olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
ainsley
treść treść treść
treść treść treść
wysłano do Ainsley Remington

CODE: Zaznacz cały

[tele2][tel3][telimg1][IMG=https://i.ibb.co/LtFZcKj/PSX-20231108-105709.jpg][/telimg1]
[tel10]ainsley
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@[/telozn]
[/tele2]
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
Zmień dilera Ainsley, albo bierz połowę. Mówisz bez sensu



Ainsley Atwood
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
Serio?



Ainsley Atwood
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
O kurczę, nie wierzę?
Rodzice zachwyceni że córka dłużej nie jest starą panną?
A w ogóle... czemu nie byłam na panieńskim?!



Ainsley Atwood
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
Wait, what? Nie przypominam sobie żadnego "same penis forever"?
Powiesz przy wigilii? Jestem pewna że Dicka pamiętają :lol;



Ainsley Atwood
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
Wait, what? Nie przypominam sobie żadnego "same penis forever"?
Powiesz przy wigilii? Jestem pewna że Dicka pamiętają :lol;



Ainsley Atwood
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
Ale będzie afera jak im w końcu powiesz. Flann też tak sądzi :D
Święta pod palmami są super, za to do Australii nie dostarczają płaszczów zimowych i zamarznę w tym Nowym Jorku
ale umrę szczęśliwa :D



Ainsley Atwood
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
Czyli się nigdy nie dowiedzą, chyba że na odnowieniu przysięgi za 20 lat? :D
no mogłam pożyczyć, nei pomyślałam



Ainsley Atwood
Florystka — Fleuriste
31 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca Businesswoman, skupiająca swoją uwagę głównie na pracy, bo życie prywatne pozostawia wiele do życzenia
Penny HR
18:35
Dobrze, i tak wchodze na pokład
Bawcie się dobrze, gołąbeczki!
Przyślemy wam ślubny prezent, na pewno!
Buziaki!



Ainsley Atwood
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Desi
19.34
czyżby ze szczęśliwym małżeństwem?
i dlaczego akurat tam?
Ainsley Remington
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Desi
19.55
więc powinnam życzyć udanego wieczoru?
tylko może uważaj z winem, co? :lol:
Ainsley Remington
Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
1:34 AM
Philly
Czy właśnie zaadoptowałam młodego Nubata? Być może :hm: Żałuje tylko, że nie mogę wziąć go do siebie, jest przeuroczy!
1:35 AM
No i zażegnałby problem z mrówkami na farmie :lol: Opiekun mówił, że jego dieta składa się prawie wyłącznie z termitów.
wysłano do Ainsley Remington
stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
belinda beckett
Czy wiesz, że...
Odchody wombatów, jako jedynych zwierząt na świecie, przybierają kształt sześcianów. Ma to związek z kształtem ich jelit i nawodnieniem organizmu.
Do końca września 100% zarobków z dodatkowych zleceń zamierzam przekazać na Wildlife Sanctuary i pomoc wombatom. Jeśli tak jak mi zależy Ci na zwierzętach lub po prostu potrzebujesz dorywczego pracownika, szukaj mnie na Sidekicker lub odpowiedz bezpośrednio na ten numer.
Bardzo liczę na owocną współpracę ze Stadniną i Ośrodkiem Jeździeckim. Belinda Beckett
wysłano do Ainsley Remington
ODPOWIEDZ
cron