Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Camelia Gilmore
Samotna matka dwóch dorosłych córek. Od urodzenia w Lorne Bay Fryzjerka, czasem też makijażystka i kosmetyczka. Można ją spotkać biegającach po ulicach Opal Moonline, czy też na plaży.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
Wpadam tutaj by potwierdzić "mamusiu" nasze relacje. Camelia Gilmore my na zasadzie "przyjaciółki z przypadku, rodzina z wyboru" ? Przyjaźnimy się mimo wieku, bo masz córy w moim wieku, a ja Cię jako mama, bo ta biologiczna coś tam coś.... (muszę coś wymyśleć jeszcze co dokładnie z rodziną Anny Marii do fabuły xD).
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Anna Maria Perezz owszem, potwierdzam :D
striptizerka — Shadow
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
koń zdechł, książę wpadł do wulkanu
Camelia Gilmore pisze: 02 sty 2023, 07:44
Anna Maria Perezz owszem, potwierdzam :D
Ok Camelia Gilmore. Zapisane, wpisane, przypieczętowane. :wohoo: :wohoo:
powitalny kokos
Issi Fox
brak multikont
studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
Hejka Camelia Gilmore, Geordie od lat przyjaźni się z twoją córką, więc ją podrzucam, bo kojarzyć na pewno się muszą :oops:
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Z Anice, wiem! Geordie Feldstein Myślę, że Camelia ją lubi, w porównaniu do Anice, ma jakoś poukładane życie i można chyba zakładać, że nie sprowadza jej córki na złą stronę, nie? Więc jest na pewno dobrą matką, która proponuje że ułoży im włosy na jakąś impreze czy coś :D
studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
Camelia Gilmore pisze: 08 lut 2023, 19:41
Z Anice, wiem! Geordie Feldstein Myślę, że Camelia ją lubi, w porównaniu do Anice, ma jakoś poukładane życie i można chyba zakładać, że nie sprowadza jej córki na złą stronę, nie? Więc jest na pewno dobrą matką, która proponuje że ułoży im włosy na jakąś impreze czy coś :D
super, Geordie na pewno korzysta! i myślę, że sama może ją trochę traktować jak drugą mamę, bo tak w sumie często bywa z matkami przyjaciółek :hihi:
Fryzjerka — DS HAIR & MAKEUP
44 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Geordie Feldstein oczywiście! Camelia is not a regularmom, she's fun mom! parafrazując mean girls :lol:
ODPOWIEDZ