pielęgniarka — cairns hospital
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
milly fairweather
Wdowa po wojskowym, która powoli wraca do życia. Pracuje w szpitalu jako pielęgniarka, a w wolnym czasie zajmuje się swoim ogródkiem. Chętnie przygarnę przyjaciół, sąsiadów, znajomych, a nawet i byłych chłopaków, z którymi mogła się spotykać zanim poznała swojego męża.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
milly
brak multikont
eks żołnierz, artysta i dyrektor galerii sztuki — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Ulice odbijają szary smutek nieba, w sercu czuję chłód samotnej nocy. Zapach czarnej kawy, filiżanki ciepło jak przystań, gdy wokół burzy się szaleństwo.
Siemka! My wiemy co xD Ale jak chcesz to mogę Ci jeszcze kogoś z moich dzieci podrzucić, mam Zoye i Inej w podobnym wieku xD
milly fairweather
przyjazna koala
catlady#7921
Luna - Joshua - Zoey - Bruno - Ella- Eric - Cece
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Cześć! Podrywam Twojego brata, ale on mnie nie chce. Może Ty mu wytłumacz, że jestem c u d o w n a i trzeba mnie kochać? :hihihi:
milly fairweather
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
milly fairweather cześć młoda :hihihi:
pielęgniarka — cairns hospital
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
James Diamini no hej <33 Hmm, ja w sumie widzę tu powiązanie z Gin najbardziej, bo skoro ma jabłkowe imperium, to Milly na bank jest jej stałą klientką i zawsze kupuje od niej jabłka na szarlotki albo jakieś soki! No i dzieli ich tylko dwa lata, więc myślę, że jakoś w okolicach szkoły średniej lub po, gdy Milly była na studiach, mogły się zakumplować, bo właśnie wtedy Fairweather zaczęła wychodzić nieco częściej do ludzi!

ell c. donoghue o, na pewno mu to wytłumaczę! Jak tu nie lubić takiej ładnej i uroczej panny? :hihi: Spokojnie, już sobie z nim pogadam, a my możemy się kumplować <33

milo fairweather cześć, stary :lol: Wiadomo, że Milly kocha brata ponad życie, no ale musi najwidoczniej go kopnąć w dupę, skoro podobno nie chce Ell! (:
powitalny kokos
milly
brak multikont
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
milly fairweather pisze: 26 wrz 2022, 09:15

ell c. donoghue o, na pewno mu to wytłumaczę! Jak tu nie lubić takiej ładnej i uroczej panny? :hihi: Spokojnie, już sobie z nim pogadam, a my możemy się kumplować <33

milo fairweather cześć, stary :lol: Wiadomo, że Milly kocha brata ponad życie, no ale musi najwidoczniej go kopnąć w dupę, skoro podobno nie chce Ell! (:

BO OD LAT MA INNĄ DZIEWCZYNĘ! ELL CHCE TO ZNISZCZYĆ, NIE TRZYMAJ Z NIĄ :/
koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
milly fairweather pisze: 26 wrz 2022, 09:15

ell c. donoghue o, na pewno mu to wytłumaczę! Jak tu nie lubić takiej ładnej i uroczej panny? :hihi: Spokojnie, już sobie z nim pogadam, a my możemy się kumplować <33

milo fairweather cześć, stary :lol: Wiadomo, że Milly kocha brata ponad życie, no ale musi najwidoczniej go kopnąć w dupę, skoro podobno nie chce Ell! (:
Przyszłam tylko powiedzieć, że Twój brat wcale nie kocha swojej dziewczyny! Potajemnie kocha się we mnie, tylko jest głupi i sobie wmawia, że tak nie jest, bo się boi, że to miłooooość go przerośnie.
Więc lepiej będzie, jak będziesz lubiła mnie, a nie tę drugą, o.
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
hejka milly fairweather ! podrzucę Ci jeszcze Ginny Montgomery, bo jest teraz na stażu w szpitalu w Cairns i w przyszłości będzie położną. Poza tym Milly na pewno zna autumn goldsworthy z widzenia chociaż. ;>
ODPOWIEDZ