Pisarka — Global Publishing Group w Brisbane
33 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Mimo idealnego życia, które wiedzie w Brisbane i ślubu na horyzoncie, wraca do rodzinnego miasteczka na święta oraz premierę pierwszej, autorskiej książki w Cairns.
martie goldsworthy
Mimo idealnego życia, które wiedzie w Brisbane i ślubu na horyzoncie, wraca do rodzinnego miasteczka na święta oraz premierę pierwszej, autorskiej książki w Cairns. Wyjechała z Lorne na studia do Sydney, a po rozwodzie z Randallem, przeniosła się do Brisbane, gdzie rok później poznała swojego obecnego narzeczonego. Zatrzymała się u młodszej siostry, Autumn i jeszcze nie wie, że zagości tutaj dłużej niż sądziła!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
guess who
nicholas, donalda, milo, sidney, suzie, tripp
ZASTĘPCA KOMENDANTA — W LORNE BAY FIRE STATION
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiedziony strażak, który nie potrafi rozpalić ognia w swoim życiu. Jego najlepszym przyjacielem jest pies Bingo, którego uratował z płonącego domu
martie goldsworthy na rozruszanie Twoich relacji wpadnę i zgłoszę obecność, zaznaczając teren żebyś o mnie nigdy nie zapomniała <3 :lol:
powitalny kokos
randall
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
martie goldsworthy poza tym, że pewnie kocha Autumn, to chciałabym, żeby Martie znała również Scarlet, ale już tak typowo z tego literackiego światka. Czyli pewnie na razie czysto profesjonalnie, ale skoro teraz obydwie znajdują się w Lorne Bay to może pchnijmy tą relkę w jakiś pozytyw. Scar pewnie przydałaby się taka starsza koleżanka, no i mogą się zawsze wspierać literacko </3
Pisarka — Global Publishing Group w Brisbane
33 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Mimo idealnego życia, które wiedzie w Brisbane i ślubu na horyzoncie, wraca do rodzinnego miasteczka na święta oraz premierę pierwszej, autorskiej książki w Cairns.
randall humphrey pisze: 06 sty 2023, 14:12
martie goldsworthy na rozruszanie Twoich relacji wpadnę i zgłoszę obecność, zaznaczając teren żebyś o mnie nigdy nie zapomniała <3 :lol:

polizane, zaklepane :hihihi:

scarlet callaway pisze: 06 sty 2023, 14:14
martie goldsworthy poza tym, że pewnie kocha Autumn, to chciałabym, żeby Martie znała również Scarlet, ale już tak typowo z tego literackiego światka. Czyli pewnie na razie czysto profesjonalnie, ale skoro teraz obydwie znajdują się w Lorne Bay to może pchnijmy tą relkę w jakiś pozytyw. Scar pewnie przydałaby się taka starsza koleżanka, no i mogą się zawsze wspierać literacko </3
jesień oczywiście zajmuje szczególne miejsce w serduszku martie, to nie podlega wątpliwością (zwłaszcza, że ta zajmuje jej pokój gościnny) <33

co do scarlett, to myślę, że mogła usłyszeć o tym, że wychowanka malutkiej dziury w queensland, którą niewątpliwie jest lorne, wydała właśnie swoją pierwszą książkę i może traktowałaby martie jako swego rodzaju autorytet? w sensie, podziwiałaby ją za to, że udało jej się spełnić marzenie, o! w założeniu, przed świętami miała swoją pierwsza premierę w cairns, więc blondynka mogła się tam pojawić i może udało im się porozmawiać? gdyby dowiedziała się, że scarlett jest z lorne, mogłaby nawet zgodzić się na wspólną kawę i porozmawiać o wspólnym zainteresowaniu :hihihi:
powitalny kokos
guess who
nicholas, donalda, milo, sidney, suzie, tripp
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
martie goldsworthy i Aaron są w podobnym wieku, więc pierwsze, co nasunęło mi się na myśl, że mogli znać się w młodości z jakiegoś kółka literackiego. Pewnie tylko oni na nie uczęszczali, bo pisanie nie było szczególnie modne, albo byli dwójką najlepszych uczniów i tak delikatnie ze sobą rywalizowali.
Aaron nie jest typem, który używałby postępów, ale kto nie chciałby zostać ulubieńcem nauczycielki, która wydała parę książek i jest dla nastolatka wzorem do naśladowania. :oops:
Koniec końców wychodzi na to, że Martie była lepsza, bo dostała stypendium w Sydney, to Aarona pozwoliło tylko na studia w okolicy. Ale może to dlatego, że on nigdy nie chciał iść w komercję, i był typowym niezrozumianym artystą. :lol:
W każdym razie mogliby się spotkać po latach, bo Aaron zobaczy plakat promujący książkę Martie i przyjdzie na spotkanie. A potem się zobaczy...
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
martie goldsworthy, jestem twoim bratem, kochaj mnie! <3
towarzyska meduza
-
sprzedaje kosmetyki — MECCA SKINCARE
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
I mnie też kochaj sis martie goldsworthy
serduszka
nick autora
brak multikont
Pisarka — Global Publishing Group w Brisbane
33 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Mimo idealnego życia, które wiedzie w Brisbane i ślubu na horyzoncie, wraca do rodzinnego miasteczka na święta oraz premierę pierwszej, autorskiej książki w Cairns.
Aaron Barnard pisze: 06 sty 2023, 19:00
martie goldsworthy i Aaron są w podobnym wieku, więc pierwsze, co nasunęło mi się na myśl, że mogli znać się w młodości z jakiegoś kółka literackiego. Pewnie tylko oni na nie uczęszczali, bo pisanie nie było szczególnie modne, albo byli dwójką najlepszych uczniów i tak delikatnie ze sobą rywalizowali.
Aaron nie jest typem, który używałby postępów, ale kto nie chciałby zostać ulubieńcem nauczycielki, która wydała parę książek i jest dla nastolatka wzorem do naśladowania. :oops:
Koniec końców wychodzi na to, że Martie była lepsza, bo dostała stypendium w Sydney, to Aarona pozwoliło tylko na studia w okolicy. Ale może to dlatego, że on nigdy nie chciał iść w komercję, i był typowym niezrozumianym artystą. :lol:
W każdym razie mogliby się spotkać po latach, bo Aaron zobaczy plakat promujący książkę Martie i przyjdzie na spotkanie. A potem się zobaczy...

bardzo mi się to podoba! dodatkowo, martie powinna znać też tima, jako, że jej siostra pracuje w straży. od trzech lat nawet jej były mąż zasiada na stołku zastępcy komendanta :hihihi:

Otis Goldsworthy pisze: 07 sty 2023, 21:44
martie goldsworthy, jestem twoim bratem, kochaj mnie! <3
kocham, mocno!!!!!! :excited:

Chloe Goldsworthy pisze: 09 sty 2023, 21:21
I mnie też kochaj sis martie goldsworthy
i ciebie też kocham! <33
powitalny kokos
guess who
nicholas, donalda, milo, sidney, suzie, tripp
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
martie goldsworthy pisze: 11 sty 2023, 13:40
Aaron Barnard pisze: 06 sty 2023, 19:00
martie goldsworthy i Aaron są w podobnym wieku, więc pierwsze, co nasunęło mi się na myśl, że mogli znać się w młodości z jakiegoś kółka literackiego. Pewnie tylko oni na nie uczęszczali, bo pisanie nie było szczególnie modne, albo byli dwójką najlepszych uczniów i tak delikatnie ze sobą rywalizowali.
Aaron nie jest typem, który używałby postępów, ale kto nie chciałby zostać ulubieńcem nauczycielki, która wydała parę książek i jest dla nastolatka wzorem do naśladowania. :oops:
Koniec końców wychodzi na to, że Martie była lepsza, bo dostała stypendium w Sydney, to Aarona pozwoliło tylko na studia w okolicy. Ale może to dlatego, że on nigdy nie chciał iść w komercję, i był typowym niezrozumianym artystą. :lol:
W każdym razie mogliby się spotkać po latach, bo Aaron zobaczy plakat promujący książkę Martie i przyjdzie na spotkanie. A potem się zobaczy...
Timek nie angażuje się jakoś bardzo w życie remizy, ale mogą/mogli poznać się na jakimś pikniku/dniach otwartych, od których już nie mógł się wykręcić.
ODPOWIEDZ