pediatra — lorne bay medical centre
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ma przymusowy urlop od pracy w przychodni, ponieważ sama przywitała na świecie swoje dziecko. A chociaż tym stara się cieszyć, sytuacja z jego ojcem nadal wydaje się zbyt skomplikowana.
Giselle Farber
Urodzona w Lorne Bay jako córka miejscowego lekarza i hiszpańskiej turystki. Po skończeniu pięciu lat większość dzieciństwa spędzała w Cairns, tutaj wracając w wolnych od szkoły okresach. Skończyła uniwersytet medyczny w Canberrze, a rezydenturę zrobiła w Cairns. Przed rokiem przeniosła się znów do Lorne, gdzie pracuje jako pediatra i remontuje odziedziczony po dziadku dom.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Lekarz rodzinny — Lorne Bay Medical Center
35 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Ma urwanie głowy nie z jednym, a z dwójką (wspaniałych) dzieci. Niestety wciąż nie zrozumiał, że niektóre (wyjątkowe) relacje zdarzają się tylko raz w życiu.
Cześć, piękna <33
Giselle Farber
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Giselle Farber czy chcesz kogoś ode mnie? chyba care maclerie jest najbliżej wiekowo, mogły się świetnie dogadywać choćby dlatego, że pewnie giselle słabo się czuła jako tutejsza, a care przeprowadziła się tutaj ze szkocji :hm:
pediatra — lorne bay medical centre
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ma przymusowy urlop od pracy w przychodni, ponieważ sama przywitała na świecie swoje dziecko. A chociaż tym stara się cieszyć, sytuacja z jego ojcem nadal wydaje się zbyt skomplikowana.
Dion A. Winslow pisze: 23 lip 2022, 09:56
Cześć, piękna <33
cześć, dalej masz dziewczynę? :shy:

melis huntington pisze: 23 lip 2022, 10:22
Giselle Farber czy chcesz kogoś ode mnie? chyba care maclerie jest najbliżej wiekowo, mogły się świetnie dogadywać choćby dlatego, że pewnie giselle słabo się czuła jako tutejsza, a care przeprowadziła się tutaj ze szkocji :hm:
w sumie jest sporo innych punktów wspólnych - obie tylko w połowie są australijkami, obie mają doświadczenia z rozwodem rodziców, choć w przypadku Gisy miało to miejsce znacznie wcześniej :hm: myślę, że jak już złapały ze sobą kontakt i przebrnęły przez ten pierwszy etap znajomości, kiedy człowiek jest jeszcze dość powściągliwy w mówieniu o sobie, to mogły wykreować całkiem solidną przyjaźń!
Internistka — Lorne Bay Medical Center
31 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka z Chicago, która pod przymusem ląduje w Australii, by zamieszkać z Augustem, który ma mieć na nią baczenie po tym jak zamordowano jej małżonka a jego byłego partnera. Podejmuje prace w tutejszej przychodni i próbuje zacząć od nowa w zupełnie obcym środowisku.
chcesz być moją koleżanką z pracy? nie mam ich za wiele, bo jestem w lorne może od tygodnia :oops:


Giselle Farber
ballada
marta
donalda, nicholas, milo, sidney, tripp, suzie
pediatra — lorne bay medical centre
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ma przymusowy urlop od pracy w przychodni, ponieważ sama przywitała na świecie swoje dziecko. A chociaż tym stara się cieszyć, sytuacja z jego ojcem nadal wydaje się zbyt skomplikowana.
portia rothwell pisze: 08 lut 2023, 09:18
chcesz być moją koleżanką z pracy? nie mam ich za wiele, bo jestem w lorne może od tygodnia :oops:
jeśli Portia nie zadaje niewygodnych pytań dotyczących jej życia osobistego to jasne, mogą spijać razem herbatkę przed dyżurami :hihihi:
architekt — w rodzinnej firmie
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Od zawsze związana z dzielnicą Sapphire River. Architekt. Pracuje z ojcem w rodzinnej firmie remontowo-budowlanej, a w wolnych chwilach biega za swoimi trzyletnimi córkami.
:welcome: melduje się bliźniaczka Diona ;> Chyba powinnyśmy się znać :excited:
Giselle Farber
pediatra — lorne bay medical centre
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ma przymusowy urlop od pracy w przychodni, ponieważ sama przywitała na świecie swoje dziecko. A chociaż tym stara się cieszyć, sytuacja z jego ojcem nadal wydaje się zbyt skomplikowana.
Deborah A. Winslow pisze: 27 mar 2023, 16:38
:welcome: melduje się bliźniaczka Diona ;> Chyba powinnyśmy się znać :excited:
Zdecydowanie! Oni się przyjaźnią od lat, a Giselle w sumie dość długo się w nim kocha, więęęc... Nie wiem, czy chcesz też się lubić, czy może Deb zawsze widziała, że Giselle smoli cholewki do jej brata i teraz jest zdania, że ta ciąża to jakiś dziwny sposób na usidlenie go? Możemy tu kombinować :lol:
architekt — w rodzinnej firmie
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Od zawsze związana z dzielnicą Sapphire River. Architekt. Pracuje z ojcem w rodzinnej firmie remontowo-budowlanej, a w wolnych chwilach biega za swoimi trzyletnimi córkami.
Deb jest raczej przyjazna, nie wiem, czy ona w ogóle byłaby w stanie dość do takich wniosków i doszukiwać się spisków :hm: Pewnie coś podejrzewała, ale nic nie mówiła, bo to nie jej sprawa, a kiedy okazało się, że to z Dionem Giselle jest w ciąży, to pewnie właśnie Dion usłyszał jakieś kazanie w stylu "nie robi się dzieci swoim przyjaciółkom" :hell: Giselle usłyszała pewnie "mam cię na oku", ale raczej w humorystycznym tonie, a i tak zdecydowanie byłaby za tym, żeby na przestrzeni tych lat nasze panie całkiem nieźle się dogadywały. Byłoby też super, gdyby doktor Farber, jako pediatra, była na szybkim wybieraniu w telefonie Deb, żeby mogła wydzwaniać do niej ze wszystkimi pierdołami związanymi ze swoimi trzyletnimi bliźniaczkami *.* Teraz jej odpuszcza, Giselle musi odpoczywać, ale dawniej, przed ciążą, na pewno prześladowała ją pytaniami w stylu "na co umiera moje dziecko, jeśli katar leje jej się tylko z jednej dziurki? czy w drugiej ma guza?" :lol:
Giselle Farber
pediatra — lorne bay medical centre
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ma przymusowy urlop od pracy w przychodni, ponieważ sama przywitała na świecie swoje dziecko. A chociaż tym stara się cieszyć, sytuacja z jego ojcem nadal wydaje się zbyt skomplikowana.
Deborah A. Winslow pisze: 27 mar 2023, 18:05
Deb jest raczej przyjazna, nie wiem, czy ona w ogóle byłaby w stanie dość do takich wniosków i doszukiwać się spisków :hm: Pewnie coś podejrzewała, ale nic nie mówiła, bo to nie jej sprawa, a kiedy okazało się, że to z Dionem Giselle jest w ciąży, to pewnie właśnie Dion usłyszał jakieś kazanie w stylu "nie robi się dzieci swoim przyjaciółkom" :hell: Giselle usłyszała pewnie "mam cię na oku", ale raczej w humorystycznym tonie, a i tak zdecydowanie byłaby za tym, żeby na przestrzeni tych lat nasze panie całkiem nieźle się dogadywały. Byłoby też super, gdyby doktor Farber, jako pediatra, była na szybkim wybieraniu w telefonie Deb, żeby mogła wydzwaniać do niej ze wszystkimi pierdołami związanymi ze swoimi trzyletnimi bliźniaczkami *.* Teraz jej odpuszcza, Giselle musi odpoczywać, ale dawniej, przed ciążą, na pewno prześladowała ją pytaniami w stylu "na co umiera moje dziecko, jeśli katar leje jej się tylko z jednej dziurki? czy w drugiej ma guza?" :lol:
dobra, w sumie to mi też jak najbardziej pasuje - generalnie Giselle trochę się odsunęła po tym, jak spędziła noc z Dionem i zaszła w ciążę, więc jeśli Deb to zaobserwowała, mogła też zasugerować jej, że niedobrze robi :hm: ale no, ogólnie wszystko supko, jeśli będziesz miała ochotę zagrać kiedyś, to krzycz <3
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Giselle Farber przybywam z Daisy, która ma 4 letnią córeczkę, a pani doktor Farber może być jej ulubioną doktorką, która zawsze wręcza naklejkę Dzielny Pacjent <3 :lol:
wystrzałowy jednorożec
Miło
sprzedawca — angel's wings / stacja benzynowa
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
jedno życie, tylko tyle i aż tyle, tyle dano każdej istocie, a jego życie było całkowitą porażką
To ja też przychodzę po coś związanego z zawodem Gi! Józek ma trójkę dzieciaków na głowie, z których jeden, czternastoletni Joel, ciągle chodzi się z kimś bić po mordach (z różnym skutkiem), a najmłodszy ma FAS i ogólnie średnio radzi sobie samodzielnie, także często na pewno mamy okazję się spotkać w takich turbo wesołych warunkach, ale przy okazji może wpadać zawsze jakaś gadka-szmatka <3

Giselle Farber
ODPOWIEDZ