Ratownik medyczny — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Ratowniczka medyczna z pasji i miłości do adrenaliny. Po śmierci w rodziców została opiekunem prawnym młodszej siostry, Ginny. Ma 2 koty i parę złamanych serc na koncie. Trochę zdystansowana i ironiczna złośnica, ale pod maską twardej dziewuchy kryje się mały puchaty kotek

CODE: Zaznacz cały

 [tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/236x/be/a1/a4/bea1a4fb084426ef92f5eac69b25f12e.jpg][/telimg1]
[tel5]Mia
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/236x/be/a1/a4/bea1a4fb084426ef92f5eac69b25f12e.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Lubię zbiegi okoliczności i to, że trzymałaś mnie w portfelu a nie na dnie zapomnianej szuflady.
Jestem na miejscu. Tresuje psy na hali. To ten duży budynek sto metrów od domu. Idź za odgłosami szczekania.


Mia Montgomery
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
19:01
halko
updejt życia poproszę – ogarnęłaś sprawę z bratem i siostrzyczką? I tym byłym gachem :hm: Byli są najgorsi.
A tak w temacie byłych... wpadłam ostatnio na Tate.
Mia Montgomery
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
19:01
Właśnie zaczęłam się zastanawiać od kiedy jesteś taka sentymentalna i uczuciowa względem bliskich :lol: Kiedy Floyd w końcu ogarnie dupsko? Pytanie rokuuuu. Dobrze, że chociaż Ginny przyjęła to na klatę.
Który to był Otis? :hm:
A... przegryw-Goldsworthy? :v
Nie no dobra, nie był taki najgorszy. Po prostu był jak szczeniaczek łażący za swoją panią :lol: Jak na moje. :lol:
Trochę niezręcznie. Właściwie to nie wiem czy w ogóle by do mnie zagadała gdyby nie to, że jej pies mnie zaatakował miłością :idk:
Mia Montgomery
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
19:31
Nie no, nie mów tak, to wciąż Twój brat. Po prostu... obydwie wiemy, że gdyby się nieco bardziej angażował to zostałoby to docenione przez świat.
Czemu mieliby Cię nienawidzić? :lol:
Złamane serce to jeszcze nie taka tragedia. Są gorsze rzeczy.
I wiem, że Otis był w porządku. Ale nie był po prostu kandydatem dla Ciebie. No chyba, że się mylę ;> Btw. czy Ty też czujesz dziwny skręt kiszek, kiedy spotykasz się z eksami? Czy to tylko ja jestem taka pojebana?
To nie był podryw na psa. Po prostu jej pies mnie kocha miłością bezwarunkową i bezkresną, ok? On jeden chociaż :tear: No niby nie było niemiło, zawsze jesteśmy wobec siebie miłe. Ale wiesz... za każdym razem jak ją widzę to zastanawiam się czemu właściwie zerwałyśmy :monkey: :idk:
Mia Montgomery
ODPOWIEDZ