policyjna detektyw — w wydziale narkotykowym
35 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw wydziału narkotykowego, sprawiedliwie dzieląca swoje siły na walkę z przestępcami, budowanie swojego nowego związku z Eve i próby nie zamordowania swojego byłego męża, Chrisa.
everleigh haynes
35 lat. W Lorne Bay od zawsze, i pewnie na zawsze. Policyjna detektyw, choć daleko tej robocie do efektownych Bad Boysów Baya. Eh. Trenuję do triathlonu. Jedyna słuszna właścicielka psa Wertera. A mój były mąż to gnida.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

słoik
maruda
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
Dzień dobry pani była żono mojego chłopaka :)
everleigh haynes
misio
nick
brak multikont
policyjna detektyw — w wydziale narkotykowym
35 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw wydziału narkotykowego, sprawiedliwie dzieląca swoje siły na walkę z przestępcami, budowanie swojego nowego związku z Eve i próby nie zamordowania swojego byłego męża, Chrisa.
Alaska Lockwood pisze: 30 paź 2022, 20:26
Dzień dobry pani była żono mojego chłopaka :)
everleigh haynes
A dzień dobry! Znielubiamy się na wstępie czy mogę wyjść z inicjatywą pewnej akcji, która jednak skierowałaby relację na plus? :medit:
słoik
maruda
recepcjonistka — PULLMAN Hotel
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Kolejny raz sercem się baw
I tak jest od lat bezradne
everleigh haynes pisze: 31 paź 2022, 21:24
Alaska Lockwood pisze: 30 paź 2022, 20:26
Dzień dobry pani była żono mojego chłopaka :)
everleigh haynes
A dzień dobry! Znielubiamy się na wstępie czy mogę wyjść z inicjatywą pewnej akcji, która jednak skierowałaby relację na plus? :medit:
A chętnie posłucham inicjatywy :) Ale o pieska i tak będę walczyć :D
everleigh haynes
misio
nick
brak multikont
ODPOWIEDZ
cron