SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg1]
[tel5]Claire
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
AHA! Wiedziałem!
To Halloween. Nawet go nie rozpoznasz.


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
Czyli jesteś z tych śledzących?
Potem się mógł przebrać.
Chyba, że pierwsze pytanie było dla zmyły i Ciebie widziałem za drzewem trzy minuty temu.


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
:lol:
Nie dam się nabrać, cwaniaro!
Ale szanuję próbę.


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
Prawdziwa miłość znajdzie drogę.
Prawda. Nessa nie ma z tym oporów.
Mimo, że mnie właśnie miłość wyznałaś :faint:


Claire Buxton
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nina P.
Hejo Claire!
W piatek do wieczora pracuje, ale sam weekend mam wolny.
Sydney mówisz? Byłam niedawno, ale to nic, dlaczego nie! Masz jakiś konkretny plan na weekend, coś tam się dzieje ciekawego, że się wybierasz?
Claire Buxton
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nina P.
No tak, w Australii chyba ciężko gdziekolwiek utrzymać lodowisko, nawet kryte... Pewnie dlatego nie miałam nigdy łyżew na nogach!
Brzmi dla mnie okej! Znam taką fajną restaurację, to po wystawie mogłybyśmy tam pójść
I może jakieś zakupy? Co sądzisz?
Claire Buxton
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nina P.
Dobrze, jesteśmy w kontakcie!
Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
UGH
Ja się chyba nie nadaję na randki :lol: Byłam strasznie nabuzowana i niemiła
Mówiłam mu o tobie, ale nie wiem przy przez to będę dla niego wyarygodna xd
I CO TO ZA EKS??? Mów mi wszystko!
wysłano do Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
No na cycki to raczej u mnie nie popatrzy, więc musiał na twarz :lol:
Ale byłam jaki mały ratlerek ujadający za ogrodzeniem, myślę że go skutecznie odstraszyłam
Ty w kontrze do mnie jesteś oazą spokoju itd, to weź się tak zachowuj chociaż na pierwszej randce :lol:
Ale ten świat mały. Ale to co, zabiło ci mocniej serce jak go spotkałaś? Ma teraz kogoś? ;>
"Normalny słodziak Alty" brzmi milion razy lepiej niż Zeta... Tak tylko mówię :roll:
wysłano do Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Wiesz, jacy są faceci. Trochę im schodzi myślenie...
Mieliśmy kiedyś małą kłótnię... I od tego czasu po prostu uważam, że nie jest to facet godny zaufania :tear:
wysłano do Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Nie, nie! Kompletnie nie o to chodzi, o nic romantycznego
Bardzo bym chciała, ale nie mogę ci powiedzieć... Spróbuj go kiedyś podpytać, może sam ci powie...?
wysłano do Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Nie brzmi dobrze...
Co się stało??
wysłano do Claire Buxton
ODPOWIEDZ