stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg1]
[tel5]Ginny
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Zamówię pizzę!
Zdradzasz mnie ;(
No dobrze. To się mogą czuć wyróżniona, ale pizzę sama zjem :/
To randka?


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Idziesz przecież jeść to nie zjesz pizzy :/
To już jesteście przyjaciółmi?
Czyli on chciał randki. Ale nie jesteś gotowa, więc dobrze, że to powiedziałaś. Zadziwia mnie, że on się zgodził :/
Skoro uznasz to za nie-randkę to nie masz się co stresować. To jak kumpelskie wyjście z Jake'iem, o. Dlatego NIE WOLNO Ci się stroić. Masz iść ubrana tak jak z kolegami. Zwyczajnie. Po swojemu. Bo jak będziesz za ładnie to pomyśli, że jednak randka!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Zależy czy sama coś przyniesiesz z nie randki.
W takich sytuacjach wybiera się miejsca publiczne. Nie daj się zaciągnąć do jakiejś meliny albo miejsca, które on zna najlepiej. Proponuję byś Ty wybrała lokal znajomy Tobie najbardziej!
Pamiętaj, że mieszkamy razem i będę wiedzieć czy się wystroisz czy nie, młoda damo.
Dobrze, że się zgadzasz. Wiem, że jest ciepło, ale dekolt odpada!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Okej, okej. Trzymaj się teraz.
Myślenie wyłącz, a włącz tylko instynkt uczuciowy.
Oczy Ci wystarczą.
Pamiętasz jak wysyłałam Ci tą postać z gry? Tego faceta hot?
Notabene wyszedł niedawno i super się gra, ale ja nie o nim!
Teraz prześlę Ci foty żeńskiej najlepszej pod względem wyglądu i w sumie w charze też coś ma, ale do chary byś musiała zagrać, więc skupisz się na wyglądzie.


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Whaaaaat
Powinnam chyba zadzwonić to usłyszałabyś mój szok i śmiech.
Ona jest przeciwieństwem niewinności!
Poza tym pytałam jak Ci się podoba wizualnie! Ponawiam pytanie!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Z ciekawości.
Chciałam odkryć w Tobie masochistyczną stronę!
Ale mam dzięki temu nowy pomysł, w którym mi pomożesz, kochana współlokatorko :excited:
Wiesz jaki mam kontent, ale co jakiś czas wrzucam inne ciekawostki niż sam gameplay.
I co prawda widziałam to już u kogoś, ale nasze też może być ciekawym doświadczeniem!
A jak się nam nie spodoba to nie trzeba będzie wrzucać. Proste :dance:


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Jasne <3
Skoro już się zgodziłaś i mamy to na piśmie to wycofać się już rady nie da, więc mogę powiedzieć.
Nagrasz ze mną filmik! Taki w stylu, że osoba co się w ogóle nie zna na grze i postaciach będzie je np. szipować po pierwszych wrażeniach. Może nawet uda Ci się kogoś dopasować!
To albo też ogólnie pierwsze wrażenia, ale to na żywioł pójdziemy :excited:
Może być bez kamerki bo i tak rzadko używam.
Głosy siłą!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Nie czuję entuzjazmu!
Raczej jakbyś wymyślała jak się wykręcić.
Będzie pizza. Pizza doda Ci entuzjazmu!


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Na pewnie nie tam, gdzie myślisz.
I zależy. Bo byłem tam, a teraz jestem tutaj. Zaraz będę, gdzie indziej.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Zaraz Ci ekran pójdzie jak będziesz tak nawalać krzykliwymi literami.
Pfff, ja i kłopoty?
Czuję się jak na przesłuchaniu.
Na którym nigdy nie byłem.


Ginny Montgomery
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alfie
19:15
serio?
nie będziecie?
to nie przychodzę
żartuję,
to o której mam wpaść?


Ginny Montgomery
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alfie
19:15
okej,
chętnie w końcu poznam twoją przyjaciółkę
wyślij mi pinezkę z adresem


Ginny Montgomery
ODPOWIEDZ