sprzedaje kosmetyki — MECCA SKINCARE
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Chloe Goldsworthy
Mieszka w Lorne od zawsze i pewnie na zawsze. Najmłodsza w rodzinie. Pracuje w drogerii i marzy o byciu youtuberką. Ale za bardzo się boi... bo w sumie boi się bardzo wielu rzeczy :(
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

serduszka
nick autora
brak multikont
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
ojej jak tu pusto! :c Wpadam więc. I z Autumn mamy ustalone już, ale przychodzę z resztą gromadki.
Coś z Archer macie podobno, więc chyba całkiem spore prawdopodobieństwo jest też tego, że zna Ezrę? Mogą tylko znać się na zasadzie "to koleżanka mojego brata" i pewnie trochę ze szkoły, bo jednak niewielka różnica wieku! Ale sam Ezra jest dość zamknięty, więc tutaj nie musimy jakoś super rozwijać, a najwyżej na fabule.

Mam też percy matthews :lol: Ale on ciut młodszy, to nie wiem czy coś chcesz, ale jeśli tak to pewnie się lubią, bo Percy to taka dobra buła i on chyba wszystkich lubi. Wiekowo jeszcze Zeta Corrente by pasował, ale to mocno specyficzny typ, więc pewnie Chloe mogła bardziej ziomkować się z jego siostrą bliźniaczką, której obecnie nie ma w Lorne Bay, bo wyjechała. Ale jak coś to Jedda (ta siostra) mogła ją być jedną z tych koleżanek, które ją wspierały w szkole średniej. Tyle, że Zeta przy tym wszystkim raczej uważał Chloe za nieco dziwną laskę i pewnie jego stosunek do niej był raczej niechętny początkowo, ale z czasem się to zmieniło, gdy zauważył, że Chloe jakoś się tak nagle pojawiła koło Archera? Bo właśnie ogarnęłam, że przecież Zeta i Archer to takie trochę ziomki, a Zeta się wprasza na obiady do Brooksów. :lol:
Reszta moich jednak ciut starsza, ale jak kogoś chcesz to łap. Chloe Goldsworthy
sprzedaje kosmetyki — MECCA SKINCARE
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Oj, jaki wybór.
Wydaje mi się, że Zeta mógłby ją faktycznie uważać za dziwną i nawet mówić, Archer Brooks co Ty w niej widzisz chłopie i takie tam :P Przecież ona taka dziwna.
Z Ezrą na razie może się znać bardziej z widzenia, a jak coś się zacznie więcej z Archerem to wtedy mogą się zakolegować. On zamknięty, ona zamknięta. Mogą sobie siedzieć i milczeć :) ezra brooks
serduszka
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ