Korektor map morskich — Port
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę romantyk, trochę buntownik. Trochę zabawny, trochę maruda. Trochę nadpobudliwy, a trochę leniuch.
Axel Stone
Axel to zabawny typ, który zawsze Ci pomoże, ale lepiej nie przebywać z nim za długo, bo robi się marudny. Za swój azyl uważa łódź na której spędza większość czasu czytając książkę i popijając przy tym piwo. Ma słabość do zwierząt i kolorowych skarpetek. Lubi sport, ale jeśli chcesz poleniuchować to też bez problemu możesz zawinąć się z nim w koc udając tortille.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
axel stone hejka, potrzebujesz może kumpla? theseus jest zbliżony wiekiem i tez mieszka na łodzi, więc mogą sobie żyć po sąsiedzku i wieczorami spijać piwka w porcie :lol:
Korektor map morskich — Port
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę romantyk, trochę buntownik. Trochę zabawny, trochę maruda. Trochę nadpobudliwy, a trochę leniuch.
theseus beveridge pewnie! Z chęcią przyjmę kumpla z którym będzie mógł wypić piwo, zwierzać się z miłosnych rozterek i ewentualnie oglądać meczyki w nudnawy wieczór bez przygód :lol:
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
A ja podrzuciłabym Toma, też na jakiegoś kumpla od browarka :jupi: Chętnie podrzuciłabym też moją Karen Emerson, bo mieszka w tej samej dzielnicy. Axel może śmiało traktować ją jak dziwaczkę, która kręci się po Sapphire River :lol:
axel stone
Korektor map morskich — Port
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę romantyk, trochę buntownik. Trochę zabawny, trochę maruda. Trochę nadpobudliwy, a trochę leniuch.
Thomas Winfield z chęcią przyjmę kolejnego kumpla od browara! Przynajmniej Axel będzie miał z kim oglądać meczyki :evil:
A jeśli chodzi o Karen Emerson to Axel ma tak dobre serduszko, że pewnie zamiast uważać ją za dziwaczkę to jeszcze pomaga jej w zakupach i spędza czas przy winie.. znaczy herbacie 8)
bibliotekarka — dom kultury
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
axel stone obiecałam, że przyjdę to jestem xD Tylko nie z Marnie, bo nie mam dla niej żadnego punktu zaczepienia, więc będę musiała znaleźć dla niej kogoś innego :( Chyba, że chcesz taką niezobowiązującą grę jako zawarcie nowej znajomości, to chętnie :)
Ale ja tu przychodzę głównie z Mike Harrison, bo w karcie przeczytałam, że Axel surfuje, więc mogą sobie surfować razem. Plus, Mike to zapalony fan wycieczek z plecakiem, dziewięć lat mieszkał w Europie i był przewodnikiem zagranicznych wycieczek a teraz sprzedaje innym wycieczki w biurze podróży, więc tu też możemy coś wymyślić. Tylko musieliby się bardzo niedawno poznać, bo Mike się przeprowadził do Lorne niecały miesiąc temu. Przyjeżdżał co prawda jako dzieciak tu do dziadków, ale wtedy cztery lata różnicy to było dużo, więc nie wiem czy jako mali chłopcy by się znali :hm:
Korektor map morskich — Port
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę romantyk, trochę buntownik. Trochę zabawny, trochę maruda. Trochę nadpobudliwy, a trochę leniuch.
Hej Tobie Maeve Halsworth :jupi:
Jeśli chodzi o Marnie to Axel lubi niezobowiązujące gry, które mogą iść do nikąd, a mogą też być przyszłościowe, więc zawsze można się pokłócić o książkę w bibliotece albo rozegrać coś na wzór Kopciuszka tyle, że z książką. Marnie zostawia wypożyczoną pozycję na parapecie, a Axel swoim wdziękiem przekonuje bibliotekarkę, by ta podała mu adres nieznajomej :hm:
A jeśli chodzi o Mike'a to poznanie się niedawno jak najbardziej wchodzi w grę, bo Axel też niedawno wrócił do Lorne Bay po wojażach po Australii. Mogą razem surfować, a ewentualnie poznać się mogą a biurze podróży, gdzie Stone mógłby podpytać o ewentualnie wynajęcie swojej łodzi w ramach rejsów wokół Lorne Bay :hm:
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
axel stone, w relacjach pojawiam się rzadko, ale wyjątkowo przybywam poatencjować się z całą swoją ferajną! Rzucił mi się w oczy zawód Twojego pana, z mojego towarzystwa to constance callaghan również pracuje w porcie, więc nieśmiało uśmiechnęłabym się po jakąś fajną relację! A jeśli chcesz możesz sobie dobrać do kompletu kogoś jeszcze, określ tylko kto, co z kim i po co a w wolniejszej chwili postaram się nam coś fajnego wymyślić, gdyby był jakikolwiek problem z pomysłem!
Korektor map morskich — Port
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę romantyk, trochę buntownik. Trochę zabawny, trochę maruda. Trochę nadpobudliwy, a trochę leniuch.
Hej Ainsley Remington
To jeśli chodzi o Constance to z tego co wyczytałem w karcie jedno z jej rodziców pracowało w porcie gdy była dzieckiem. Ojciec Axela również pracował w porcie, więc ich rodziny mogły się znać i odwiedzać od czasu do czasu. Axel był starszy, ale przecież to nie stało na przeszkodzie żeby spędzać ze sobą czas i przesiadywać na ławce w parku czytając książki lub w przypadku Stone'a atlas geograficzny. A gdy Axel niedawno wrócił do Lorne Bay mógł właśnie ze względu na Constance zatrudnić się w porcie, by nie tylko mieć ją na oku i o nią dbać, ale też by powrócić do relacji jakie kiedyś mieli?
Idziemy dalej. Dillon, ach ten Dillon. Mieszka w Sapphire, więc ma blisko do Axela, są w podobnym wieku tyle, że Stone nie kocha, aż tak bardzo alkoholu i może jednego razu wyciągał pijanego Dillona z klubu nocnego kiedy ten chciał się z kimś pobić? Axel to facet o wielkim sercu do wszystkich i może chce mu jakoś pomóc? Mówi mu w barze kiedy ma spasować i próbuje zaciągnąć do terapeuty?
Flann, tutaj raczej by się z Axelem nie polubili. Mają zupełnie inne osobowości, Stone nie rozumie sztuki i nie kocha wielkich i hucznych imprez. Może Flann zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych, a Axel chciał go przegonić? A może spotkali się przypadkiem na jakiejś wystawie, gdzie Axel znalazł się całkowicie przypadkowo i wyraził swoje własne zdanie na temat prac?
Vinnie jest chyba trochę za stary, a Sage za młoda, a jeśli chodzi o Ainsley to mogło jej się zepsuć auto, a Axel jej pomógł lub Stone wpada od czasu do czasu do stadniny żeby pomóc przy koniach, bo kocha zwierzaki. Jest też zafascynowany życiem poza Australią i to może go przyciągać do kobiety, która przecież jest z innych sfer i urodziła się w Szkocji, a to dla Axela okazja do poznania czegoś nowego!
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Mnie się wydaje, że axel stone mógł chodzić do klasy z Molly Adams, oboje nie bardzo mieli ojca, ale to nic. Teraz Molly wróciła do miasta, więc jak najbardziej można odnowić kontakt!
Korektor map morskich — Port
33 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę romantyk, trochę buntownik. Trochę zabawny, trochę maruda. Trochę nadpobudliwy, a trochę leniuch.
Tak! Molly Adams mogła chodzić z Axelem do klasy, mogli nawet wspólnie podjąć decyzję o studiach, a gdy ta chciała się przeprowadzić do Cairns to nawet przez kilka nocy mogła nocować u Axela. A teraz wpada na niego, a że ten ma łódź, a ona dziecko któremu musi jakoś zapewnić czas to Stone proponuje im krótki i w miarę bezpieczny rejs :hm: Axel lubi dzieci i rozdaje żelki za darmo!
Projektantka Wnętrz — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Wrócła do Lorne Bay po prawie 15 latach, aby zająć się dzieckiem swoich, nieżyjących już, przyjaciół
axel stone Nie wiem czy roczniak będzie chętny na rejs, ale na żelki na pewno! I wpadłabym fabularnie na Alexa, to ogarniemy! I wspominki z pierwszych nocy w Cairns i całą resztę!
ODPOWIEDZ