malarka — gdzie wena poniesie
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Leighton Wyatt
Miejscowa malarka, która kilka lat swojego życia spędziła we Włoszech. W rodzinne strony wróciła niedawno, uznając, że to czas na złapanie oddechu. Można ją spotkać przede wszystkim w jej pracowni, kawiarniach, parkach oraz wszystkich tych miejscach, gdzie dzieje się coś inspirującego.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
grażynko
brak multikont
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Leighton Wyatt Nina jest sąsiadką, myślę że mogłoby się coś zadziać - jakaś awaria, zalanie, konieczność poratowania w windzie, bo się siatka z zakupami rozerwała czy coś takiego, że potem np Nina wpadła podziękować za pomoc z upieczonymi ciasteczkami i wtedy jakoś się zgadały? Nina to stara dusza, więc różnica wieku tu nie powinna być problemem, a widzę nawet potencjalnie konkretniejszą fabułę w przyszłości :lol:
malarka — gdzie wena poniesie
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nina Peterson no hejka, miło Cię tu widzieć! Jestem ogromną fanką takich sąsiedzkich, trochę obyczajowych fabuł oraz perypetii, a przyznam, że też chodził mi po głowie motyw robienia przez Leighton remontu w jej mieszkaniu, więc chętnie zaczęłabym tę znajomość właśnie od jakiejś awarii. Może w przyszłości Nina się skusi na pomoc przy malowaniu ścian? :lol:
przyjazna koala
grażynko
brak multikont
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Leighton Wyatt pisze: 06 sty 2023, 19:03
Nina Peterson no hejka, miło Cię tu widzieć! Jestem ogromną fanką takich sąsiedzkich, trochę obyczajowych fabuł oraz perypetii, a przyznam, że też chodził mi po głowie motyw robienia przez Leighton remontu w jej mieszkaniu, więc chętnie zaczęłabym tę znajomość właśnie od jakiejś awarii. Może w przyszłości Nina się skusi na pomoc przy malowaniu ścian? :lol:
Brzmi idealnie. Aczkolwiek nie wiem, czy malowanie będzie dobrym pomysłem.... Nina jest na drodze do bycia perfekcyjną panią domu, ale to raczej w temacie picia wina przy desce serów... :lol:
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
hejka Leighton Wyatt! chętnie podrzucę ci kogoś ze swojej gromadki, jeśli tylko sobie wybierzesz, kogo byś chciała :oops:
malarka — gdzie wena poniesie
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Camelia Gilmore pisze: 06 sty 2023, 19:06

Brzmi idealnie. Aczkolwiek nie wiem, czy malowanie będzie dobrym pomysłem.... Nina jest na drodze do bycia perfekcyjną panią domu, ale to raczej w temacie picia wina przy desce serów... :lol:
Słuchaj, to mogą jeść te sery, jak brat Leighton albo ekipa remontowa będą malować ściany :lol: Nina Peterson
Gabe Flemming pisze: 06 sty 2023, 19:06
hejka Leighton Wyatt! chętnie podrzucę ci kogoś ze swojej gromadki, jeśli tylko sobie wybierzesz, kogo byś chciała :oops:
Cudownie! <33
Bardzo chętnie przygarnęłabym którąś z dziewczyn na dobrą koleżankę, może nawet przyjaciółkę z dawnych lat? Nie wiem tylko, która - Twoim zdaniem - najbardziej pasowałaby do Leighton? (Po szybkim zerknięciu przychylałabym się chyba w stronę Gage lub Gayli

Widziałam też Twojego posta w ,,Kto zagra?'' i nawet myślałam o zgłoszeniu Leigh na randkę dla Gabe Flemming więc jeśli dalej szukasz czegoś luźnego w tym guście dla niego, to chętnie Ci ją oddam.
przyjazna koala
grażynko
brak multikont
Studentka Farmacji — James Cook University
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Leighton Wyatt mogą, owszem. Nawet mogą te farby razem wybierać, czy inne poduszki, świeczuszki, lampy czy coś takiego :lol: jakbyś miała ochotę zagrać, to pisz!
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:fox: Makayla na pewno ją mocno kocha, chociaż może nie okazuje tego zbyt wylewnie <33 jestem teraz nieobecna, ale kiedy wrócę, na pewno będę cię porywać do siostrzanej gry Leighton Wyatt
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
Leighton Wyatt pisze: 06 sty 2023, 19:13

Cudownie! <33
Bardzo chętnie przygarnęłabym którąś z dziewczyn na dobrą koleżankę, może nawet przyjaciółkę z dawnych lat? Nie wiem tylko, która - Twoim zdaniem - najbardziej pasowałaby do Leighton? (Po szybkim zerknięciu przychylałabym się chyba w stronę Gage lub Gayli

Widziałam też Twojego posta w ,,Kto zagra?'' i nawet myślałam o zgłoszeniu Leigh na randkę dla Gabe Flemming więc jeśli dalej szukasz czegoś luźnego w tym guście dla niego, to chętnie Ci ją oddam.
Gage zupełnie się nie nadaje, bo to chodząca kupka nieszczęścia, która odpycha od siebie wszystkich. No, mogę ewentualnie zaproponować przyjaźń sprzed lat, która w ciągu ostatniego roku zmarniała, ponieważ Forsberg posypało się życie i towarzysko totalnie się wycofała :hm: z Gaylą widzę tu jednak połączenie na podłożu zawodowym! Ona jest rzeźbiarką, Leighton to malarka, może więc miały kiedyś wystawę w tej samej galerii? Gayla jest w Lorne od kilku miesięcy, wcześniej mieszkała w Brisbane, więc na pewno przyda jej się jakaś przyjazna twarz, ponieważ tych nie ma zbyt wiele :/ Iiii dla Gabe'a też chętnie przygarnę :hihihi:
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
Myśle, ze my to raczej nie będziemy się lubić (albo będziemy się starać!) choć z mojej strony Pam pewnie uważa Leighton za swoją nemezis :lol:

Leighton Wyatt
ambitny krab
.
malarka — gdzie wena poniesie
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nina Peterson pisze: 06 sty 2023, 19:20
Leighton Wyatt mogą, owszem. Nawet mogą te farby razem wybierać, czy inne poduszki, świeczuszki, lampy czy coś takiego :lol: jakbyś miała ochotę zagrać, to pisz!
Dziękuję, odezwę się na pw w takim razie! <33
Charlotte Hargreeves pisze: 06 sty 2023, 19:34
:fox: Makayla na pewno ją mocno kocha, chociaż może nie okazuje tego zbyt wylewnie <33 jestem teraz nieobecna, ale kiedy wrócę, na pewno będę cię porywać do siostrzanej gry Leighton Wyatt
Czekam!!! :excited: Makayla Wyatt
Gabe Flemming pisze: 07 sty 2023, 14:56
Gage zupełnie się nie nadaje, bo to chodząca kupka nieszczęścia, która odpycha od siebie wszystkich. No, mogę ewentualnie zaproponować przyjaźń sprzed lat, która w ciągu ostatniego roku zmarniała, ponieważ Forsberg posypało się życie i towarzysko totalnie się wycofała :hm: z Gaylą widzę tu jednak połączenie na podłożu zawodowym! Ona jest rzeźbiarką, Leighton to malarka, może więc miały kiedyś wystawę w tej samej galerii? Gayla jest w Lorne od kilku miesięcy, wcześniej mieszkała w Brisbane, więc na pewno przyda jej się jakaś przyjazna twarz, ponieważ tych nie ma zbyt wiele :/ Iiii dla Gabe'a też chętnie przygarnę :hihihi:
Leighton wprawdzie bywała w Australii raczej z doskoku w ostatnich latach, ale na jakichś wystawach mogła się sporadycznie pojawiać! Może nawet panie kiedyś rozmawiały o jakiejś ewentualnej współpracy w przyszłości i teraz, skoro obie są w Lorne, to wrócą do tego tematu i będą miały fajny punkt wyjścia dla rozwijania znajomości?
W takim razie zgłaszam się na randkę dla Gabe Flemming :hihihi:
pam burnett pisze: 07 sty 2023, 15:03
Myśle, ze my to raczej nie będziemy się lubić (albo będziemy się starać!) choć z mojej strony Pam pewnie uważa Leighton za swoją nemezis :lol:

Leighton Wyatt
Myślę, że Leighton będzie miała bardzo mieszane uczucia względem Pam - z jednej strony zła będzie raczej na jej męża, z drugiej wie, że to głupie, obwiniać kogokolwiek o cokolwiek po tylu latach, dlatego... zostawiłabym spotkanie pań fabule, bo nie będę zaskoczona, jeśli nawiążą nić porozumienia, którą nadszarpnie wyjście na jaw przeszłości Leighton i Ephraima, nawet jeżeli jest ona dość niewinna :lol:
przyjazna koala
grażynko
brak multikont
malarka — saatchi gallery in london
32 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Kiss me, mercilessly. Leave no corner of me untouched.
O totalnie jestem za!!! Gdy będziesz miała chwile (i chęci) to pisz i zagramy! <3
ambitny krab
.
ODPOWIEDZ