studentka i programistka — lorne bay
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
novalie lounsbury
córka bertrama lounsbury oraz jego pierwszej żony very, do trzynastego roku życia wychowana w lorne bay, później wyjechała, aby zamieszkać z ojcem i jego nową rodziną, ale od nowego roku akademickiego ponownie w australii. dziewczyna raczej skromna, która myśli dużo i mówi mało. cholernie zdolna programistka z wielkimi, nigdy niezaspokojonymi ambicjami
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
lenny
brak multikont
studentka i asystentka — Flemming and partners
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
trochę studiuje, ale większość czasu spędza w kancelarii, gdzie segreguje papiery Griffina i udaje, że uczy się jak zostać dobrym adwokatem
nova lounsbury :welcome: mogę dać ci Geordie, bo ją mam najbliżej wiekowo; ewentualnie George, ale ona już trochę starsza :hm:
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
No siema <3
nova lounsbury
przyjazna koala
mils
liam
(pijany) psychiatra — cairns hospital
44 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
My beer drunk soul is sadder than all the dead Christmas trees of the world.
halo nova lounsbury, nie wiem czy to aktualne, ale bertram lounsbury mówił, że Othello ma być jej ojcem chrzestnym :oops: i ogólnie, mimo że Theo chodzi często pijany, to jest przy tym super, ok, najlepszy wujek świata
ODPOWIEDZ