spiker radiowy, pisarz — lokalne radio
45 yo — 181 cm
Awatar użytkownika
about
Pisarz, spiker radiowy i wielki fan motywu venitas zarówno w literaturze, jak i sztuce. Powraca do formy po załamaniu nerwowym i odzyskuje kontrolę nad życiem.
Samuel
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/c383c49a52d88c6642d35a69f82e5749/457baaa3a8fe67b3-76/s400x600/3a9f91e21f0935fc09a5143d97d7decbd8233519.gif][/telimg1]
[tel5]Samuel
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/c383c49a52d88c6642d35a69f82e5749/457baaa3a8fe67b3-76/s400x600/3a9f91e21f0935fc09a5143d97d7decbd8233519.gif][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
20:30
Arthur
Wrócę dzisiaj trochę później, bo poszedłem na piwko do baru, kocham cię.
wysłano do Samuel Monroe
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
20:45
Arthur
A to ma jakieś znaczenie...?
Z Saulem, jeśli musisz wiedzieć.
wysłano do Samuel Monroe
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
18:00
Arthur
Jaki ton? Nie chciałem być nieuprzejmy, przepraszam jeśli tak to zabrzmiało.
Ale wyjaśnij mi: dlaczego miałbym brać pod uwagę twoje zdanie przed tym jak wyjdę na piwo?
Zamierzam się dobrze bawić, dziękuję.
wysłano do Samuel Monroe
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
20:46
Arthur
Och, pamiętliwy się zrobił...
Spokojnie, zamierzałem obudzić tylko ciebie. Kocham cię, złośniku.
wysłano do Samuel Monroe
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
22:01
Wpadnę niedługo porozmawiać z bliźniakami, mam nadzieję, że się nie obrazisz. Powiedz mi tylko, kiedy będą w domu - z nimi nie zamierzam się umawiać
wysłano do Samuel Monroe
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
22:07
Ok, dzięki
W porządku, po prostu chce z nimi pogadać, bo przesadzają. Nie sądzę, żeby coś dotarło, ale może jak im się będzie tłukło do łbów, że mają dorosnąć, to coś pomoże. Trzeba ich wychować, skoro do tej pory byli puszczeni samopas. Chyba, że masz jakiś pomysł, jak to zrobić albo chcesz też być przy rozmowie. I Arthur. To u Was mieszkają i wyobrażam sobie, że dla Was też są chamskimi smarkaczami
wysłano do Samuel Monroe
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
21:30
Arthur
Ale nie jesteś na mnie zły, prawda?
wysłano do Samuel Monroe
pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
21:36
Arthur
No niby nie masz, ale nie wiem co ci siedzi w głowie, najdroższy.
wysłano do Samuel Monroe
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
22:15
Nie zabili chyba, w każdym razie nic o tym nie wiem. Tak, pogadanka wychowawcza. Sądzisz, że lepiej z nimi w ogóle nie rozmawiać? To chyba jeszcze mniej wychowawcze i w ten sposób nigdy się z nimi nie porozumiemy
22:20
nie musisz przy tym byc, jak nie chcesz
wysłano do Samuel Monroe
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
22:14
odpowiedź na wiadomość
I skąd pomysł, że ich lekceważę? Pamiętaj, że to już nie są dzieci.
Czy ja gdzies powiedziałem, że ich lekceważysz? Nadinterpretujesz - wiem, że się nimi opiekujesz i o nich dbasz, ale jednocześnie mówisz mi, że za późno na pogadankę wychowawczą. Tak, to nie są dzieci, ale nikt z nimi nie rozmawiał wcześniej; co proponujesz, jak nie rozmowy? Kary? To tym bardziej nic nie da. Olanie rozmawiania z nimi i czekanie, aż się wyprowadzą? To nie poprawi ich zachowania ani naszych relacji z nimi. Chcę spróbować do nich dotrzeć i uśmiwadomic im, ze są dorośli, a my też mamy jakies uczucia, a przed wszystkim - że nie jesteśmy ich wrogami
wysłano do Samuel Monroe
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
23:13
Nie zniknąłem! Klaus postanowił zrobić mi nagły prezent urodzinowy, kazał się spakować i teraz czekam na przesiadkę do Tokio w Brisbane. Lecimy do Niemiec, wrócę za jakieś dwa tygodnie
wysłano do Samuel Monroe
ODPOWIEDZ