graficzka komputerowa — freelancerka
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
tworzy grafiki, dużo kłamie i udaje, że lubi aktualne życie
teagan reddington
Teagan składa się w stu procentach z przesadzonej dramatyczności

robi fajne rzeczy | siostra Aldreda i Marcello | niedawno wróciła
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

kelnerka — salsa bar and grill
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I wonder, when you sleep are you ever dreaming of me?
teagan reddington skoro nie będzie ulubioną siostrą brata to mogę chociaż zaproponować Lenny na coś milszego :lol: Tea mogła kiedyś przyjść na posiłek w restauracji Marcy'ego, który nie raczył do niej wyjść, więc Lenny ją zabawiła rozmową i narzekaniem na niego przy serwowaniu żarcia :hihi:
graficzka komputerowa — freelancerka
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
tworzy grafiki, dużo kłamie i udaje, że lubi aktualne życie
elena castellano pisze: 05 lis 2023, 11:37
teagan reddington skoro nie będzie ulubioną siostrą brata to mogę chociaż zaproponować Lenny na coś milszego :lol: Tea mogła kiedyś przyjść na posiłek w restauracji Marcy'ego, który nie raczył do niej wyjść, więc Lenny ją zabawiła rozmową i narzekaniem na niego przy serwowaniu żarcia :hihi:
łamiesz mi serduszko, ale ogólnie to bardzo fajnie! Teagan umie być fajną koleżanką :oops: i jeśli dostała żarcie za darmo, to pewnie się odwdzięczyła i przyniosła jej ciastko (pewnie nigdy nie wyrosła z doczepiania się do znajomych braci :lol: )
szef kuchni — salsa bar and grill
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
You, you enchant me, even when you’re not around. If there are boundaries, I will try to knock them down.
dla równowagi ten brat będzie ją lubił, chociaż na pewno uzna, że teagan reddington jak była mała, to uderzyła się o kilka razy za mocno w głowę i dlatego lubi Lenny...
graficzka komputerowa — freelancerka
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
tworzy grafiki, dużo kłamie i udaje, że lubi aktualne życie
marcello f. reddington pisze: 05 lis 2023, 12:52
dla równowagi ten brat będzie ją lubił, chociaż na pewno uzna, że teagan reddington jak była mała, to uderzyła się o kilka razy za mocno w głowę i dlatego lubi Lenny...
:lol: :lol:
taki scenariusz tłumaczyłby bardzo wiele w kwestii Teagan...
baristka l cam girl — hungry hearts
28 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
See, I've been having me a real hard time, but it feels so nice to know I'm gonna be alright. So I just kept dreaming, it wasn't very hard. I spent all this time tryna figure out why nobody on my side.
santa, i can explain
sekunda
Carson, Leander
graficzka komputerowa — freelancerka
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
tworzy grafiki, dużo kłamie i udaje, że lubi aktualne życie
bowie m. rutherford pisze: 05 lis 2023, 15:31
:milosc: :milosc: :milosc:
Prywatny Ochroniarz — Agencja Ochrony
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
It was never the way she looked. Always the way she was. I could’ve fallen in love with my eyes closed.
teagan reddington
Przychodzę, bo myślę, że czegoś bym od Ciebie chciała, ale jeszcze sama nie wiem czego XD Zostawię siebie w razie gdybyś miała pomysły/zapotrzebowania, a jak nie to po prostu poczytam KP i wrócę :lol:
kelnerka — salsa bar and grill
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I wonder, when you sleep are you ever dreaming of me?
teagan reddington super <33 ale z tym 'za darmo' to nie przesadzaj :lol:
ODPOWIEDZ