SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg1]
[tel5]Claire
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
OMG, to coś takiego jeszcze istnieje? Jestem przekonana, że czytałam o tym w podręczniku do historii z XVII wieku :omg:
Znasz w ogóle tego chłopaka? Ja pewnie nie, nie moje progi :lol:
wysłano do Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Kurczę Claire, wiem że to twoja mama, ale normalnie mam ochotę jej nakopać!
Nie no, żarcik
Hah tak zrób. gorzej, jak trafisz na jakiegoś fetyszystę :omg:
wysłano do Claire Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alf
12:31
Boże, kogo?
czy jest stary?
czy mam go wyzwać na pojedynek?
wysłano do Claire Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alf
12:31
a, czyli to będzie jedna z tych komedii romantycznych
w której poznajesz miłość swojego życia w ten sposób?
wysłano do Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
W Twoją Walentynkową randkę nie będę ingerował, ale dzień wcześniej - 13 lutego - w The Prawn Star będzie impreza karaoke. Możesz wpaść.
A, no i opłatą będzie jeden wspólny numer.
Już nawet wybrałem!


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
Nie ma za co.
To impreza. Ale jeśli ja będę płacił za wszystko to to będzie randka, więc masz wybór jak to nazwiesz.
Nie zdradzę niespodzianki bo się przygotujesz!
Osobiście/przez telefon żadnej.


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
Wolę miłosnego kanibala niż my little pony :/


Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Nie mam nawet na 14 lutego :hihi:
This is the most evil thing i can imagine :lol:
Swoją drogą nie wiedziałam, że jesteście tak blisko :hm:
wysłano do Claire Buxton
student filozofii — james cook university
23 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
12 lutego...? Raczej nic nie planuję tego dnia, przynajmniej nic nie mam teraz w kalendarzu
Mogę zaryzykować kolejną udawaną randkę. Nie żebym był łasy na pieniądze twojego ojca...
Gdzie masz ochotę się wybrać?
wysłano do Claire Buxton
if you got it - haunt it
A.
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
brachol
nie sądzisz,
że to będzie zbyt dziwne?
zostawiła mnie bez słowa,
teraz mam dziewczynę
i... mam ją ze sobą zabrać?
wysłano do Claire Buxton
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
brachol
ja się ciebie boję.
pewnie ją sprawdzisz wzdłuż i wszerz
wysłano do Claire Buxton
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zeta
Claire.
Mam nadzieję, że wszystko z Tobą ok. Chciałem Ci tylko powiedzieć, że to coś, cokolwiek próbujesz wskórać z naszą znajomością nie ma szansy bytu. Wydaje mi się, że być może moje intencje nie były do końca jasne - nie chciałbym, żeby cokolwiek mieszało Ci w głowie, ale szczerze uważam, że nie ma sensu nadal tak na siebie bez sensu wpadać. Nie jesteś w moim typie. Nie oznacza to, że nie jesteś piękną dziewczyną. Ale nie jesteśmy dla siebie stworzeni. Wydaje mi się, że nigdy nic z nami by nie było, ponieważ bardzo się od siebie różnimy w każdym aspekcie. I wbrew temu co mówią - przeciwieństwa się NIE przyciągają. Zasługujesz, żeby znaleźć sobie kogoś innego. Najlepiej na równym poziomie społecznym. Z tym też chciałbym Cię zostawić i oznajmić, że NIGDY nic z nas nie będzie i nie chciałbym, żebyś dłużej robiła sobie nadziei.
Mam nadzieję, że to rozumiesz.
wysłano do Claire Buxton
ODPOWIEDZ