eks pielęgniarka, sprzedawczyni — sklep muzyczny
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
zahra breaban
Zahra jest szczęśliwą posiadaczką resting bitch face, przez co czasem może być odbierana jako niedostępna i chłodna. No i w sumie dobrze. Urodzona i wychowana w Lorne Bay, kiedyś była pielęgniarką, ale rok temu rzuciła wszystko i wyjechała w Bieszczady. Wróciła niedawno, bo jej patologiczna matka nie umiała zająć się swoim najmłodszym dzieckiem przez co to trafiło do rodziny zastępczej, a Zahra chce je za wszelką cenę odzyskać. Fajnie by było jakby znalazł się ktoś kto byłby tym zastępczym rodzicem dla jej młodszej siostry, chętnie przygarnę też jakiś starych znajomych, mogą być też eksy, obecne tinderowe randki i sąsiadów wszelakiej maści <3
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Zahra Breaban <3
Jak jeszcze rok temu pracowała jako pielęgniarka, to mogę dać Mari, ona ponad rok temu miała przeszczep zastawki i była koszmarem pielęgniarek ze szpitala, bo bardzo się boi tego miejsca i personel miał z nią skaranie boskie :lol: No, a przy tym jest dziewczyną szefa D:
Więc z tego może iść albo w negatyw, albo w pozytyw, jak wolisz :3 No i mam też kilka innych panien, bo panów niestety u mnie brak i możesz je sobie przejrzeć, jak chciałabyś jeszcze kogoś, to coś wymyślimy <3
lorne bay — lorne bay
34 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Zahra Breaban mało Ci eksów? :/
ODPOWIEDZ