architekt — w rodzinnej firmie
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Od zawsze związana z dzielnicą Sapphire River. Architekt. Pracuje z ojcem w rodzinnej firmie remontowo-budowlanej, a w wolnych chwilach biega za swoimi trzyletnimi córkami.
Deborah A. Winslow
Od zawsze związana z dzielnicą Sapphire River. Architekt. Pracuje z ojcem w rodzinnej firmie remontowo-budowlanej, a w wolnych chwilach biega za swoimi trzyletnimi córkami.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
hejo Deborah A. Winslow <3
Co prawda Raine jest gówniarą, ale jakiś czas temu mocno zainteresowała się remontowymi sprawami przy renowacji chatki w Sapphire River i mogła szukać pomocy u profesjonalistów, a przez to parę razy spotkać Deborah, więc jeśli byś ją do czegoś chciała to podrzucam :hihihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
Lekarz rodzinny — Lorne Bay Medical Center
35 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Ma urwanie głowy nie z jednym, a z dwójką (wspaniałych) dzieci. Niestety wciąż nie zrozumiał, że niektóre (wyjątkowe) relacje zdarzają się tylko raz w życiu.
Moja najpiękniejsza siostra <3
Nie wiem, czy wiesz, ale uwielbiasz zajmować się Paddy'm, żeby Dion mógł w tym czasie robić różne, w a ż n e rzeczy :lol:
Czy życzysz sobie jeszcze kogoś ode mnie? ^^

Deborah A. Winslow
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
Elo Deborah A. Winslow, podrzucam Ci Adama do jakiegoś dzieciowego wątku. Może za jakiś czas Joey będzie wyrywał którąś z Twoich córek :oops:
architekt — w rodzinnej firmie
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Od zawsze związana z dzielnicą Sapphire River. Architekt. Pracuje z ojcem w rodzinnej firmie remontowo-budowlanej, a w wolnych chwilach biega za swoimi trzyletnimi córkami.
Raine Barlowe O, a może Raine chciałaby czasem dorobić sobie jako opiekunka i posiedzieć czasem z dwójką szatanów wyjątkowy grzecznych dzieci? Lepiej dać zarobić komuś, kogo zna się z remontowych biznesów i mieszka w tej samej dzielnicy ^^ A może i znajdzie się jakaś zniżka dla Barlowe?

Dion A. Winslow mój najbrzydszy przystojny brat! Paddy na pewno jest piękny po cioci <3 8) A kiedy Deb robi w a ż n e rzeczy, pewnie podrzuca Dionowi swoje bliźniaczki, więc wszystko się zgadza :hihihi: I Frankie możesz mi dać. Przyda się jakaś wtyczka w ratuszu, kiedy zbliża się jakiś przetarg na remont albo inna budowę :wohoo:

Adam Brooks a może obie? #dramaza15lat :omg: :lol: A dzieciowe wątki zawsze spoko, bitwa o łopatkę, narady w przedszkolu i inne takie :evil:
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Deborah A. Winslow Hej <3

Chcę Ciebie znać z jakiś moich panów ;> Jasper i Deborah są w tym samym wieku, więc mogliby się znać ze szkolnej ławki :|

A poza tym oddaję kogo zechcesz ;>
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Deborah A. Winslow Polecam Aspen na ciocię, która by uwielbiała rozpieszczać obie dziewczynki, w końcu kogoś musi, skoro swoich dzieci nie ma. Z chęcią pobawi się w ciuciubabkę, zaplecie warkoczyki i jak będzie trzeba i Aspen będzie mieć czas (wcześniej miała sporo, teraz mniej) to chętnie się nimi zajmie, a z samą Deborah chętnie napije się wina, śmiejac się z tego, co ostatnio odwaliła. Jako, że z Dionem grałam, że dopiero się poznali, w sensie jakiś czas temu w grze, to tu też bym dała jakąś nieco nowszą relację
architekt — w rodzinnej firmie
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Od zawsze związana z dzielnicą Sapphire River. Architekt. Pracuje z ojcem w rodzinnej firmie remontowo-budowlanej, a w wolnych chwilach biega za swoimi trzyletnimi córkami.
Octavian Beveridge co prawda Deb straciła rok nauki w liceum, ale to nic! Przecież wcześniej mogła doskonale znać Jaspera ze szkolnych lat :hihihi: Wzięłabym też może remigius soriente , bo jakoś tak mało relacji z nim mam. Może firemka taty Winslowa coś u niego naprawiała, Deb wpadła z projektem i stąd się znają? :v

Aspen Hall-Rohrbach jezu tak :| Gdzieś tam przy okazji Aspen jak najbardziej będzie mogła poznać siostrę Diona, a jeśli tylko Hall zajmie się młodymi chociaż przez pięć minut, żeby Deb mogła zaliczyć turbo drzemkę, to zdecydowanie się polubimy :lol:
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Deborah A. Winslow spoko, nawet kawusie może przywieźć dla Deb, w końcu jako nowa bizneswoman na pewno gdzieś tam musi podziwiać ją, że dzieci, firma i jeszcze facet i sobie daje radę :D
ODPOWIEDZ