ortopeda — cairns hospital
39 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Emma Winfield
W tym miejscu możesz wpisać kilka podstawowych informacji o swojej postaci
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

eks żołnierz, artysta i dyrektor galerii sztuki — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Ulice odbijają szary smutek nieba, w sercu czuję chłód samotnej nocy. Zapach czarnej kawy, filiżanki ciepło jak przystań, gdy wokół burzy się szaleństwo.
Hejka! Mogę Ci podrzucić Jamesa, bo są w podobnym wieku i w sumie mogli się gdzieś znać ze szkoły, albo mieli wspólną paczkę znajomych czy cokolwiek + James też jest rozwodnikiem więc na spokojnie mogą sobie założyć klub rozwodników i złamanych serc xD

Emma Winfield
przyjazna koala
catlady#7921
Luna - Joshua - Zoey - Bruno - Ella- Eric - Cece
lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
James Diamini pisze: 29 maja 2023, 16:56
Hejka! Mogę Ci podrzucić Jamesa, bo są w podobnym wieku i w sumie mogli się gdzieś znać ze szkoły, albo mieli wspólną paczkę znajomych czy cokolwiek + James też jest rozwodnikiem więc na spokojnie mogą sobie założyć klub rozwodników i złamanych serc xD

Emma Winfield
w takim razie podrzucę tu jeszcze Aspen Hall-Rohrbach :D James Diamini Emma Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Dzień dobry, siostro, prawda, że jestem twoim ulubionym bratem? ^^ Emma Winfield
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Hej Emma! Przybywam ze swoją ferajną - gdybyś miała ochotę to Dillon również jest ortopedą, a Ainsley biorąc pod uwagę wielorakość swoich ewentualnych urazów (Dick wcale nie patrzy :lol: ) może być Emmy ulubioną pacjentką :lol: Gdybyś chciała się poczęstować resztą jest jeszcze Carter - strażak, pracująca w portowym biurze Connie, policjantka Everleigh, malarz Flann i rozrywkowa przyszła pani architekt Sage :> Gdyby ktoś coś to mogę i pomóc coś wymyślić! <3
ortopeda — cairns hospital
39 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
James Diamini totalnie zakładamy klub rozwodników i złamanych serc! I myślę, że paczkę znajomych mogli mieć już od szkoły średniej, bo tam tylko rok różnicy jest między nimi z tego co widzę po kartach xD

Aspen Hall-Rohrbach też do klubu rozwodników i złamanych serc? :haha: Zapraszam, im nas więcej tym lepiej :D

Thomas Winfield oczywiście, ulubiony bracie <3 Jak Thomas pojawił się u Winfieldów to Emma miała pięć lat, bo tam między nimi też tylko rok różnicy jest. I ona na początku go nie lubiła, bo ona już dwa lata była córką Winfieldów i była mega zazdrosna o to, że się pojawił ale się szybko dogadali i no :milosc:

Ainsley Remington dobra, to tak. Dillona biorę, no bo muszą się znać, na to nie ma rady. Mogli się poznać na jego rezydenturze, bo to chyba tak akurat wychodzi, że wtedy by mieli ze sobą do czynienia. Ainsley totalnie jest ulubioną pacjentką Emmy, a skoro tak często ją odwiedza to mogą nawet przejść na "ty" :hihihi: I chcę jeszcze Everleigh na przyjaciółkę, bo ona najbliżej wiekiem do Emmy jest :D
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Yo yo Emma Winfield, to i ja się melduję :hihihi: Luke jest najmłodszy z adopciaków, za dzieciaka robił wokół siebie dużo szumu i generował dużo problemów, potem wcale nie było lepiej :lol: A jak zaczął brać to już w ogóle był wrzodem na dupie, bo często zgłaszał się do rodzeństwa po hajs/nocleg/podwózki, więc potencjalny negatyw będzie zrozumiały xd także zależy od Ciebie w którą stronę wolisz iść!
ortopeda — cairns hospital
39 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Luke Winfield jak się Luke u nich pojawił, to Emma już dawno zdążyła pogodzić się z myślą, że nie będzie tą jedyną ukochaną córeczką, tylko będzie się pojawiać u Winfieldów dużo innych dzieci :D Generalnie ona na bank próbowała z Lukiem jakieś umoralniające gadki uprawiać, co się kończyło kłótniami ale jak się pojawiał u niej przed drzwiami to go zawsze przyjmowała, no bo to brat mały jednak :(
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Emma Winfield pisze: 02 cze 2023, 19:20


Aspen Hall-Rohrbach też do klubu rozwodników i złamanych serc? :haha: Zapraszam, im nas więcej tym lepiej :D
Zdecydowanie do klubu rozwodników i dlatego, że James tam jest :hihi: Emma Winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Emma Winfield pisze: 02 cze 2023, 19:42
Luke Winfield jak się Luke u nich pojawił, to Emma już dawno zdążyła pogodzić się z myślą, że nie będzie tą jedyną ukochaną córeczką, tylko będzie się pojawiać u Winfieldów dużo innych dzieci :D Generalnie ona na bank próbowała z Lukiem jakieś umoralniające gadki uprawiać, co się kończyło kłótniami ale jak się pojawiał u niej przed drzwiami to go zawsze przyjmowała, no bo to brat mały jednak :(
Wyrozumiałe rodzeństwo to skarb! 8) jakbys chciała pocisnac jakąś grę to dawaj znać:D
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Emma Winfield cześć! mogę podrzucić ci lennarta z którym mogliby znać się jeszcze ze szkolnej ławki albo rok młodszego bazela? no i oczywiście philomene, która kieeeeedyś będzie twoją szwagierką, hehe :lol:
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
lennart halsworth okej! Biere Lennarta na kumpla ze szkolnej ławki, dawała mu pewnie ściągać na biologii xD Z Philly myślę, że się dogadają jak już się kiedyś poznają i na pewno będzie ją raczyła opowieściami o tym co głupiego robił Tom jak byli gówniakami. Bo to o Toma chodzi, nie zrobiłam z siebie debila, nie? xDDD Bazela też bym chętnie przygarnęła, aleeeee... Nie wiem na co xd
ODPOWIEDZ