Sędzia — sąd
34 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
both inside and out, and just like the cold that is harsh and burning, I will always be the warmth to soothe you and make you feel better. I will love you.
Selene A.
Jej ulubionym filmem jest "Sędzia Dredd" z Sylvestrem Stallone
James Diamini
Były mąż, który wcale nie jest jej obojętny

Freya Yarrow
ukochana siska

Naima Yarrow
Zapominalska żona siski

Bruno Zimmerman
Milenials, z którym randkuje

asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka selene andrianakis :welcome:
Moja Mari pracuje jako asystentka w kancelarii, a Laurissa jest aplikantką w biurze prokuratora koronnego, więc myślę, że na tle zawodowym w większym lub mniejszych stopniu, któraś lub obie z tych pań na pewno miały coś do czynienia z Selene :oops:
Prokurator Koronny — Crown Prosecutor's Office
37 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Skorumpowany prokurator, który perfekcyjnie udaje przykładnego obywatela. Rok po ślubie zamordowano mu żonę, od tego czasu Tony przybrał maskę impertynenckiego i wyniosłego człowieka. Wierzy, że jest szczęśliwy i na wszelkie sposoby ucieka przed poznaniem prawdy o samym sobie.
Hejka selene andrianakis <3

Anthony to prokurator koronny, więc myślę, że z panią sędzią na pewno się znajdą ;> Tony także nie stroni od romansów i układów, które mogą przynosić mu korzyści, więc jak najbardziej dam go do wszystkiego co nieetyczne, nielegalne i moralnie nieodpowiednie :lol: oczywiście jeśli masz ochotę :smirk:
ODPOWIEDZ