gość od brudnej roboty — u handlarza z bronią
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach poszukiwań mordercy młodszej siostry wraca do Lorne Bay. Oficjalnie łowi ryby na kutrze, woląc nie mówić głośno o tym, czym się naprawdę zajmuje. Po godzinach włazi ubłoconymi buciorami w życie Makayli (dosłownie).

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/736x/41/79/49/41794911695baff8fb49acbac88406de.jpg][/telimg1]
[tel5]Jer
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/736x/41/79/49/41794911695baff8fb49acbac88406de.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Kayla
23:11
Gdzie ty jesteś?
10:23
Wczoraj czekałam na ciebie trzy godziny.
Bez bielizny.
Teraz nie pomogą ci żadne bukiety.
10:47
Zamierzasz się do mnie odezwać?
10:51
Pierdolony tchórz.
Obyś miał sprawną rękę, bo teraz będzie ci potrzebna.
Pieprzony gówniarz.
Jeremy Paxton
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Brat, od Karumby minęło trochę czasu. Wiem, że myślenie o tamtym nie jest dobre, ale ciągle zastanawia mnie, czemu zabili Patersona.
Obudziłam się dzisiaj z jednym podejrzeniem, więc proszę palnij mnie w łeb, żebym przestała to rozkminiać.
A moje podejrzenie to: Co jeśli policjant, który pociągnął za spust (a nawet całe biuro szeryfa) jest umoczony w sprawę tych dzieciaków, których zdjęcia widzieliśmy w przyczepie tego sukinsyna?
wysłano do Jeremy Paxton
ODPOWIEDZ