Pragnie być muzykiem, dlatego wybrał studia — na kierunku muzycznym
21 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Melt me, I'm cold
I've reached out my hand countless times
The echo is colorless
Oh, this ground feels so heavier
I am singing by myself
I just wanna be happier
Am I being too greedy?

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/a0zgSk7.gif][/telimg1]
[tel5] Jae
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/a0zgSk7.gif][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
wystrzałowy jednorożec
Lil Meow Meow
No, god please no.
Właściciel & CEO — RDC Finances Cairns
31 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Po wypadku samochodowym udaje, że stracił pamięć, ponieważ w jego sali pewnego dnia pojawiła się dziewczyna, która udaje, że jest jego narzeczoną. chce sprawdzić o co jej chodzi, więc kontynuuje ten teatrzyk.
Ryder
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Heja! Troche ostatnio zaległem w szpitalu dlatego sie nie odzywalem :/ Śmialo wpadaj! Po wypadku mnie unieruchomili jakimś gównem, wiec ledwo chodze. Stalo sie coś zlego? Potrzebujesz czegoś?
wysłano do Jaesang Chae
Właściciel & CEO — RDC Finances Cairns
31 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Po wypadku samochodowym udaje, że stracił pamięć, ponieważ w jego sali pewnego dnia pojawiła się dziewczyna, która udaje, że jest jego narzeczoną. chce sprawdzić o co jej chodzi, więc kontynuuje ten teatrzyk.
Ryder
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
troche sie podziało, ale to fakt - mamy chyba jakiegos rodzinnego pech. Jakbyś ogarnal cos dobrego do jedzenia to ekstra, tylko bez mięsa!
Dobra to wpadaj! Czekam na ciebie w takim razie!
wysłano do Jaesang Chae
Właściciel & CEO — RDC Finances Cairns
31 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Po wypadku samochodowym udaje, że stracił pamięć, ponieważ w jego sali pewnego dnia pojawiła się dziewczyna, która udaje, że jest jego narzeczoną. chce sprawdzić o co jej chodzi, więc kontynuuje ten teatrzyk.
Ryder
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Jedyny warunek to mięso! Reszta należy do ciebie :D. Dobra, czekam :D
wysłano do Jaesang Chae
rezydent onkologii — cairns hospital
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Znajdź mnie, uwolnij mnie od tego zżerającego zwątpienia, daremnej rozpaczy, horroru snu.
Ollie
16:20
O masz, przecież wiesz, że zawsze jestem, jeśli czegoś potrzebujesz! Odzywaj się, a nie przeżywasz w samotności!
No ja mam trochę do opowiadania, bo się dzieje ostatnio, ale to może w takim razie spotkamy się wieczorem? Jestem jeszcze w szpitalu, ale możemy się umówić na jakąś dziewiętnastą w barze chociażby?
wysłano do Jaesang Chae
rezydent onkologii — cairns hospital
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Znajdź mnie, uwolnij mnie od tego zżerającego zwątpienia, daremnej rozpaczy, horroru snu.
Ollie
22:22
Nie no, jasne, lepiej pogadać na żywo. Opowiesz mi o wszystkim, ja ci też poopowiadam, taka wymiana :lol: Dobra, to może Moonlight? W Opal, jakby co. :3
wysłano do Jaesang Chae
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
03:46
Jae, wiesz, która godzina?
Niczego Ci nie obiecywałem i mówiłem, że to jakoś szybko, że nie daję rady. Że nie jestem w stanie Ci niczego obiecać, żebyś się we mnie nie zakochiwał
wysłano do Jaesang Chae
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
04:36
nie uważam, żebyś był szpetny, głupi i załosny. Nie chciałem ci zrobić krzywdy, przepraszam - nie sądziłem, że to u Ciebie tak daleko zajdzie
wysłano do Jaesang Chae
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
05:12
Picie na smutno nigdy nie przynosi dobrych efektów. Idź spać, Jae. Nie byłeś "niewystarczający" - po prostu nie poczułem do ciebie tego, co ty poczułeś do mnie i nigdy nie mówiłem, że poczułem. Chciałem cię wspierać w szpitalu, lubię cię, jesteś przystojny, podobasz mi się, ale to nie to, rozumiesz? Nie poczułem tego samego i mówiłem Ci o tym wcześniej. Nie oszukiwałem cię przecież, że ja Ciebie kocham, mówiłem, żebyś ty nie angażował się we mnie
idź spać, jutro będzie lepiej
wysłano do Jaesang Chae
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
05:36
Wycofałem się, bo widziałem, że to poszło za daleko - znacznie dalej, niż oczekiwałem. Nie spodziewałem się, że pójdzie w tę stronę, nie chciałem wtedy związku, chyba byłem emocjonalnie związany już z innym człowiekiem, chociaż wtedy o tym do końca nie wiedziałem. Nie chciałem Ci zrobić większej krzywdy, więc się wycofałem, ale nigdy nie mówiłem, że Cię kocham albo że jesteśmy w związku
Moja córka w końcu zasnęła, też się położę, bo za kilka godzin powinienem się pojawić w pracy. Dobranoc, Jae
wysłano do Jaesang Chae
ODPOWIEDZ