lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Lily Beardsley
Miejscowa lekarka, która rok temu zamieniła pracę w szpitalu na lokalną przychodnię. Mężatka z dziesięcioletnim stażem. Miłośniczka książek, sportu i kotów. Lily jest pogoda i bardzo pozytywna, raczej łatwo się z nią dogadać.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

właściciel kliniki, weterynarz — ANIMAL WELLNESS CENTER
31 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz oraz właściciel miejscowej kliniki, któremu w końcu zaczęło sie dobrze układać z Rosie, ale nie obywa sie bez jakichś dziwnych sytuacji.
Lily Beardsley witaj Ferayowa siostro, żono Sawyera <3 i stała klientko Alexa <3
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lily Beardsley jak są małżeństwem z Sawyerem już dziesięć lat i są zgodni i zakochani i w ogóle ona nie łamie mu serca to z Blanche dogada się bardzo dobrze. I oczywiście Lily też dostaje bilety na premiery do teatru, w pakiecie z mężem xD

Dam tu jeszcze Emmę, bo już sobie z Sawyerem ustaliliśmy, że są przyjaciółmi ze szkolnej ławki, więc na pewno się z Lily muszą też znać. Myślę, że mogą się nawet we trójkę spotykać na jakieś kolacyjki czy albo garden party, wcześniej we czwórkę, jak Emma była jeszcze mężatką :hm:
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Lily Beardsley hejka <3
Mogę dać swoją Mari Laurisse, ona mieszka od niedawna w Australii, ale ma kiepskie zdrowie, więc pewnie będzie do przychodni zaglądać D:
Poza tym moja Lisbeth od zawsze mieszka w Lorne, jej ojciec był byłym dyrektorem szpitala, aktualny to jej ojciec chrzestny, jest specyficzna, ale mogą się znać, możesz też wybrac sobie kogoś jeszcze, jak chcesz <3
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć <3
Może dla odmiany chcesz być tą siostrą Donnie, która Hardena nie lubi? :hm: On kiedyś był podrywaczem, a Lily mogła nawet tego doświadczyć, kiedyś w Rudd's? (barze Hardena)? Może przez to jest czujna wobec niego?
Lily Beardsley
lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Alexander Wheeler, dla każdego coś dobrego, my już wszystko wiemy, więc tylko ładnie się witam i puszczam oczko! <3

Blanche Fitzgerald, Lily i Sawyer mają swoje problemy, ale są raczej zgranym małżeństwem i wciąż bardzo się kochają. Biorąc pod uwagę fakt, że mają długi staż związkowy dziewczyny także znają się od lat. Jestem za tym, żeby dobrze się dogadywały, Lils na pewno chętnie chodzi na przedstawienia, w któych gra Blanche.
Jeżeli chodzi o Emmę, to pasuje mi, co zaproponowałaś. Kiedy ta była jeszcze mężatką, to faktycznie mogli tworzyć taką fantastyczną czwórkę z jej ex. Co więcej, Lily przez parę lat pracowała w szpitalu w Carins, więc na pewno miały też sporo okazji do spotkań w pracy i po niej. <33

Laurissa Soriente, w takim razie skoro Laurissa jest stałym gościem w przychodni, to może być jej ulubioną pacjentką, może z czasem uda im się nawet przenieś relację na trochę bardziej prywatną płaszczyznę? :hm: I chętnie przyjmę też Lis, Lily pewnie pamięta ją jeszcze z czasów, kiedy jako nastolatka odwiedzała swojego ojca w pracy, na pewno jak ją spotka po dłuższym czasie zdziwi się jak wyrosła! :lol:

Harden E. Caulfield, pasuje mi! Będzie ciekawie i może nawet trochę zabawnie. Z Lily raczej łatwo się dogadać, ale jak ktoś raz zajdzie jej za skórę to jest ciężko. :lol: Mogą sobie lekko docinać na jakichś rodzinnych imprezach. Zostawiłabym tu jednak jakąś furtkę na lepszą relację w przyszłości. :hm:
Dodatkowo dla Lily chętnie przygarnę też Noel, bo chyba przez jakiś czas pracowały razem w szpitalu w Cairns, tam mogły się poznać i zakumplować. <3
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Tak, taka furtka na pewno jest im potrzebna :hihi:
I Noel też chętnie oddam, koleżanki zawsze w cenie, szczególnie te z pracy, bo poza nią Noel nie ma życia :lol:

Lily Beardsley
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lily Beardsley no i super, nie mam już nic więcej do dodania <3
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Dzień dobry, szwagierko :fox: Prawda, że się lubimy? Lily Beardsley
lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Gwen Fitzgerald, miałam odpisać, ale zapomniałam, wybacz! <3 Lubimy się, bo jestem super żoną dla twojego brata i najlepszą bratową!
ODPOWIEDZ