influencerka na urlopie — internet
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
don't wanna complicate the rhythm that we've got, but I'm speechless. when everything's so pure, can it be aimless?
astoria lindbergh
Mieszkała w Lorne Bay aż do momentu wyjazdu na studia, później pojawiała się w nim jedynie okazjonalnie. Była w związku z aktorką, co pozwoliło jej rozkręcić swoją karierę w internecie, ale po tym, jak relacjonowała każdą sekunde przygotowań do ślubu, który nie doszedł do skutku, wróciła tutaj z podkulonym ogonem.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
astoria lindbergh hejka <3
Moja Pearl jest influencerką pobocznie, więc z tych kręgów mogą się znacz albo kojarzyć :hm: Jest trochę młodsza, ale uznaje, że raczej dojrzała, jak na swój wiek :lol:
Jakby ona Ci nie leżała, to mam też inne postacie, gdybyś sobie jakąś wybrała, to możemy coś pomyśleć :oops:
influencerka na urlopie — internet
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
don't wanna complicate the rhythm that we've got, but I'm speechless. when everything's so pure, can it be aimless?
pearl campbell pisze: 08 paź 2023, 10:32
astoria lindbergh hejka <3
Moja Pearl jest influencerką pobocznie, więc z tych kręgów mogą się znacz albo kojarzyć :hm: Jest trochę młodsza, ale uznaje, że raczej dojrzała, jak na swój wiek :lol:
Jakby ona Ci nie leżała, to mam też inne postacie, gdybyś sobie jakąś wybrała, to możemy coś pomyśleć :oops:
jeśli pasowałoby ci poznanie ich poza granicami Australii, może gdzieś w USA, bo tam zwykle się kręciła po imprezach Astoria, to mogły się tam poznać, a jakby teraz na siebie wpadły, to po tych wszystkich przeżyciach i z jej próba desperackiego chowania się, pewnie wskoczyłaby w pierwsze krzaki robiąc z siebie idiotkę :oops:
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
Mogę Ci podrzucić któregoś z moich Panów do jakiejś relacji, wybierz sobie któregoś to będę coś kombinować <3 ewentualnie chętnie przygarnę od Ciebie również teagan reddington
piesio
banshee
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
chcesz znać scarlet callaway ? :hm:
influencerka na urlopie — internet
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
don't wanna complicate the rhythm that we've got, but I'm speechless. when everything's so pure, can it be aimless?
mercury fairweather pisze: 06 lis 2023, 21:47
Mogę Ci podrzucić któregoś z moich Panów do jakiejś relacji, wybierz sobie któregoś to będę coś kombinować <3 ewentualnie chętnie przygarnę od Ciebie również teagan reddington
Neptune mógłby w sumie być super kumplem ze szkolnych czasów, jeśli wyrażasz taką chęć :hm:

Teagan dopiero wróciła, ale jeśli chcesz, to przydałby jej się flirt w barze, bo jest znudzona, a czy zakończony sukcesem, czy na drinku się skończy, to do rozegrania, myślę :hm:


scarlet callaway chcę! mogły zacząć od obserwowania się na IG po prostu, skoro jakieś tam osoby publiczne z nich, pochodzące z tego samego miasteczka, a potem wspólna kawa, gdy nadarzyła się ku temu jakaś okazja, więc mogą teraz całkiem spoko sie dogadywać, chociaż pewnie Astoria jeszcze się nie pochwaliła powrotem, bo chwilowo się zaszyła zawstydzona i nie wie, co dalej :lol:
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
To jak najbardziej, ten pomysł z flirtem w przypadku Astorii i Neptune mi pasuje <3 Mercury raczej zakochany, więc odpada jeśli chodzi o jakieś podrywy :lol: a Jupiter to stary dziad, który wziął ślub z dziewczyną, której nawet nie zna :lol: więc wybierz którą z pań chcesz podsunąć do flirtu z Neptune, a wtedy ustalimy sobie na spokojnie szczegóły <3

astoria lindbergh
piesio
banshee
influencerka na urlopie — internet
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
don't wanna complicate the rhythm that we've got, but I'm speechless. when everything's so pure, can it be aimless?
mercury fairweather pisze: 06 lis 2023, 23:46
To jak najbardziej, ten pomysł z flirtem w przypadku Astorii i Neptune mi pasuje <3 Mercury raczej zakochany, więc odpada jeśli chodzi o jakieś podrywy :lol: a Jupiter to stary dziad, który wziął ślub z dziewczyną, której nawet nie zna :lol: więc wybierz którą z pań chcesz podsunąć do flirtu z Neptune, a wtedy ustalimy sobie na spokojnie szczegóły <3

astoria lindbergh
a to jak flirty to tylko Teagan, Astoria jest totalnie jedynie kobiety :lol:
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
Dobrze, teagan reddington bardzo mi odpowiada <3 Skoro jest graficzką komputerową to może ona pomagała mu robić jakieś banery i reklamę jego wytwórni i stąd mogą się znać. Teraz może przyda mu się odświeżenie szaty graficznej to Teagan wpadnie do niego, coś pokombinują i mogą wypić przy tym dobry alkohol <33
piesio
banshee
graficzka komputerowa — freelancerka
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
tworzy grafiki, dużo kłamie i udaje, że lubi aktualne życie
mercury fairweather pisze: 07 lis 2023, 20:43
Dobrze, teagan reddington bardzo mi odpowiada <3 Skoro jest graficzką komputerową to może ona pomagała mu robić jakieś banery i reklamę jego wytwórni i stąd mogą się znać. Teraz może przyda mu się odświeżenie szaty graficznej to Teagan wpadnie do niego, coś pokombinują i mogą wypić przy tym dobry alkohol <33
pewnie, pasuje! :hihi: jeśli masz miejsce i chęci to możesz śmiało zacząć <33
ODPOWIEDZ