kelnerka — Beach Restaurant Lorne Bay
24 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
coś nie może znaleźć swojego miejsca na świecie, choć szuka wytrwale! tymczasowo (?) kelneruje w przybrzeżnej restauracji i szuka odpowiedzi na pytanie, kim naprawdę jest Anice Gilmore
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/0a/ce/f8/0acef819ec81ed76813263142f59050d.jpg][/telimg1]
[tel5]Anice
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/0a/ce/f8/0acef819ec81ed76813263142f59050d.jpg][/telimg2]
[tel10]godzina
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
ambitny krab
coconut
nope
architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
sage
oh, pamiętasz że masz siostrę
<3
żyję, dogorywam
i seksownego sąsiada podrywam hehehehe


sage
a ty?
co to za reemisja rebelde?


+ Anice Gilmore
architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
sage
jakbym nie miała lepszych tematów do plotek
damn, girl
wiem, że się wyprowadziłaś i tyle
twój cyrk i twoje małpy

sage
jakbyś potrzebowała pomocy to wal jak w dym
ale kasy do wypłaty to nie pożyczę, stać mnie minus dwa pasztety

sage
on tu już długo mieszka
ten zza ściany naszych pokoi
jak jakaś pizda będzie tam za głośno jęczeć
to z zazdrości mnie skręci


+ Anice Gilmore
architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
sage
weź się zamień
mi prognozuje zawał

sage
odezwę się jak wystalkuję typa
na fejsie albo insta :lol:
a mama? wiesz, że nie
strasznie z niej miękka buła


+ Anice Gilmore
architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
sage
głupek !!!! :lol:
to był tylko metaforyczny pasztet !!!!
ma na imię wren, jest prawnikiem, mieszka z nami ściana w ścianę, ma ładną buźkę i jest dobry w te klocki :lol: tyle wiem na ten moment, wystarczy? :lol:

sage
tak, że jesteś ostatnim zjebem i że już cię nie kocha
:/
za kogo ty mnie masz? nigdy bym nie wysłuchiwała jak jedna z was nadaje na drugą
architekt — c.w. construction
24 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
chodząca życiowa rewolucja. nie grzeszy nadmiarem pieniędzy, więc wyniosła się od matki. pracę na kilka etatów zamieniła na tą wymarzoną, architekta. a dużo dosyć przypadkowych znajomości na jedną najbardziej szczególną - to alfiemu oddaje całą swoją uwagę.
sage
jezu, oglądaliśmy klaser ze znaczkami !!!
jaka ty jesteś niedomyślna :/


sage
a mama to miękka buła i nie jest zła
i się martwi
ale nie wiesz ode mnie
ODPOWIEDZ