mechanik w stoczni — i tata małej tui
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
kit waititi
od 3 lat tata tui i mechanik w stoczni. po liceum gracz drużyny rugby all blacks z nowej zelandii, jednak odwiesił karierę dla zajmowania się córką. poszukiwani: mama tui, znajomi ze szkoły, fani rugby, mieszkańcy portowych łodzi, a także śliczne mieszkanki, z którymi można urządzić sobie sympatyczną rozmowę. z chęcią pokombinuję bardziej szczegółową relację.
amos
brother from another mother

diane
it's just work

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

kolczatka
nick autora
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
hej kit waititi :hi: moge ci podrzucić sidneya, który jest twoim rówieśnikiem, theseusa z którym pracuje w stoczni albo rok starszą suzie? :hihihi:
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
chętnie podrzucę Molly Adams jako znajomą z placu zabaw! Mogli się wcześniej znać z widzenia, bo Molly ma młodsze siostry, pewnie w wieku podobnym do Kita :hm: a teraz choć Molly zajmuje się ok roczniakiem, to na pewno chodzą na plac zabaw kit waititi
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć!
Na kumpelę mogę podrzucić Ell (do pary z Suzie :hihihi:). Mam też Megarę, która pracuje w przedszkolu, więc może miała okazję zająć się małą Tui?

kit waititi
mechanik w stoczni — i tata małej tui
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
suzie worthington, Harden E. Caulfield <3 Skoro wyszła propozycja, aby znać się z Suzie i Ell, myślę, że szkoda tego nie wykorzystać. Jeśli chcecie, możemy zrobić z naszej trójki nieco bardziej skomplikowaną trójkę. Moje myśli od razu pchnęły się ku motywom podobnym z IT, The Quarry, House of Ashes czy nawet Pretty Little Liars. Ale oczywiście w granicach naszej rzeczywistości. Nie zaszkodzi to jednak temu, aby dodać trochę nierealnych elementów (w końcu wyobraźnia i niewyjaśnione kwestie dają do myślenia).
Za dzieciaka mogli niezbyt się znać lub po prostu trzymali się innego środowiska, ale wiedzieli, kim są, bo ciężko tego nie wiedzieć, będąc z Lorne Bay, gdzie różnica wieku też niewielka. W liceum jednak ktoś zorganizował imprezę w lesie, na którą zleciała się cała gówniarzeria miasteczka — między innymi przyszła też nasza trójka. Kit jako ten typowy król boiska i szkolny sportowiec, Suzie świeżo po transformacji po schudnięciu, Ell może na ostatnim roku, szykująca się do wyjazdu z miasteczka. Była także nasza panna NPC, którą dobrze byłoby jakoś nazwać, ale na razie niech będzie po prostu XYZ :lol: Wszyscy się bawili w swoich gronach i w którymś momencie imprezy znaleźli się w okolicy XYZ gdzieś na skraju granicy zabaw — czy wspólnie, czy oddzielnie to chyba bez znaczenia. Myślałam, że Kit mógł się obściskiwać z jakąś dziewczyną (może którąś od Was) jakiś kawałek od miejsca, w którym stała nasza XYZ. Wasza dwójka także mogła po prostu przypadkowo się tam też znaleźć. Tak czy inaczej, impreza dobiegła końca i okazało się, że XYZ zaginęła, a nasza trójka widziała ją jako ostatnia. Myślę, że super byłoby obmyślić jakieś negatywne, toksyczne powiązania naszych postaci w stosunku do naszej zaginionej XYZ, przez co nikt z naszych nie poszedł na policję. Skoro cała trójka miała z nią problemy i cała trójka widziała ją jako ostatnia, byłoby to zdecydowanie podejrzane. Dlatego mając tego świadomość, mogli później ustalić, że nic nie powiedzą i zostawić temat. Akurat też tak się składa, że cała trójka zaraz po liceum wyjechała z Lorne Bay, więc to też daje przestrzeń na to, aby oderwać się/uciec z miejsca, w którym czuli się już i tak niekomfortowo.
Teraz w jakiś sposób sprawa mogłaby zostać odkopana — jeszcze nie wiem, czy znaleziono jakieś ślady (może pamiętnik naszej XYZ, gdzie spisywała wszystko, co się działo w szkole i między innymi relacje z naszą trójką, a może znaleziono jej ciało z jakimiś rzeczami należącymi do naszej trójki), ale spowodowało to wystarczającą niepewność, aby nasza trójka odnowiła kontakt. Suzie wierzy w różne znaki i może coś jej wyszło w kartach, Ell jest związana z tradycją Aborygenów, na pewno zna ich legendy (może mieszkający w Lorne Bay Aborygeni przypisują to zniknięcie sprzed lat jakiemuś mitycznemu stworowi?). Można by to też wykorzystać. I czy będziemy chciały to rozwinąć w kryminalnym kierunku, czy traktować jako bazę odnowienia ciekawych znajomości — wszystkie kierunki mi pasują.
W każdym razie mam nadzieję, że to nie za dużo i brzmi ciekawie. No i jesteście zainteresowane. W końcu fajnie mieć nieco oryginalniejsze powiązanie zamiast typowo-nudnawych znajomości ze szkoły :hahaha:

Molly Adams myślę, że mogą się tak średnio pamiętać. Skoro dość spora różnica wieku jest między nimi i żadne nie przebywało już później w Lorne Bay, ale mogą się spotykać na placu zabaw jak najbardziej! Może też faktycznie Kit chodził do klasy z jedną z sióstr Molly, ale raczej daleko było mu do chłopca, którego by zapraszały na urodziny — wolał rozbijać się po miasteczku :lol: Mogą jednak powspominać dawne czasy, zobaczyć, co ich łączy teraz, skoro oboje są dorośli i zdecydowanie ta różnica wieku już nie jest tak drastycznie widoczna, odczuwana jak kiedyś.
kolczatka
nick autora
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
kit waititi no hejka ^^ Słyszałam, że się powinniśmy znać :lol:
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
kit waititi pisze:

Molly Adams myślę, że mogą się tak średnio pamiętać. Skoro dość spora różnica wieku jest między nimi i żadne nie przebywało już później w Lorne Bay, ale mogą się spotykać na placu zabaw jak najbardziej! Może też faktycznie Kit chodził do klasy z jedną z sióstr Molly, ale raczej daleko było mu do chłopca, którego by zapraszały na urodziny — wolał rozbijać się po miasteczku :lol: Mogą jednak powspominać dawne czasy, zobaczyć, co ich łączy teraz, skoro oboje są dorośli i zdecydowanie ta różnica wieku już nie jest tak drastycznie widoczna, odczuwana jak kiedyś.
No pewnie Molly ma większą szansę kojarzyć kumpla siostry, niż na odwrót - myślę jednak, że coś kiedyś w trakcie jakiejś rozmowy na placu zabaw, spacerze czy w innym miejscu dla ludzi dzieciatych to powinno wyjść na wierzch. I widzę tu jakiś kumpli po prostu, może Kit byłby skłonny podpowiedzieć czasem jak działa dziecko, bo trochę mało stereotypowo, ale na pewno zna się na dzieciach bardziej niż Molly :lol: kit waititi
mechanik w stoczni — i tata małej tui
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Stasia Hayworth jak najbardziej! Od dzieciaka Kit przyjaźni się z Amosem i chociaż ich przyjaźń po drodze miała swoje wzloty i upadki, to wciąż utrzymują kontakt i Kit stara się wprowadzić jakoś znacznik "dorosłości" w życie przyjaciela. Stasia jest dość odklejona :lol: Jeszcze bardziej niż Amos i pewnie Kit od dziecka trochę dziwnie na nią patrzył, ale zawsze bronił, kiedy ktoś na nią gadał albo ją zaczepiał. W końcu "tylko my możemy źle o sobie mówić" vibes :lol: Po szkole średniej Kit wyjechał z Lorne robić karierę, Stasia też pojechała w długą. Waititi powrócił 3 lata temu i pytanie jak widziałabyś tę relację między naszą dwójką i na czym aktualnie stoją?

Molly Adams hehehe dobrze! Możemy tak zrobić, że Kit przynajmniej postara się odkryć nieco własnych rozwiązań na (bez)stresowe wychowanie :lol:
kolczatka
nick autora
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
kit waititi Stasia jest cały czas w Lorne, nigdzie jej nie wywiało! No ale jest odklejona, choć tak najmocniej dopiero od paru lat, więc dopiero Kit by teraz poznał jak bardzo dziwną ma siostrę. Myślę, że z radością powitała Kita z powrotem w Lorne, nie mogąc aż się powstrzymać, aby opowiedzieć mu o swoich przekonaniach, okadzić go palo santo czy coś totalnie w tym temacie :hm: No ale ona jest niegroźna, choć przed córką bym raczej ją chowała, a Stasia się może pchać do małej dając jej naszyjnik z jej kamieniem urodzeniowym czy coś w ten deseń. Jednak jest niegroźna, można ją lubić :D
mechanik w stoczni — i tata małej tui
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Stasia Hayworth, źle przeczytałam. Przepraszam :faint: Zniknęło mi "nie" w opisie jej planu na kupienie vana XD A teraz jak chcesz i Ci to pasuje, to mogą mieć takie trochę freaky friday raz w miesiącu, gdzie spędzają trochę czasu razem z amos hayworth, gdzie się szwendają po miejscach, po których się szlajali za młodu itd. Po prostu dbają o to, żeby jednak żadne z nich nie zostało w tyle i w jakiś taki sposób — mniej lub bardziej skuteczny — się wspierają. I myślę, że zdecydowanie jak jest tak bardzo odklejona, to Kit raczej stara się dystansować — w końcu chce być odpowiedzialnym dorosłym :lol:
kolczatka
nick autora
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
kit waititi brzmi nieźle! A ona wcale nie uważa, że jest odpowiedzialnym, skoro idzie takim mainstreamem, aby zadowolić wszystkich dookoła, nie bardzo myśląc o sobie :lol:
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
kit waititi pisze: 24 lip 2023, 20:45

Molly Adams hehehe dobrze! Możemy tak zrobić, że Kit przynajmniej postara się odkryć nieco własnych rozwiązań na (bez)stresowe wychowanie :lol:

bezstresowe dla rodzica, right? :lol:
ODPOWIEDZ
cron