ZASTĘPCA KOMENDANTA — W LORNE BAY FIRE STATION
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiedziony strażak, który nie potrafi rozpalić ognia w swoim życiu. Jego najlepszym przyjacielem jest pies Bingo, którego uratował z płonącego domu
Imię i nazwisko postaci
zastępca komendanta w straży pożarnej; rozwiedziony; ma cudownego psa, którego uratował podczas pożaru; lubi whisky i można spotkać go w barze po służbie;
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
randall
lorne bay — lorne bay
30 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Jedno ciało. Dwie osobowości. Jedna historia. Jeśli pragniesz ją poznać, to pamiętaj. Robisz, to na własne życzenie.
Nie tyle, że nudzi. Wprost przeciwnie potrzebuje jakiś relacji i gier. Dlatego przychodzę (wcale nie skusiłam sięna reklamę na sb xD)
randall humphrey
ambitny krab
Beryl
brak multikont
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Ja przychodzę z Hardenem - bo ma bar i ma też psa, więc mają dużo wspólnego :lol:
Mogę też podrzucić jakąś panią jeśli masz ochotę ^^

randall humphrey
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
To tak, Rosie Shaughnessy jest żoną (jeszcze/wciąż) carter shaughnessy , który pracuje remizie. Zna też komendanta Dicka od lat. Nie koniecznie są w najlepszych relacjach.

Aspen znowu jest kuzynką/psiapsi żony Dicka, Ainsley Atwood

Camelia Gilmore jest zapewne sąsiadką Randalla, jest samotną matką, pewnie jakieś męskie ramię do zabicia pająka czy czegoś takiego by się jej przydało :lol:
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
(ja też wcale nie przyszłam przez reklamę :lol: )
Toma dam na jakiegoś kumpla, a z pań to wybierz sobie, którą tam chcesz :oops: Ale ze względu na pracę na pewno podrzucę Charlotte :hihihi: randall humphrey
ZASTĘPCA KOMENDANTA — W LORNE BAY FIRE STATION
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiedziony strażak, który nie potrafi rozpalić ognia w swoim życiu. Jego najlepszym przyjacielem jest pies Bingo, którego uratował z płonącego domu
Beryl Rees pisze: 04 sty 2023, 16:03
Nie tyle, że nudzi. Wprost przeciwnie potrzebuje jakiś relacji i gier. Dlatego przychodzę (wcale nie skusiłam sięna reklamę na sb xD)
randall humphrey
a masz jakiś ciekawy pomysł?
Harden E. Caulfield pisze: 04 sty 2023, 16:06
Ja przychodzę z Hardenem - bo ma bar i ma też psa, więc mają dużo wspólnego :lol:
Mogę też podrzucić jakąś panią jeśli masz ochotę ^^

randall humphrey
Ooo to na pewno wiesz o mnie więcej niż ja sam. Pewnie niejednokrotnie Randall się żalił Hardenowi na swoje życie i tak już zostało. Wieczorne picie w Twoim barze to już tradycja, a z czasem mogliśmy nawiązać bliższą więź i się zakumplować/zaprzyjaźnić <3

Harden E. Caulfield
Aspen Hall-Rohrbach pisze: 04 sty 2023, 16:07
To tak, Rosie Shaughnessy jest żoną (jeszcze/wciąż) carter shaughnessy , który pracuje remizie. Zna też komendanta Dicka od lat. Nie koniecznie są w najlepszych relacjach.

Aspen znowu jest kuzynką/psiapsi żony Dicka, Ainsley Atwood

Camelia Gilmore jest zapewne sąsiadką Randalla, jest samotną matką, pewnie jakieś męskie ramię do zabicia pająka czy czegoś takiego by się jej przydało :lol:
W takim razie z Rosie Shaughnessy możemy się znać ze względu na jej męża. Może w porównaniu do głównego komendanta mnie będzie lubić bardziej? :lol:

No a faktycznie jeśli Camelia Gilmore potrzebuje pomocy z cięższymi do ogarnięcia rzeczami to wie po kogo może zadzwonić. Możemy mieszkać dom w dom, więc daleko do siebie nie mamy ^^
Charlotte Hargreeves pisze: 04 sty 2023, 16:08
(ja też wcale nie przyszłam przez reklamę :lol: )
Toma dam na jakiegoś kumpla, a z pań to wybierz sobie, którą tam chcesz :oops: Ale ze względu na pracę na pewno podrzucę Charlotte :hihihi: randall humphrey
Thomas Winfield i Randall mogli poznać się w barze. Randall dużo opowiadał o swoim życiu, o straży itd, a Tom o wojsku no i w ten sposób panowie mogli nawiązać fajną relację i zostać ziomkami od butelki i od wylewania żali? <3

Charlotte Hargreeves no to z pewnością znamy się z pracy. Gdy jest jakaś akcja i potrzebna jest pomoc Randall zawsze powołuje się na Charlotte, którą z całego oddziału może znać najlepiej <33

Może Makayla Wyatt? Skoro Shadow jest jej własnością to Randall mógł przyjeżdżać na jakieś kontrole przeciwpożarowe albo może w klubie wybuchł kiedyś pożar? Mogła mieć w pewnym momencie na niego chrapkę, bo wolny po rozwodzie, czego chcieć więcej? :lol:
powitalny kokos
randall
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
randall humphrey Tylko tak dla pewności - Randall od 3 lat jest w Lorne, tak? Bo przez ostatnie pi razy drzwi półtora roku ani męża Rosie nie było w remizie (bo leczył się po wypadku), ani Rosie nie było przy mężu :lol: Więc mogą się znać z przeszłości, ALBO (choć w sumie to nie albo, a raczej i :D)- Randall mógł z nią utrzymywać kontakt i ewentualnie nawet pomagać w poszukiwaniach siostry. No a teraz, skoro Cater wraca do pracy to nie wiem, będzie im jakoś dziwnie, że Randall utrzymywał większy kontakt z żoną kumpla, niż mąż? :hm:

Tak, Camelię biorę w ciemno, bo ktoś taki zawsze się przyda! Musi mieć też komu ponarzekać na córki (które są na forum, tak btw: Anice i Sage wkrótce też się pojawi)
studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
hejka randall humphrey, mogę podrzucić Gabe'a na kumpla, a jeśli chcesz, mogę zaoferować też kogoś ze swojej babskiej gromadki :hm:
ZASTĘPCA KOMENDANTA — W LORNE BAY FIRE STATION
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiedziony strażak, który nie potrafi rozpalić ognia w swoim życiu. Jego najlepszym przyjacielem jest pies Bingo, którego uratował z płonącego domu
Aspen Hall-Rohrbach może tak być. On służy od trzech lat, więc na pewno znają się dobrze z Caterem. Może być między Panami niezręcznie skoro faktycznie Randall utrzymywał dość bliski kontakt z jego żoną :lol:
powitalny kokos
randall
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
randall humphrey pisze: 04 sty 2023, 18:16
Aspen Hall-Rohrbach może tak być. On służy od trzech lat, więc na pewno znają się dobrze z Caterem. Może być między Panami niezręcznie skoro faktycznie Randall utrzymywał dość bliski kontakt z jego żoną :lol:
:haha: carter shaughnessy
ZASTĘPCA KOMENDANTA — W LORNE BAY FIRE STATION
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiedziony strażak, który nie potrafi rozpalić ognia w swoim życiu. Jego najlepszym przyjacielem jest pies Bingo, którego uratował z płonącego domu
Geordie Feldstein ja to najchętniej przygarnę Gabe Flemming na jakąś relację dla Milesa, bo na pewno się znamy kupę czasu skoro od dziecka jest on zakochany w Twojej siostrze Maddie i tam byśmy coś może dali radę pokombinować?

Z gromadki chętnie przygarnę Greer Forsberg, ale podrzuć jakąś ideę, którą mogę rozwinąć? <3
powitalny kokos
randall
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Ja przychodzę z Laurissą, skoro według Ciebie randall humphrey do niej pasuje ^^
To co ich łączy, to to, że oboje piją whisky :lol:
Poza tym Pearl lubi węszyć wśród mundurowych wszelakiej maści, a idąc za sposobem szukania podobieństw w stylu Karo - Mari też ma psa :lol:
Poza tym domyślam się, że ojciec Randalla pochowany jest w Sydney, ale jeśli Ran potrzebuje zajrzeć do kościoła, podumać, to mogę też podrzucić Divinę... w zależności od tego, czego potrzebujesz - częstuj się <3
ODPOWIEDZ