policyjna detektyw — w wydziale narkotykowym
35 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw wydziału narkotykowego, sprawiedliwie dzieląca swoje siły na walkę z przestępcami, budowanie swojego nowego związku z Eve i próby nie zamordowania swojego byłego męża, Chrisa.
ever
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tele2][tel3][telimg1][IMG=https://hips.hearstapps.com/hmg-prod.s3.amazonaws.com/images/screen-shot-2022-01-06-at-3-41-57-pm-1641505337.png][/telimg1]
[tel10]ever
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
słoik
maruda
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Hej.
Ah, słabo.
Nie zamierzałam wysyłać tego powyżej..
Wiem, że się nie odzywałam i Cię ignorowałam. Właściwie nie tylko Ciebie, więc nie myśl, że to coś osobistego. Po prostu.. nie chce się tłumaczyć przez telefon. Może się spotkamy? Jeżeli nie zechcesz to zrozumiem. W razie czego, jestem w szpitalu.
Z tym szpitalem to na poważnie, ale nie myśl, że biorę Cię na litość.


everleigh haynes
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Właśnie wyciągnęłam ze studni komendanta straży + odnaleźliśmy zaginioną dziewczynę, chociaż wątpię, że będzie jeszcze chodzić.
Zasłużyłam na nagrodę.
A jak miną Twój dzień? Widzimy się dzisiaj? Jestem cała mokra. Od studni, deszczu i.. sama się domyśl.


everleigh haynes
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
O studnie? W sumie to była bardzo seksowna studnia. Długa, zgrabna i wilgotna... Może jednak powinnaś być o nią zazdrosna. ;P
Cali. Poza dziewczyną. Nieźle się połamała.
Jestem z Jello. Może Werter się nie obrazi?
Zamówię coś do jedzenia i poczekam z prysznicem na Ciebie.


everleigh haynes
ODPOWIEDZ