fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
melis huntington
dwudziestoośmioletni ziemniak po przejściach, który w końcu wrócił do swojego miejsca na ziemi po dłuższej nieobecności, na co dzień fotografka
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
:welcome: Dam ci Annie, są w tym samym wieku, obie dorastały na farmach, niech znają się ze szkoły, podwórka i innych piaskownic :hihihi: melis huntington
ulubiona c i o c i a — z miejscowego przedszkola
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Przykłada się do wychowywania dzieci z miasteczka, rekompensując sobie brak własnych. Często coś upuszcza, przez co przyjaciel okrzyknął ją gapą.
Okazało się, że żyje z nieuleczalną chorobą, co sprawiło, że przestała poczynać plany.
Cześć, melis huntington!
Chcesz sobie wybrać kogoś ode mnie? Może Melis mogłaby się koleżankować z Franką? :hm:
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Annie Halsworth-Callaway pisze: 23 sie 2023, 12:49
:welcome: Dam ci Annie, są w tym samym wieku, obie dorastały na farmach, niech znają się ze szkoły, podwórka i innych piaskownic :hihihi: melis huntington
omg, super, chcesz, żeby były takimi naprawdę dobrymi koleżankami? co prawda farmy nie leżą aż tak blisko, ale mogły sobie urządzać nocowanki pod namiotem albo w stadninie, a później razem wyrywać chłopaków i pocieszać się, kiedy wylewały łzy? :lol:
megara w. beveridge pisze: 24 sie 2023, 09:08
Cześć, melis huntington!
Chcesz sobie wybrać kogoś ode mnie? Może Melis mogłaby się koleżankować z Franką? :hm:
czy Franka chciałaby być Harriet 2.0 dla Melis? <3
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
Nocowanko brzmi super *.* Zdecydowanie biorę cały pakiet :hihihi: <33 melis huntington
rzecznik prasowy — ratusz
29 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Zawodowo odpowiada na pytania dziennikarzy i pilnuje wizerunku burmistrza. Życiowo trochę się pogubiła, więc wróciła do matki, która zakochała się w mężczyźnie z Lorne Bay, z którym planuje ślub.
Franka chętnie przyjmie taką rolę, ale z nieco mniejszym stażem, bo dziewczyna mieszka w Lorne niespełna rok :hihi: <3
melis huntington
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Annie Halsworth-Callaway pisze: 25 sie 2023, 19:52
Nocowanko brzmi super *.* Zdecydowanie biorę cały pakiet :hihihi: <33 melis huntington
super <3
Frankie M. Gardner pisze: 26 sie 2023, 09:55
Franka chętnie przyjmie taką rolę, ale z nieco mniejszym stażem, bo dziewczyna mieszka w Lorne niespełna rok :hihi: <3
melis huntington
jasne, absolutnie mi to nie przeszkadza! i jak będziesz chciała zagrać to daj znać <3
producent — shepherd records
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel wytwórni, który nigdy nie miał szczęścia w miłości i nic nie zapowiada się na to, aby mogło się to zmienić w najbliższej przyszłości.
jeśli masz ochotę to mogę podrzucić jakiegoś z Panów, wybierz któregoś to coś wymyślę <3

melis huntington
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
neptune shepherd pisze: 07 paź 2023, 21:05
jeśli masz ochotę to mogę podrzucić jakiegoś z Panów, wybierz któregoś to coś wymyślę <3

melis huntington
w sumie może być neptune! wszystkich panów masz fajnych :lol:
producent — shepherd records
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel wytwórni, który nigdy nie miał szczęścia w miłości i nic nie zapowiada się na to, aby mogło się to zmienić w najbliższej przyszłości.

Już się robi!
Ogólnie skoro ona jest fotografem i brała nawet udział w jakichś kampaniach to na pewno możemy w to uderzyć. Neptune w swojej wytwórni potrzebuje kogoś, kto czasem będzie cykać fotki dla jego podopiecznych, na przykład na okładkę płyty! <3 No i mam fajną grę to zagrania, o ile jesteś zainteresowana, aby Melis zrobiła Shepherdowi sesję fotograficzną w jego studiu, tak aby uzupełnić stronę lub puścić po prostu do sieci i siebie zareklamować, no i ją oczywiście też!
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
neptune shepherd pisze: 14 paź 2023, 23:03

Już się robi!
Ogólnie skoro ona jest fotografem i brała nawet udział w jakichś kampaniach to na pewno możemy w to uderzyć. Neptune w swojej wytwórni potrzebuje kogoś, kto czasem będzie cykać fotki dla jego podopiecznych, na przykład na okładkę płyty! <3 No i mam fajną grę to zagrania, o ile jesteś zainteresowana, aby Melis zrobiła Shepherdowi sesję fotograficzną w jego studiu, tak aby uzupełnić stronę lub puścić po prostu do sieci i siebie zareklamować, no i ją oczywiście też!
jak dla mnie super i oczywiście możemy grać! jeśli chcesz, to możesz nam zacząć, a jeśli nie to podeślij link do tego studia to nam zacznę <3
ODPOWIEDZ