skończył szkołę — teraz próbuje przetrwać w Australii
19 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Social butterfly, który do Lorne Bay przyleciał na początku marca, bo jego matka dostała ofertę pracy na University of Melbourne. Ma indyjskie korzenie, brytyjski akcent i absolutną niechęć, żeby zostać w Lorne dłużej, niż to absolutnie konieczne.
Rajiv Lounsbury
Urodzony w Londynie, wychowany w Chorwacji. W Lorne pojawił się dopiero co, bo na początku marca.
Rajiv to chodząca, kulturowa mieszanka, beznadziejny optymista, magnes na drobne kłopoty i ten, który zagaduje jako pierwszy.
Aha, no i bardzo zawzięcie szuka powodów, dla których chciałby tu zostać, tylko że nie idzie mu to najlepiej :lol:
Padma Lounsbury
fly, feel your mother right at your side
don't you know you got my eyes
I'll make you fly, you'll be happy all the time
I know you can make it right

Bertram Lounsbury
just gotta get me somewhere
somewhere that I can feel free
gotta get out of london city, boy

Nova Lounsbury
the older I get, the more that I see
my parents aren't heroes, they're just like me
and loving is hard, it don't always work
you just try your best not to get hurt

Othello Lounsbury

Bellamy Atwood
and if the world don't break I'll be shakin' it
'cause I'm a young man after all
taste my disaster
it's heavy on my tongue

Pericles Cambbell

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

(pijany) psychiatra — cairns hospital
44 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
My beer drunk soul is sadder than all the dead Christmas trees of the world.
witam pięknie! podsyłam szalonego, ale fajnego wujka, a pericles campbell może być jego kumplem, jeśli Rajiv zaakceptuje jego dziwaczność :hihi:

Rajiv Lounsbury
skończył szkołę — teraz próbuje przetrwać w Australii
19 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Social butterfly, który do Lorne Bay przyleciał na początku marca, bo jego matka dostała ofertę pracy na University of Melbourne. Ma indyjskie korzenie, brytyjski akcent i absolutną niechęć, żeby zostać w Lorne dłużej, niż to absolutnie konieczne.
othello lounsbury Jak kiedyś będzie mi głupio pójść z czymś do rodziców i z nimi pogadać (a pewnie będą takie rzeczy...), to przyjdę do SZALONEGO ALE FAJNEGO WUJKA, dobra? :lol:

Natomiast co do Periclesa (który zresztą jest cudowny *.*) - bardzo chętnie.
Nie chcę się tutaj za bardzo rozpisywać, ale mogę zagwarantować, że dla Rajiva mało co jest przeszkodą :lol: Sam się czuł przez większość życia wystarczająco inny od reszty, żeby nabrać odpowiedniej perspektywy - także myślę, że się dogadają!

Jeśli chcesz zagrać, to chętnie przyjdę już z jakimś konkretnym pomysłem na grę na PW - i tam sobie dogadamy szczegóły?!
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka, mam młodziaków, ale jednak trochę starszych - najmłodsza u mnie jest Lisbeth, ale ona jest mocno specyficzna, potem Divina, która jest jeszcze bardziej osobliwa :lol: A potem z kolei mam Pearl! Ona natomiast jest starszą kuzynką Periclesa i kocha swoją Pyrkę z całego serca, bardziej niż kogokolwiek innego w jej rodzinie :| Więc skoro się kumplują, to na pewno Rajiva też zna :hihihi:

Rajiv Lounsbury
skończył szkołę — teraz próbuje przetrwać w Australii
19 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Social butterfly, który do Lorne Bay przyleciał na początku marca, bo jego matka dostała ofertę pracy na University of Melbourne. Ma indyjskie korzenie, brytyjski akcent i absolutną niechęć, żeby zostać w Lorne dłużej, niż to absolutnie konieczne.
Koniecznie chcę Lisbeth! Z Rajiva jest co prawda trochę niepoprawny optymista (co nie znaczy, że nie zdarzało mu się mieć w życiu pod górkę, mind you) - więc nie wiem, czy Lis byłaby go w stanie znosić i tolerować, ale... w sumie kto powiedział, że ma go znosić? :lol:
Z drugiej strony sam Rajiv jest w takim wieku, w którym nabiera mnóstwo wątpliwości co do swojej przyszłości - szczególnie teraz, kiedy po raz kolejny zupełnie zmienił swoje otoczenie i trochę mu się świat, dosłownie, wywrócił do góry nogami (a niedługo jeszcze bardziej, jak tylko się dowie, że ma rodzeństwo w drodze...) - więc być może w sensie jakiegoś wewnętrznego zagubienia albo dylematów byłoby im po drodze :hm:

Co do Pearl, po pierwsze, tak poza tematem - z Periclesem mają trochę za dobre geny, co za dramat :lol: Ale tak, znajmy się! Nie chcieliście w sumie może we dwójkę poratować pogubionego w miasteczku Rajiva? Albo go oprowadzić, w jakiś pierwszy dzień po jego przylocie?!

Divina Norwood
studentka i programistka — lorne bay
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
oczywiście wpadam z przybraną (kochaną), starszą siostrą <33 no właśnie, chcemy się lubić, czy raczej niekoniecznie?

reszta moich postaci to stare zgredy, ale jeżeli ktoś ci podpasował to z chęcią coś ustalę :excited:
powitalny kokos
lenny
brak multikont
skończył szkołę — teraz próbuje przetrwać w Australii
19 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Social butterfly, który do Lorne Bay przyleciał na początku marca, bo jego matka dostała ofertę pracy na University of Melbourne. Ma indyjskie korzenie, brytyjski akcent i absolutną niechęć, żeby zostać w Lorne dłużej, niż to absolutnie konieczne.
nova lounsbury Chcemy się lubić! O ile początki bywały trudne (ale nie dlatego, że Rajiv Novy nie lubił, tylko dlatego, że to spory bagaż doświadczeń jak na dzieciaki, którymi wtedy byli), tak obstawiam, że obecnie Nova jest jedną z niewielu osób, które trzymają Rajiva przy zdrowych zmysłach i z daleka od samolotu powrotnego do Londynu :lol: (Czy jednak czasami działają sobie na nerwy? OWSZEM.)

A co do zgredów...
Po pierwsze, Priscilla - tak sobie w ogóle wymyśliłem, że Rajiv jako ODPOWIEDZIALNY MŁODY CZŁOWIEK stwierdził, że dobrym pomysłem byłoby przez jakiś czas skorzystać z terapii (pewnie trochę "profilaktycznie"). Szczególnie po tak diametralnej życiowej zmianie (koniec szkoły, przeprowadzka, brak znajomych, etc. etc.). A skoro Priscilla działa zawodowo w tym środowisku, to może coś w tym kierunku?
NO I ERNEST, Ernest też jest fajny i tragiczny (tak jak lubię :oops: )... Ale zaczepiam dlatego, że przecież jest rozwodnikiem i ma pięcioletniego syna, czyli w zasadzie coś, co przeżył także Rajiv, tylko że z perspektywy dziecka (i nieco mniej drastycznie). Wymyślimy coś tutaj? *.*
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Rajiv Lounsbury jeśli przejawia swoją niechęć do pozostania w Lorne to na pewno dogada się z Claire Buxton :lol: bo ona wręcz marzy o jak najszybszym powrocie do UK.

Chętnie też wcisnę Ginny Montgomery <3
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
Rajiv Lounsbury pisze: 17 mar 2023, 01:06
othello lounsbury Jak kiedyś będzie mi głupio pójść z czymś do rodziców i z nimi pogadać (a pewnie będą takie rzeczy...), to przyjdę do SZALONEGO ALE FAJNEGO WUJKA, dobra? :lol:
serdecznie polecam, bardziej nieodpowiedzialnego człowieka nie znajdziesz :hihihi:
Rajiv Lounsbury pisze: 17 mar 2023, 01:06
Natomiast co do Periclesa (który zresztą jest cudowny *.*) - bardzo chętnie.
Nie chcę się tutaj za bardzo rozpisywać, ale mogę zagwarantować, że dla Rajiva mało co jest przeszkodą :lol: Sam się czuł przez większość życia wystarczająco inny od reszty, żeby nabrać odpowiedniej perspektywy - także myślę, że się dogadają!

Jeśli chcesz zagrać, to chętnie przyjdę już z jakimś konkretnym pomysłem na grę na PW - i tam sobie dogadamy szczegóły?!
i jasne, super max! zapraszam w takim razie *.*

i ok, nie zauważyłam też wiadomości do Pearl, ale i na to mogłabym być chętna!
studentka i programistka — lorne bay
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Rajiv Lounsbury
mówiąc krótko i na temat, biorę w całości dla Pris i Novy (chętnie porwę też na fabułę)
a co do Ernesta, to pomyślałam, że poznać mogli się przypadkiem - może Ernie był na plaży ze swoim synem w tym samym czasie co Raj i zagaił go o książkę, którą właśnie czytał? literatura łączy ludzi, szczególnie, że Ernest jest z nią bardzo związany - mogło mu się wydawać, że Rajiv jak na młodego chłopaka jest niezwykle dojrzałym kompanem rozmowy i w ten sposób się to pociągnęło? Ernest dzięki niemu może poznać perspektywę dziecka na kwestie rozwodu?
powitalny kokos
lenny
brak multikont
ODPOWIEDZ