Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.

CODE: Zaznacz cały

 [tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg1]
[tel10]Nazwa użytkownika
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
Jaki prezent? :lol: Przecież to Mikołaj! :lol:
Iiiii nie ma za co :roll:
Mówisz, że oboje byliście grzeczni w tym roku? :lol:
Adam Brooks
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Ach tak? Bo wiesz, ja w tym roku poprosiłam Mikołaja o jego listę niegrzecznych chłopców. :lol: Na pewno mi się przyda kiedyś.
I teraz nie wiem czy zamierzasz spełnić moje życzenie i sam mi się dostarczyć, czy naprawdę odbył się ten strajk elfów?
Tak czy inaczej, nie mam nic przeciwko :lol:
Adam Brooks
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
01:26
Przypomniało mi się coś.
Nadal nie ustaliliśmy, jakie będzie to nasze bezpieczne hasło.
I teraz nie wiem jakim słowem Cię ostrzec, gdy natkniemy się na moją matkę przed piekarnią albo gdzieś na mieście. :lol:
Przepraszam za tą nieludzką porę. Pracuję nad projektem i nie śpię. Mam nadzieję, że Cię nie obudziłam.
Adam Brooks
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
Nie będzie Ci dane tego sprawdzić zbyt szybko :lol: Dla Twojego dobra.
Wiem i nie mam nic na swoją obronę poza tym, że życzę sobie w przyszłym roku, by doba miała 48h :/
Adam Brooks
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
Miło, że się troszczysz. :lol: <3
Adam Brooks
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Możemy się spotkać?
Adam Brooks
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Będę na pewno
Chciałam tylko o czymś pogadać
Adam Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Brat 3
Ej... Chyba dostałem kosza. :tear:
Adam Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Brat 3
Od Blake, którą podobno okazje miałeś poznać ostatnio.
Gdybym się nad sobą użalał, to powiedziałbym, że to może Twoja wina, bo jesteś przystojniejszy i teraz porównuje Brooksów i pewnie woli tego starego. :tear:
No, ale... się nie użalam, prawda.
Adam Brooks
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Makayla
W Walentynki czekoladki i cukierków wieniec dostanie od ciotki ukochany siostrzeniec!
Ucałuj ode mnie młodego i powiedz mu, że wpadnę kiedyś z misiem i słodyczami <3
A dla taty będą kwiaty. Bo masz ładne oczy i Joey zdecydowanie ma je po tobie ^^
Adam Brooks
właścicielka sklepu, rzemieślniczka, projektantka — midival charm
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
miała zostać lekarzem, ale porwały ją targi renesansowe, więc teraz szyje średniowieczne kiecki dla księżniczek i przyozdabia tiary!
1 minute ago
nieznany numer
S####x sl!aave wanted? TEXT 6969, and go for the pleasure of your life! S#x, dirty all nigh%t! Klick this lin*k, NOOOOWWW http://nakedsex.com

Jezu przepraszam coś kliknęłam i mnie zhakowało, BARODZO PRZEPRASZAM!
tingaree
-
-
ODPOWIEDZ