aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Blanche Firzgerald
Aktorka, dopiero co wróciła do Lorne po roku nieobecności, więc na pewno zna dużo ludzi, ok.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
<33
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Czołem, siostrzyczko :excited: Blanche Fitzgerald
aktor — na urlopie zdrowotnym
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Pozostanie nam po nas przynajmniej wzruszenie.
wpadam Leonem i Urielem na start :hihi:

Blanche Fitzgerald
ambitny krab
-
-
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka Blanche Fitzgerald <3
Moja Mari mocno przyjaźni się z Twoja siostrą (Kay) i dodatkowo pracuje z Gwen, jest wesołym promykiem, więc się polecam <3
Były facet mojej Lisy jest zaś producentem filmowym, więc może kojarzyć aktorki z okolicy i generalnie jak kogoś ode mnie chcesz, to śmiało <3
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
billie winfield *.*

Gwen Fitzgerald <3 Dwa lata różnicy jest między nimi tylko, więc myślę, że jak były małe to miały relacje love-hate, bo to jest jednak niewielka różnica wieku xD Ale potem z tego wyrosły i się kochają teraz, tak. I jak Blanche kiedyś przestanie być miłosnym debilem to na pewno będzie prosiła Gwen o jakieś rady czy coś <3

uriel wordsworth jak Blanche była gówniakiem to Leon był dla niej jak bóg prawie, ok. Jak jej mówił co ma zrobić to robiła to bez wahania, nawet jak to były durne rzeczy. Jak jej coś opowiadał albo tłumaczyć to wierzyła w to, więc na pewno jej wciskał głupie rzeczy. Zawsze za nim łaziła i chciała żeby ją zabierał ze sobą jak gdzieś wychodził. I w sumie myślę, że jej to wyblakło ale nie minęło i pewnie nawet teraz uwierzyłaby mu w najgorszą durnotę świata xD
A Uriel, no są w tym samym wieku i najchętniej bym ich zapoznała w szkole już ale kurna, Blanche nie chodziła do prywatnej i to w Cairns na pewno :( Kurde, taki piękny punkt zaczepienia mamy ale nie wiem jak go wykorzystać :/ W sumie, mogą się znać za gówniaka, bo dzieciaki to wszędzie łażą i latają z kim popadnie. Mogli się nawet za dzieciaka w ogóle nie lubić a potem ona się zaczęła interesować filmem i się wtedy okazało kim jest jego matka i Blanche była taka zafascynowana i w ogóle, a jak poszła w szkole do kółka teatralnego to mogła z nim ćwiczyć kwestie (obstawiam, że go poniekąd do tego zmuszała) ale nie wiem czy byli przyjaciółmi xD Potem ich drogi się rozeszły no i teraz mogą się spotkać gdzieś przypadkiem jak ona wróciła do Lorne po roku ale on jej nie pamięta, ona jest za to na niego zła ale gdyby chciał to mogłaby mu trochę poopowiadać o tym co kiedyś było. Zakładając, że to się ładnie zgrywa, że się znali za dzieciaka :D

Marianne Chambers a czy Mari jest naiwna? To ważne xD Bo Blanche dla jaj mogłaby jej wciskać nieprawdziwe rzeczy, w które Mari by wierzyła a Kay za każdym razem musiałaby wyprowadzać ją z błędu :D Ale tak ogólnie to Blanche Mari lubi, bo uważa, że jest urocza.
A co do Lisy to w sumie Blanche po skończeniu studiów mieszkała w Perth i tam pracowała, a w Cairns tak naprawdę dopiero co dostała posadę, jak jej się roczny stać z Nowym Jorku kończył, więc raczej nie miały szans się poznać xd
ODPOWIEDZ