyślać XD ale przyznam się bez bicia, że już tyle kart napisałam, że w tym przypadku nie miałam siły i od początku nastawiona byłam na zaangażowanie fabularne. co do jego córki to teresa ma 5 lat i niespieszno jej raczej do zakładu pogrzebowego, ale może mnie lepiej delikatnie oświeć, co może Ci wpadło do głowy, to postaram się rozwinąć, bo akurat może nie być to taki zły pomysł :hm:

edit: kp już sobie rozwinęłam, więc może coś nowego Ci wpadnie w oko.
Ojć, no to przykro trochę ale trudno! :lol: I w sumie mogło być coś o korupcji, łodziach, może jakimś budynku, który miał powstać, ale ktoś przejebał hajs i tylko udawał, że się to coś zbudowało? Coś mi świta o takiej bazie widmo w Afganistanie, no ale mniejsza o prawdziwe detale z życia :lol: I dobra, niech będzie trochę podejrzliwości między nimi, ale jak się spotkają w barze, to razem się napiją? :hm: I w sumie póki co nic nie przewidywałam takiego, ale na przyszłość sobie zostawię w pamięci 8)

A z Alice XDDDDDD chodziło mi bardziej o po prostu jakąś sytuację, kiedy Alice szła sobie z kwiatami i spodobały sie dziewczynce, od słowa do słowa mogła zaoferować jakąś pomoc, może bejbisitowanie od czasu do czasu? Nie wiem, może uważać Epha za jakiegoś takiego smutnego człowieka, którego trzeba trochę rozweselić? :lol: Nie wiem czy taka relacja by ci odpowiadała, ale jeśli tak to można by zobaczyć, czy w grze by z tego coś wyszło ciekawego :hm:
przyjazna koala
-
-
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
jackson hargreeves myślę, że mogą się spotkać gdzieś na mieście właśnie. może nawet w porcie, bo w jednym zadanku od mistrza gry powódź trochę poszkodowała ephraimowi jacht, więc pewnie będzie tam często przesiadywał i go naprawiał. może jackson by zagadał dawno niewidzianego kapitana? w takich warunkach ephraim nie mógłby uciec, więc rozmowa potoczyłaby się sama. a co dalej to już byśmy zobaczyły. możemy także pomyśleć o czymś innym, ale na ten moment, taka jest moja propozycja. i zdecydowanie przyda się wątek z drugim facetem, bo na razie gram z samymi paniami. nie, żebym narzekała, ale chociaż pozór równowagi niech będzie zachowany :lol:

co do alice na razie się wstrzymam, bo mam dość sporo gier właśnie z paniami i odezwę się najwyżej, jak wszystko się uspokoi. nie chcę brać na siebie za dużo. ale z jaxem chętnie coś rozegram, gdy tylko zluzuje się u mnie terminarz.
easter bunny
chubby dumpling
dziennikarz śledczy — freelance
53 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Stary dziennikarz, który niszczy swoją wątrobę i nawiązuje same dziwne relacje z ludźmi dookoła.
Ephraim Burnett pisze: 15 mar 2022, 14:17
jackson hargreeves myślę, że mogą się spotkać gdzieś na mieście właśnie. może nawet w porcie, bo w jednym zadanku od mistrza gry powódź trochę poszkodowała ephraimowi jacht, więc pewnie będzie tam często przesiadywał i go naprawiał. może jackson by zagadał dawno niewidzianego kapitana? w takich warunkach ephraim nie mógłby uciec, więc rozmowa potoczyłaby się sama. a co dalej to już byśmy zobaczyły. możemy także pomyśleć o czymś innym, ale na ten moment, taka jest moja propozycja. i zdecydowanie przyda się wątek z drugim facetem, bo na razie gram z samymi paniami. nie, żebym narzekała, ale chociaż pozór równowagi niech będzie zachowany :lol:

co do alice na razie się wstrzymam, bo mam dość sporo gier właśnie z paniami i odezwę się najwyżej, jak wszystko się uspokoi. nie chcę brać na siebie za dużo. ale z jaxem chętnie coś rozegram, gdy tylko zluzuje się u mnie terminarz.
No okejka, bez presji, kiedyś się na coś zgadamy 8)
przyjazna koala
-
-
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
jackson hargreeves odezwę się, jak tylko zluzują się terminy, więc wypatruj mnie na pw :welcome: nie wiem kiedy, ale kiedyś ten dzień nadejdzie, więc survive!
easter bunny
chubby dumpling
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
^^
ambitny krab
Joe
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
easter bunny
chubby dumpling
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
ODPOWIEDZ
cron