mama jordana i kelnerka — w once upon a tart
32 yo — 152 cm
Awatar użytkownika
about
We know that from time to time there arise among human beings people who seem to exude love as naturally as the sun gives out heat. We would like to be like that, and, by and large, man’s religions are attempts to cultivate that same power in ordinary people.
Blair Emerson pisze: 25 kwie 2023, 21:34
Hejka! Dalej jestem zachwycona avkami, które dostałam ostatnio, tak więc wracam - tym razem z uprzejmą prośbą o jakieś ładne avki z Madelaine Petsch i Jackiem Falahee (Jack w wersji z zarostem i krótszymi włosami, przy Madzi hulaj dusza :oops:). Będę bardzo wdzięczna <3
Ephraim Burnett
witaj <3 mam dla Ciebie na początek Jacka (jeden set w dłuższych, ale po prostu mnie się spodobał XD), a Maddie wleci w najbliższym czasie. dziękuję za miłe słowa i niech służą tym bardziej avatary! mam nadzieję, że te również przypadną Ci do gustu <33
ambitny krab
chubby dumpling
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
hej pierogu złoty! Uprzejmie proszę o więcej tych dobroci tym razem z buźką Mimi Keene jeśli można. Ukocham za jakiś secik <33
Ephraim Burnett
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
autumn goldsworthy pisze: 27 maja 2023, 22:00
hej pierogu złoty! Uprzejmie proszę o więcej tych dobroci tym razem z buźką Mimi Keene jeśli można. Ukocham za jakiś secik <33
Ephraim Burnett
hejka! na razie miałam czas zrobić tylko 12, ale zapraszam po odbiór mimi i jeśli będziesz chciała więcej, to ukocham, jak zawołasz! miłego pierożka 🥟🥟🥟
pieróg dla Ciebie
Obrazek
easter bunny
chubby dumpling
SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!
Ephraim Burnett cudowne są! dziękuję ślicznie <3
ODPOWIEDZ
cron