pisarz — własne mieszkanie
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
ernest wordsworth
(nie)sławny pisarza, felietonista i eseita z drzewem genealogicznym bardziej zakręconym niż makaron w paczce zupki chińskiej; syn pary wielkiego ekranu, wychowany przez wujka w australisjkim zaciszu, aby nauczyć się normalnego życia. Niepoprawny romantyk, który przez coś co nazywał miłością zniszczył więcej niż jedno życie - obecnie samotny ojciec pięcioletniego Henry'ego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
lenny
abraham, larabel, novalie, priscilla
naprawia auta — lorne bay mechanic
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
chodzący wrak człowieka, którego życie posypało się po zdradzie i pozbawieniu jej praw rodzicielskich przez byłego partnera
Nurek ratunkowy — MARINE RESCUE QUEENSLAND
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Dla Ciebie byłam jedną z wielu pań
A ja już ślub planowałam

Znowu sama zostałam
ernest wordsworth no cześć, wpadam i coś chcę, a co tam :lol:
samolocik
Rośka
nope
aktor — na urlopie zdrowotnym
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Pozostanie nam po nas przynajmniej wzruszenie.
poproszę o wprowadzenie w rodzinne dramki ernest wordsworth :hihi:
ambitny krab
-
-
pisarz — własne mieszkanie
33 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
uriel wordsworth nic wielkiego, dałem się uwieść swojej dawnej miłości, przez co rozwiodłem się z matką mojego dziecka, ta zbyt mocno polubiła alkohol i narkotyki, więc zostałem samotnym ojcem, ALE NA SZCZĘŚCIE nic z tego nie pamiętasz, więc może nie uznasz mnie za totalne zero, braciszku <3
powitalny kokos
lenny
abraham, larabel, novalie, priscilla
ODPOWIEDZ