pielęgniarka na bezrobociu — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Velvet Cavendish
Velvet codziła to szkoły w Lorne Bay, więc wszystkie znajomości z tamtych czasów mile widziane! Chwilowo jest bez pracy, opiekuje się niespełna trzyletnim bratankiem, którego ojciec, a jej brat, zginął podczas wyprawy w Himalaje, tak więc chętnie pozna jakieś mamuśki z dziećmi w podobnym wieku, a do tego na pewno też zna znajomych brata.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
:)
brak multikont
Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
velvet cavendish Velvet powinna chodzić do klasy z Biancą, albo gdzieś się mijać! Mogę zaproponować dwie postacie, albo grzeczną Biancę, albo niegrzeczną Biancę! :hihi:

a i mogę podrzucić Molly na mamuśkowe relki, choć ona ma roczniaka, też cudzego!
Kierowca/sportowiec — Cały świat
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Raczkujący kierowca rajdowy, przyszły mistrz F2 a potem F1
Heloł!

Ja zaproponuje jakiś byłych może? Przelotna wakacyjna znajomość, kiedy Dennis wrócił do Lorne albo może gdzieś dalej w Cains albo nawet w Sydney. Potrzebuje w sumie takiej relacji, niby byli razem ale wiadomo jak to "młodzież", tydzien czy dwa w tą nie zrobił im różnicy. Ale rozstali się być może w normalnej atmosferze bo to nie była big love. Ewentualnie coś innego też przyjmę!

velvet cavendish
baby it's cold outside
nick autora
brak multikont
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Velvet jest z tego samego rocznika, co syn Charlotte (nieobecny na forum, ale może się znajdzie), więc warto się znać :jupi:
Dam też Annie Halsworth-Callaway, ona ma dwuletnią córę, znajomości z placów zabaw będą idealne :hihihi:
velvet cavendish
pielęgniarka na bezrobociu — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Zanim ja się wygrzebię z życia, to trochę mija, sorki.
Gilbert Zeimer A mogą być obie Bianki, i grzeczna, i niegrzeczna? ^^
A jeśli chodzi o Molly, to plac zabaw zawsze spoko :excited: możemy sobie zrobić zlot z Annie Halsworth-Callaway :lol:

I zawsze to miło spotkać mamuśkę kolegi ze szkoły Charlotte Hargreeves To teraz i ja liczę na to, że synuś się znajdzie.

Dennis Rosberg To w sumie nie jest głupie. Nie określiłam konkretnie, gdzie Velvet studiowała, ale na pewno nie w Cairns, bo to według niej "za blisko", więc mogli się poznać nawet gdzieś dalej, najlepiej zaraz po jej wyjeździe i nie musiało trwać jakoś super długo, bo potem już była z kimś innym. To teraz byłoby zdziwko, jakby się na siebie natknęli w Lorne xD
powitalny kokos
:)
brak multikont
Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
velvet cavendish Mogą być! To jakbyś chciała coś zagrać, to pisz, wybierzemy którą Biancę!
Kierowca/sportowiec — Cały świat
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Raczkujący kierowca rajdowy, przyszły mistrz F2 a potem F1
no u mnie też Dennis krąży po świecie, raz w Europie wyścig, raz w Ameryce. Ale w Melbourne na przykład bywa bo tam tor, więc może i tam się poznali i może nawet ją zabrał na wyścig jako swoją damę, ale skoro nie mieli może za dużo wspólnego i było to "lato miłości", szybko się skończyło co dobre
ale! flirciarz z niego, więc teraz jakby się spotkali to też raczej pozytywnie ^^
jak kiedyś znajdziesz czas to można coś zagrać śmiało

velvet cavendish
baby it's cold outside
nick autora
brak multikont
pielęgniarka na bezrobociu — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gilbert Zeimer napiszę <3
Dennis Rosberg „Lato miłości” :lol: napiszę priv <3
powitalny kokos
:)
brak multikont
ODPOWIEDZ