pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
Arthur C. Fell
Kiedyś wykładowca literatury, ale od wielu lat prowadzi księgarnię. Ponadto wydał dwie książki i jest w trakcie pisania trzeciej. Prywatnie zaręczony ze swoim najlepszym przyjacielem, aktualnie buja w obłokach i planuje ślub, a ponadto pomaga ukochanemu zajmować się jego rodzeństwem, nad którym ten przejął opiekę. Kocha paplać o książkach i pić kakao.
Kiedyś najlepszy przyjaciel, aktualnie także narzeczony, z którym planuje ślub. Jego pierwsza prawdziwa miłość, przez ćwierć wieku do niego wzdychał i marzył o tym, że w końcu będą mogli być razem. I teraz, gdy na szczęście mogą, nic innego zdaje się nie mieć dla niego znaczenia.

Dobry przyjaciel, a jednocześnie brat Samuela. Zgodził się zostać świadkiem na ich ślubie! Ponadto fajny facet, choć trochę pogubiony, ale naprawdę bliski Arthurowi.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Arthur C. Fell ja tu podrzucam moją Maeve. Ona jest mała ale pracuje w bibliotece, ma swojego instagrama o książkach i generalnie bardzo dużo pisze do szuflady i nikomu tego nie pokazuje. Marzy o tym, że ją dostrzeże jakieś wydawnictwo na tym instagramie śmiesznym i zaproponuje jej pracę. W każdym razie, na pewno jest stałą klientką jego księgarni i kupuje mnóstwo książek (a przynajmniej tyle na ile ją stać z pensji bibliotekarki, bo jest uzależniona od ich kupowania) a ponieważ nieustannie gada i kocha książki to jej wizyty kończą się nie tylko na kupowaniu ale też na gadaniu. No, taki pomysł mam :hihi:

A jeśli chcesz też inne z moich dziewczyn to zapraszam serdecznie <3
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
Maeve Halsworth pisze: 20 paź 2023, 00:02
Arthur C. Fell ja tu podrzucam moją Maeve. Ona jest mała ale pracuje w bibliotece, ma swojego instagrama o książkach i generalnie bardzo dużo pisze do szuflady i nikomu tego nie pokazuje. Marzy o tym, że ją dostrzeże jakieś wydawnictwo na tym instagramie śmiesznym i zaproponuje jej pracę. W każdym razie, na pewno jest stałą klientką jego księgarni i kupuje mnóstwo książek (a przynajmniej tyle na ile ją stać z pensji bibliotekarki, bo jest uzależniona od ich kupowania) a ponieważ nieustannie gada i kocha książki to jej wizyty kończą się nie tylko na kupowaniu ale też na gadaniu. No, taki pomysł mam :hihi:

A jeśli chcesz też inne z moich dziewczyn to zapraszam serdecznie <3
Klientkę która nie tylko kupuje, ale także lubi porozmawiać o książkach zawsze bardzo ukocham :D Jutro poproszę o stworzenie mi księgarni, bo dzisiaj już zeszłam z kompa, to nawet będziemy mogli zagrać, jeśli będziesz miała chęć i czas <33
A co do innych twoich postaci to na pewno się przejdę do Emmy moim innym panem, bo razem pracują, ale to też jutro :milosc:
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Arthur C. Fell o super, bo ja wyczyściłam sobie kolejkę, więc mogę do niej dodać jeszcze trochę wątków i od razu mówię, że żeby było szybciej to byś musiała nam zacząć (wcale nie dlatego, że nie cierpię zaczynać, WCALE), bo nowa kolejka odpisów mi się tworzy xD
A do Emmy zapraszam, jak najbardziej, wszystkich przyjmę <3
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
Blanche Fitzgerald pisze: 20 paź 2023, 00:12
Arthur C. Fell o super, bo ja wyczyściłam sobie kolejkę, więc mogę do niej dodać jeszcze trochę wątków i od razu mówię, że żeby było szybciej to byś musiała nam zacząć (wcale nie dlatego, że nie cierpię zaczynać, WCALE), bo nowa kolejka odpisów mi się tworzy xD
A do Emmy zapraszam, jak najbardziej, wszystkich przyjmę <3
Haha, dobrze, jasne! Być może jeśli jutro będę miała dobry mood na posty to nam od razu coś zacznę, na pewno dostaniesz oznaczenie i być może jeszcze informacyjne pw :excited: A do Emmy przyjdę jutro jak poczytam kp <3
ODPOWIEDZ