Agent usług artystycznych — Tam gdzie dzieje się sztuka
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
bruno shepherd
Artysta, agent usług artystycznych, od dziecka obraca się w świecie sztuki, jego rodzice są znanymi malarzami, w ostatnich latach mieszkał w Sydney, Stanach Zjednoczonych oraz kilku krajach Europy. Do Lorne Bay przyjechał na chwilę (a przynajmniej tak mu się wydaje)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
dziennikarz — the Cairns Post
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Emerytowany korespondent wojenny, który po śmierci żony osiadł w Lorne na stałe. Obecnie tworzy kontrowersyjne artykuły, a po śmierci bliskich przyjaciół spełnia się w roli nieporadnego ojca.
hej Bruno Shepherd! wiekowo najbliżej mam Gabe'a, Grahama oraz Gemmę, ale nie wiem na ile z którymkolwiek z nich mógł mieć styczność; mogę natomiast podrzucić ci Gaylę, która jest rzeźbiarką i ma na swoim koncie jedną, poważniejszą wystawę - urodziła się co prawda w Brisbane, tam też mieszkała większość życia, ale mogli poznać się kiedyś na jakimś wernisażu i jakoś tę relację pociągnąć, czy to na stopie zawodowej, czy niekoniecznie :hm: resztę, jeśli masz na kogoś ochotę, też mogę zaoferować :welcome:
malarka — gdzie wena poniesie
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dobry wieczór :magic:

Bruno i Gabe totalnie powinni się znać, tak tylko mówię. :lol:
przyjazna koala
grażynko
brak multikont
Agent usług artystycznych — Tam gdzie dzieje się sztuka
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Graham Flanagan koleżanka mówi nam, że Gabe i Bruno powinni się znać, więc tu będzie można pokombinować, żeby ich ze sobą zapoznać, bo Bruno nowy, nikogo poza Leight tutaj nie zna ale jak już się rozezna w mieście to na pewno zacznie też znajomości jakieś zawierać!
A Gaylę chętnie przygarnę do takiej "zawodowej" relacji, gdzie poznali się faktycznie na jakimś wernisażu czy to gdzieś w Australii, czy może nawet w innym zakątku ziemi, jeśli miała okazję gdzieś wyjechać jako gość lub artysta i przegadali praktycznie całą wystawę i udało im się nawet utrzymać kontakt telefoniczny/mailowy, gdzie od czasu do czasu do siebie pytali z czystego zainteresowania o to, co u nich słychać, a teraz po czasie mogą na siebie gdzieś wpaść, skoro już się tu Bruno sprowadził i nie zapowiada się, żeby miał szybko uciekać :lol:

Leighton Wyatt dobry, a może jednak skomplikowany (skoro komplikacje nie odpuszczają) :lol:
sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
agent fbi — szukający mordercy ojca
29 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
If he's as bad as they say, then I guess I'm cursed looking into his eyes, I think he's already hurt
hejka Bruno Shepherd! podesłałabym ci mojego vincenta na byłego kumpla, bo on zawsze był mocno połączony ze światem artystycznym. kiedyś był też miły, pogodny i z całą pewnością sprawdzał się w roli przyjaciela, ale z czasem zaczęło się to zmieniać i pewnie bez wyjaśnienia po prostu wszystkie znajomości urwał. mogliby więc spróbować jakoś odbudować jednak tę znajomość, bo przydałby się mu kumpel :hihihi: widziałam w kp, że co prawda Bruno od ludzi stroni, tak jak i on, ale mogło to być tym bardziej ciężkie dla nich obu, to jest - kiedy już na tę przyjaźń się zdecydowali, a która tak po prostu nagle się rozmyła
Agent usług artystycznych — Tam gdzie dzieje się sztuka
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
cassius knightley no siemka! :wohoo: Przyznam, że Bruno przydałby się kumpel, nawet jeśli taki, z którym urwał mu się kontakt na dłuższy czas, ale jeśli założyć, że wcześniej naprawdę dobrze im było w tej przyjaźni, a do tego wiemy już, że oboje są nieco zdystansowani względem ludzi, to nie powinno tu być problemu, żeby wypracowali sobie z pomocą whisky czy piwa tę relację na nowo. Poprztykają się, wystosują mniej lub bardziej sensowne zarzuty względem tego, który z nich ponosi większą winę za to, że kontakt się urwał, a potem się napiją, zbiją piątkę i stwierdzą, że wezmą w garść? :hero:
sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Hejka Bruno Shepherd <3
Moje postacie niewiele mają wspólnego ze sztuką, ale... Lisbeth jest gimnastyczką artystyczna, ale też jest młoda, więc jak ona ci do niczego nie pasuje, to mam Divine utalentowana muzycznie, bo to organistka i... mam Laurisse, ona jest z Francji i rysuje, jak i maluje. Nie chwali się tym, ale to jej duza pasja i sztukę samą w sobie bardzo ceni :oops:
Mam nadzieję, że nie nasadzilam tu błędów, ale pisze z telefonu. Oczywiście mam też inne postacie, jeśli wolisz sobie wybrać kogoś innego <3
Agent usług artystycznych — Tam gdzie dzieje się sztuka
35 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejka Mari Chambers 8)
Laurissę bardzo chętnie przygarnę, bo przynajmniej mamy tutaj jakiś punkt zaczepienia. Bruno przez kilka lat jeździł po świecie, szukając swoje miejsca na ziemi, zatrzymał się na krócej bądź dłużej w kilku Europejskich krajach i we Francji na pewno też na jakiś czas się zatrzymał, więc wtedy mógł poznać Laurissę na jakiejś większej wystawie, gdzie sam był w roli agenta wspierając artystę z jakim nawiązał współpracę, a ona pewnie jako jeden z gości. Mogła go z ciekawości zagadać o to, jak wygląda praca w tym artystycznym świecie, czy daje jakąś przyszłość, czy może jednak ciężko jest się wybić, on pewnie jej sporo wytłumaczył i może nawet dał wizytówkę to odważyła się z nim spotkać, żeby ocenił to, co tam maluje? Mogli przy okazji kilka razy wyskoczyć na kawę, żeby sobie o tych wszystkich artystycznych sprawach pogadać tak na luzie, a jak wyjechał, to kontakt się urwał i wpadną na siebie po latach?
sumienny żółwik
nick autora
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Bruno Shepherd pisze: 09 mar 2023, 18:40
Hejka Mari Chambers 8)
Laurissę bardzo chętnie przygarnę, bo przynajmniej mamy tutaj jakiś punkt zaczepienia. Bruno przez kilka lat jeździł po świecie, szukając swoje miejsca na ziemi, zatrzymał się na krócej bądź dłużej w kilku Europejskich krajach i we Francji na pewno też na jakiś czas się zatrzymał, więc wtedy mógł poznać Laurissę na jakiejś większej wystawie, gdzie sam był w roli agenta wspierając artystę z jakim nawiązał współpracę, a ona pewnie jako jeden z gości. Mogła go z ciekawości zagadać o to, jak wygląda praca w tym artystycznym świecie, czy daje jakąś przyszłość, czy może jednak ciężko jest się wybić, on pewnie jej sporo wytłumaczył i może nawet dał wizytówkę to odważyła się z nim spotkać, żeby ocenił to, co tam maluje? Mogli przy okazji kilka razy wyskoczyć na kawę, żeby sobie o tych wszystkich artystycznych sprawach pogadać tak na luzie, a jak wyjechał, to kontakt się urwał i wpadną na siebie po latach?
Jak najbardziej mi to pasuje <3
ODPOWIEDZ