Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
Gilbert Zeimer
Od urodzenia w Lorne Bay, posiadacz całkiem sporej gromadki rodzeństwa. Od paru lat prywatny detektyw, zawsze włączający się w pomoc mieszkańcom miasteczka. Fan koszykówki, całkiem niezły gracz w kręgle.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Obiecałam, więc przychodzę! <3 Z Lily są z tego samego roku, więc na pewno chodzili razem do szkoły. Myślę, że mogą przyjaźnić się od czasów szkolnych! Dodatkowo mogę podrzucić Jake'a do jakiejś relki bardziej służbowej, ponieważ pracuje w policji! Gilbert Zeimer
Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
Lily Beardsley Okej, to Lily biorę na koleżankę ze szkolnej ławki, może pierwszą, zerówkową miłość? :lol:

a z Jakem byłabym skłonna dać coś nie tak różowego, że nie lubi jak Gilbert wpieprza się w nieswoje rzeczy, w końcu jest tylko samozwańczym detektywem, więc nie ma prawa się dopytywać i w ogóle przeszkadza!
agentka nieruchomości — Axford Real Estate Agency
27 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gilbert Zeimer czy Gilbert może przypadkiem nie chce zostać tym super sąsiadem Milani, do którego ta dzwoni, gdy ma jakiś problem w domu, a w ramach podziękowania za pomoc piecze mu babeczki? :hihihi:
Prawnik — neelsen group cairns
31 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
milani fairweather Oczywiście, że może, to człowiek orkiestra! Najbardziej lubi te z malinami i białą czekoladą, tak btw <33
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Gilbert Zeimer dzień dobry. Chciałam powiedzieć, że na gifku to wyglądasz jak stalker bardziej niż detektyw. Do widzenia.
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Blanche Fitzgerald pisze: 16 lis 2023, 23:15
Gilbert Zeimer dzień dobry. Chciałam powiedzieć, że na gifku to wyglądasz jak stalker bardziej niż detektyw. Do widzenia.
Zgadzam się! Totalnie

Gilbert Zeimer czy Daisy będzie mogła ewentualnie korzystać z usług Gilberta, gdy Wren nie będzie odpisywał na jej smsy?
wystrzałowy jednorożec
Miło
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Olive Halsworth to Blanche na pewno go poleciła jako najlepszego detektywa do romansów :haha:
Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
Blanche Fitzgerald pisze: 16 lis 2023, 23:15
Gilbert Zeimer dzień dobry. Chciałam powiedzieć, że na gifku to wyglądasz jak stalker bardziej niż detektyw. Do widzenia.
I don't stalk, I investigate :/
Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
Olive Halsworth pisze: 16 lis 2023, 23:22
Blanche Fitzgerald pisze: 16 lis 2023, 23:15
Gilbert Zeimer dzień dobry. Chciałam powiedzieć, że na gifku to wyglądasz jak stalker bardziej niż detektyw. Do widzenia.
Zgadzam się! Totalnie

Gilbert Zeimer czy Daisy będzie mogła ewentualnie korzystać z usług Gilberta, gdy Wren nie będzie odpisywał na jej smsy?
Jeśli Wren nie odpisuje, to na pewno ma powód, może warto poszukać problemu w sobie? :lol: A tak serio, to Daisy może pisać! Z facetem, bratem, zgubionym sensem życia, dogadamy się :lol:

Olive Halsworth
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Blanche Fitzgerald pisze: 16 lis 2023, 23:36
Olive Halsworth to Blanche na pewno go poleciła jako najlepszego detektywa do romansów :haha:
Podoba mi się! Daisy i Blanche muszą trzymać sztamę :lol:

I może niech Gilbert Zeimer uświadomi Wrena jak skończyli jej poprzedni partnerzy, zamiast sugerować problemu w niej? :lol: ale może kiedyś napisze! Do Gilberta oczywiście, wizytówkę sobie zostawi
wystrzałowy jednorożec
Miło
Prywatny detektyw — znudzony śledzeniem niewiernych żon
36 yo — 201 cm
Awatar użytkownika
about
I don't stalk, I investigate
Olive Halsworth pisze: 17 lis 2023, 08:59
Blanche Fitzgerald pisze: 16 lis 2023, 23:36
Olive Halsworth to Blanche na pewno go poleciła jako najlepszego detektywa do romansów :haha:
Podoba mi się! Daisy i Blanche muszą trzymać sztamę :lol:

I może niech Gilbert Zeimer uświadomi Wrena jak skończyli jej poprzedni partnerzy, zamiast sugerować problemu w niej? :lol: ale może kiedyś napisze! Do Gilberta oczywiście, wizytówkę sobie zostawi
pożyjemy zobaczymy :lol:
ODPOWIEDZ