Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
lennart halsworth
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

lorne bay — lorne bay
21 yo — 155 cm
Awatar użytkownika
about
Nowa w Lorne, przyjechała z misją odnalezienia ojca w tajemnicy przed matką. Młoda, głodna przygód i nieco naiwna
Ja tu bym moją starszyznę wysłała, czyli Camelia Gilmore bo ona od zawsze w Lorne i może się jakoś znali mimo tej drobnej różnicy wieku! A dodatkowo to ona sobie troche pisze i potrzebuje kopa, aby jej do tego zmusili trochę :hm: a tak to Aspen Hall-Rohrbach ona też mieszka na farmie od paru lat, może akurat sądziadka?

lennart halsworth
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejka lennart halsworth <3
Jak jest podróżnikiem, to powinien znać Remigiusa - to nie moja postać, tak, ale przez niego mógłby znać się też z Lisą <3
Pracują razem z Pearl ^^
A Divina jest tutejszą wiedźmą, więc może odczynić urok :lol:
Mari może czytać jego felietony natomiast!
W każdym razie wybierz sobie kogo tam ode mnie chcesz <3
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
India Norris pisze: 20 mar 2023, 13:02
Ja tu bym moją starszyznę wysłała, czyli Camelia Gilmore bo ona od zawsze w Lorne i może się jakoś znali mimo tej drobnej różnicy wieku! A dodatkowo to ona sobie troche pisze i potrzebuje kopa, aby jej do tego zmusili trochę :hm: a tak to Aspen Hall-Rohrbach ona też mieszka na farmie od paru lat, może akurat sądziadka?

lennart halsworth

camelia mogłaby być stałą czytelniczka jego felietonów, a on jej stałym klientem w salonie. zasiadając na fotelu, na pewno opowiada jej o swoich podróżach, pokazuje zdjęcia i mógł kiedyś obiecać, że zerknie w jej teksty, aczkolwiek nie ma się za wybitnego pisarza, a jedynie dziennikarza-podróżnika :oops: a co do aspen - od jak dawna mieszka na farmie?

Lisbeth Westbrook pisze: 20 mar 2023, 13:33
Hejka lennart halsworth <3
Jak jest podróżnikiem, to powinien znać Remigiusa - to nie moja postać, tak, ale przez niego mógłby znać się też z Lisą <3
Pracują razem z Pearl ^^
A Divina jest tutejszą wiedźmą, więc może odczynić urok :lol:
Mari może czytać jego felietony natomiast!
W każdym razie wybierz sobie kogo tam ode mnie chcesz <3

tak, byłoby fajnie gdyby panowie się poznali i może złapali jakiś bliższy kontakt? mogą wspólnie spotykać się w knajpkach, gdzie zabiera liskę i mogliby nawet planować jakiś wspólny trip. lenny na pewno namawiał go do wzięcia udziału w jednej z misji wolontariackich, chociaż po tej ostatniej, nawet sam halsworth nie wie czy jeszcze się na taką zdecyduje :lol:

perełkę chciałabym znać, bardzo! jest co prawda dużo młodsza ale wierze, że bardzo utalentowana, więc na pewno mieli okazje jakoś ze sobą współpracować bądź minąć się przy automacie z kawą, gdzie zamienili kilka słów :hihihi:
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
lennart halsworth oj Camelia ukrywa, że pisze i przede wszystkim, co pisze :D a mianowicie erotyki jak grey :lol: ale reszta jak najbardziej!

Aspen mieszka ok 6-7 lat na farmie? Wcześniej jako gówniarz bywała u kuzynki, u Ainsley
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
Bracie, kochaj mnie *.* lennart halsworth
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Annie Halsworth-Callaway pisze: 05 cze 2023, 18:38
Bracie, kochaj mnie *.* lennart halsworth

kocham mocno! :milosc:
pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
Heloł! Atakuje bo kocham waszą rodzinkę coraz mocniej :haha: :haha:

A tak serio, zaraz pewnie Annie doniesie wszystkim, że siostra Olive przyprowadziła do domu nieznajomego typa i że trzeba go albo nastraszyć albo sprawdzić :haha:
lennart halsworth
przyjazna koala
Ł.
brak multikont
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Jordan Buchanan pisze: 19 wrz 2023, 15:45
Heloł! Atakuje bo kocham waszą rodzinkę coraz mocniej :haha: :haha:

A tak serio, zaraz pewnie Annie doniesie wszystkim, że siostra Olive przyprowadziła do domu nieznajomego typa i że trzeba go albo nastraszyć albo sprawdzić :haha:
lennart halsworth

powiem tak: masz przekichane, bo ta rodzina jest popaprana :lol: jak lennart się dowie, że olive przyprowadziła jakiegoś gacha, to dopiero da jej i oczywiście j e m u popalić :meh:
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Braciszki kochany! Olive to duża dziewczynka, nie jednego gacha już przyprowadziła :lol:

lennart halsworth
wystrzałowy jednorożec
Miło
pisarz/artysta — sam sobie u siebie
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
pisarz/artysta o złamanej duszy i problemie ze startem nowego życia w Lorne Bay.
Hahaha, oj tam dobry z niego chłopak i wcale nie musi być tak źle! oczywiście stawiam sobie za cel poznać całą rodzinkę i któryś brat musi być groźny ale ja raczej widzę tu okazje na połączenie jednak pozytywne, bo Jordan szuka pracy a jak ma przeszłość dziennikarską po części to cóż, może na niego wpaść lennart halsworth i sam Buchanan pojawi się w redakcji :evil: ja to widzę nawet, że złapią język wspólny ale potem jak dojdzie do niego info i połączy kropki to może i mu wpieprzyć nawet :wohoo:
przyjazna koala
Ł.
brak multikont
ODPOWIEDZ