SEKRETARKA | CHÓRZYSTKA — CROWN PROSECUTOR'S OFFICE | KOŚCIÓŁ
23 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś była łyżwiarką, ale nabawiła się kontuzji w wyniku czego musiała przerwać treningi, odwołać swoje uczestnictwo w mistrzostwach i z ukochanego UK wrócić do Lorne Bay, gdzie ojciec załatwił jej ciepłą posadkę sekretarki w biurze prokuratora. Śpiewa też w kościelnym chórze, choć przecież jest ateistką. Pochodzi z lordowskiej rodzinki i jest siostrą Alfiego. Natomiast Ace z nią randkuje, ale tylko jako zastępstwo!

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg1]
[tel5]Claire
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/474x/19/52/00/1952006f6387a6f171e8d1bf5f087862.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Wiedziałaś, że samica kangura ma aż trzy waginy??
wysłano do Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
Adoptowałam kangura :hihi:
Była taka akcja w Sanktuarium Dzikich Zwierząt
Chociaż ten mój to wygląda tak, że nie chciałabym go spotkać w ciemnym zaułku D:
Możesz obadać na moim insta
wysłano do Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
23:41
Masz farta, że nie śpię.
Masz też farta, że jestem mechanikiem.
Zaraz będę.
Jak masz coś do obrony to trzymaj przy sobie.


Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
OMG na pewno już wszystko ok??
Przyjeżdżać?? Czy już Ace przyjechał?
wysłano do Claire Buxton
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
12:31
UFFFF całe szczęście
To czekam na info, a jak zapomnisz to im gonna find you and im gonna kill you!!
Żartuję heh :milosc:
wysłano do Claire Buxton
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Vanessa
Tak. Opuściła mnie by ratować świat :crying:
Jak to superbohaterowie.
Pewnie Zeta robi coś mega nudnego :/


Claire Buxton
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Vanessa
Niestety jest też jedną z tych osób co nie lubią jak się ich śledzi ;(


Claire Buxton
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Vanessa
Ja bym chciała spróbować!
Ale nikt mnie nigdy nie śledził, a to przecież jak wyznanie miłości.
To już łatwiej bo nie jest agentem i bywa w publicznych miejscach.


Claire Buxton
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Vanessa
W Halloween wzywa mnie zew zabawy! :dance:
Tam, gdzie go usłyszę tam pędzę.
Chcesz Zetę na Halloween straszyć?


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
Wiesz, że każde Twoje pytanie o Zetę uważam za podchwytliwe, co nie?


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
I oczywiście moja odpowiedź nie zaważy na Twoich planach.


Claire Buxton
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Rycerz
Jakby nie pojawiło się imię Zety to bym mógł tak pomyśleć.
Ale zdradzę Ci sekret...
Umiem rozpalić ognisko i przeskakiwałem nad nimi nieraz, więc nie ma się co bać.


Claire Buxton
ODPOWIEDZ