właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/dd/85/d7/dd85d72d6a00a194f1c342c1ad1d56df.jpg][/telimg1]
[tel5]Saul
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/dd/85/d7/dd85d72d6a00a194f1c342c1ad1d56df.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]TREŚĆ[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]TREŚĆ[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@OZNACZENIE[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Pragnie być muzykiem, dlatego wybrał studia — na kierunku muzycznym
21 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Melt me, I'm cold
I've reached out my hand countless times
The echo is colorless
Oh, this ground feels so heavier
I am singing by myself
I just wanna be happier
Am I being too greedy?
Jae
05:20
Shiet, no i sie porzygałem do tego. Cudofffnieee. :rzygam:
05:22
Wasnie widzę i się o tym dosadne przekonuuuje. :/
05:24
To co jest ze mna nie tak, sze tego nie odwzajemniles...? Chyba jesetm za gupi by to pojac. :/
05:30
I jestem Ci bardzo wdziecny za to, co dla mnie wtedy zrobies... tak, mófiłeś, ale nie chciaem tego do siebie dopuscic myślac, sze mosze Ci się zmieni, sze też mie pokochasz... wiec pewnie nikt mnie jush nie pkocha.
05:32
Nie fiem, odnosze wrahenie, sze nic ju nie będzie lepiej. Ale mosze faktycznie to dobry pomys.
wysłano do Saul Monroe
wystrzałowy jednorożec
Lil Meow Meow
No, god please no.
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:29
Ray
Mówi, że od dawna. A ja... hm. To skomplikowane. Podobał mi się od zawsze, ale jakoś zawsze mi się wydawało, że nie mam u niego u szans. Poza tym... no, najpierw byłem z tobą, potem z Chrisem, a potem nie chciałem się pakować w żadne związki, bo stwierdziłem, że to nie dla mnie. Że mi nie wychodzą i nie ma sensu się łudzić, że tym razem się uda. Ale jakoś tak... czuję, że mogę mu zaufać. Nie wiem czy to co piszę ma sens, ale... no. Nigdy nie byłem zbyt mocny w słowach, chyba że chodzi o piosenki XD
wysłano do Saul Monroe
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
19:29
Arthur
CAŁOWALIŚMY SIĘ!!!!!
wysłano do Saul Monroe
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:35
Ray
Czej, a nie byłeś ostatnio w jakimś związku...? Wydaje mi się, że dobrze pamiętam, że był ktoś.
wysłano do Saul Monroe
Pragnie być muzykiem, dlatego wybrał studia — na kierunku muzycznym
21 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Melt me, I'm cold
I've reached out my hand countless times
The echo is colorless
Oh, this ground feels so heavier
I am singing by myself
I just wanna be happier
Am I being too greedy?
Jae
16:20
Boże... tak bardzo Cię przepraszam za moje wiadomości... nie powinienem w ogóle był do Ciebie pisać. Ale mi teraz wstyd... Najgorsze jest to, że ja niewiele z tego pamiętam i obudziłem się z potwornym bólem głowy, a potem zobaczyłem to wszystko i... tak, najchętniej bym się teraz zapadł pod ziemię... :faint:
16:25
Wiesz co, zapomnij o tym wszystkim. Tak, masz rację, nic mi nie obiecywałeś. Nie mówiłeś, że mnie kochasz, ani nic. Wmówiłem sobie sam, że ze sobą chodzimy, bo naiwnie myślałem, że skoro się całowaliśmy, zrobiliśmy to... jest to jednoznaczne z byciem parą, a Ty na pewno też coś do mnie czujesz. Chciałem wierzyć, że z czasem się to zmieni i ostatecznie to powiesz, odwzajemnisz moje uczucia... nie chciałem do siebie dopuścić, że Ty możesz nie czuć tego samego i nie chcieć żadnego związku. Być może dlatego odwlekałem poważną rozmowę, jaką potem mieliśmy tuż przed moim wyjściem ze szpitala... ale nie tak łatwo było to zaakceptować, zważywszy na to, że "serce nie sługa" i nic nie mogłem na to poradzić, że się w Tobie zwyczajnie zakochałem i nie mogłem odkochać... Ty nie masz mnie za co przepraszać, to ja sobie wbiłem do głowy zbyt wiele i tym samym Cię zniechęciłem.... widocznie tak miało być.
16:26
Więcej nie będę Cię nękał. Nie chcę byś się o cokolwiek obwiniał, bo to ja nawaliłem na całej linii i to wszystko spieprzyłem.
16:27
Żegnaj Saul.... przepraszam raz jeszcze i postaram się o Tobie zapomnieć najszybciej jak to możliwe.
wysłano do Saul Monroe
wystrzałowy jednorożec
Lil Meow Meow
No, god please no.
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:37
Ray
O kurde... przykro mi, nie wiedziałem. Rozstaliście się? To tym bardziej musimy się spotkać na piwo jak tylko wrócę do Lorne. Trzymasz się jakoś?
wysłano do Saul Monroe
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:45
Ray
Nie mogę się nie przejmować, jesteś jedną z bliższych mi osób na tym świecie.
Ale dobra, pogadamy jak wrócę. Tak, niech będzie w czwartek. Możemy wyskoczyć do knajpy, jeśli ci pasuje. O 20? <3
wysłano do Saul Monroe
ksiądz — lokalna parafia
45 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Od września mieszka w Lorne Bay i wciąż uparcie bawi się w księdza, próbując udawać przed samym sobą, że wcale nie ma wielkiego kryzysu wiary. Od niedawna coraz częściej spotyka się z pewnym przystojnym jubilerem, a jego mała córeczka jest jego iskierką nadziei w tym paskudnym świecie.
Leonard
03:13
Hej, spokojnie, oddychaj powoli
Czego jest za dużo? Co się teraz stało?
Gdzie jesteś?
wysłano do Saul Monroe
ksiądz — lokalna parafia
45 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Od września mieszka w Lorne Bay i wciąż uparcie bawi się w księdza, próbując udawać przed samym sobą, że wcale nie ma wielkiego kryzysu wiary. Od niedawna coraz częściej spotyka się z pewnym przystojnym jubilerem, a jego mała córeczka jest jego iskierką nadziei w tym paskudnym świecie.
Leonard
03:18
Dobrze sobie radzisz, Saul
Nie psuj tego narkotykami
Naprawdę dobrze sobie radzisz i jestem z ciebie dumny
Ale potrzebujesz pomocy
I wiesz o tym
Zaraz przyjadę, wyjdź przed dom, oddychaj spokojnie
wysłano do Saul Monroe
ksiądz — lokalna parafia
45 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Od września mieszka w Lorne Bay i wciąż uparcie bawi się w księdza, próbując udawać przed samym sobą, że wcale nie ma wielkiego kryzysu wiary. Od niedawna coraz częściej spotyka się z pewnym przystojnym jubilerem, a jego mała córeczka jest jego iskierką nadziei w tym paskudnym świecie.
Leonard
03:21
Jestem w drodze, zaraz będę
Kocham cię. I nie jesteś nienormalny
wysłano do Saul Monroe
starszy inspektor — lorne bay fire station
36 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:00
Ray
Hej, chcesz mnie odwiedzić w szpitalu? Chciałbym cię zobaczyć.
wysłano do Saul Monroe
ksiądz — lokalna parafia
45 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Od września mieszka w Lorne Bay i wciąż uparcie bawi się w księdza, próbując udawać przed samym sobą, że wcale nie ma wielkiego kryzysu wiary. Od niedawna coraz częściej spotyka się z pewnym przystojnym jubilerem, a jego mała córeczka jest jego iskierką nadziei w tym paskudnym świecie.
Leonard
13:10
Ej, czy takim maluchom jak Isla wolno jeść pomarańcze...? Bo patrzy na talerz z pomarańczami takim wygłodniałym wzrokiem, że nie umiem jej odmówić, ale nie jestem pewien, czy jej to nie zaszkodzi...
wysłano do Saul Monroe
ODPOWIEDZ