Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/qf0BJ2B.jpeg][/telimg1]
[tel5]Eve
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/qf0BJ2B.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Sameen
21:37
Hej. Dostałam właśnie twoją wiadomość.
Mam nadzieję, że wszystko w porządku. I jasne, nie przejmuj się. Nie będę ci zawracać głowy. Daj znać jak będziesz gotowa.
Eve Paxton
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Sameen
21:37
Może zabrzmię chamsko, ale nie jestem w szoku, że jest nad czym pracować. Nawet ja to wiedziałam, a jestem jednak beznadziejna w kontaktach z ludźmi. Hehe.
Delektuj się. Praca ci nie ucieknie.
Okej. Ale nie musimy o tym rozmawiać. Nie jestem fanką rozgrzebywania przeszłości. I wydaje mi się, że może porzucenie tego tematu wyjdzie nam na lepsze.
Eve Paxton
płatna zabójczyni — skala międzynarodowa
35 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
i suppose i love this life, in spite of my clenched fist
Sameen
21:37
Cześć.
Powinnam się stresować, że jeszcze się nie odezwałaś?


Eve Paxton
policyjna detektyw — w wydziale narkotykowym
35 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw wydziału narkotykowego, sprawiedliwie dzieląca swoje siły na walkę z przestępcami, budowanie swojego nowego związku z Eve i próby nie zamordowania swojego byłego męża, Chrisa.
Ever
Przemyślę to.
słoik
maruda
policyjna detektyw — w wydziale narkotykowym
35 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw wydziału narkotykowego, sprawiedliwie dzieląca swoje siły na walkę z przestępcami, budowanie swojego nowego związku z Eve i próby nie zamordowania swojego byłego męża, Chrisa.
ever
czy powinnam być zazdrosna? żartuję.
wszyscy cali?
oczywiście, w jaki inny sposób mogłabym cię nagrodzić?
powinnam być w domu maks. za godzinę, gdybyś była pierwsza użyj kluczy, które ci dałam. werter nie powinien cię zjeść. raczej.
do zobaczenia, nie mogę się doczekać.


Eve Paxton
słoik
maruda
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
komendant Remington
ten twój meeting jest nadal aktualny?
potrzebuję towarzystwa


Eve Paxton
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
komendant Remington
jasne


Eve Paxton
Senior Wildlife Officer — The Queensland Parks and Wildlife Service
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna funkcjonariuszka straży leśnej, przebywająca w Lorne Bay od trzech lat, tracąca głowę dla włoskiej pani doktor z którą wychowuje syna
Beverly
Dziękuję, że mi o tym napisałaś. Podejrzewam, że mój własny brat podjął się poszukiwań na ślepo i niekoniecznie dzieli się wnioskami z własnych działań. Będę mieć ich oboje na oku.
wysłano do Eve Paxton
gość od brudnej roboty — u handlarza z bronią
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach poszukiwań mordercy młodszej siostry wraca do Lorne Bay. Oficjalnie łowi ryby na kutrze, woląc nie mówić głośno o tym, czym się naprawdę zajmuje. Po godzinach włazi ubłoconymi buciorami w życie Makayli (dosłownie).
Jer
No przestań, nie mógłbym cię oceniać robiąc dokładnie to samo od naszego powrotu. Nie myślę nawet o samym Patersonie i jego śmierci, ale o tym, co nam powiedział tuż przed i o tym, co powiedziałaś mi wtedy, w drodze do Karumby. Wiesz, w kontekście małego Stranda
Hmmm. Dziś nie będzie palnięcia. Odkąd wspomniałaś o swojej szalonej teorii z wypadkiem, która okazała się prawdziwa, nic co pada z twoich ust nie jest odjechane :)
Jest taka możliwość. Ale równie dobrze może być to ślepa uliczka, a ty niepotrzebnie się nakręcasz. Wiem, mało pomocne
Chcesz zbadać tę sprawę na własną rękę?
Eve Paxton
ODPOWIEDZ