człowiek od brudnej roboty — w Shadow
38 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
pewnego dnia po prostu zjawił się tutaj na swoim motocyklu i został, pewnie słyszałeś tysiąc wersji tej opowieści, ale żadna nie jest prawdziwa, choć wszystkie są absolutnie wyjątkowe
chodźcie, wymyślam, gmatwam i absolutnie nie gryzę, chyba że lubicie ^^
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
Sonny Jameson pisze: 03 mar 2023, 14:08
do perfekcji opanował włamywanie się do cudzych rezydencji i korzystanie z basenu
a, czyli to ciebie walter widział w swoim basenie? :hihihi:
sad ghost club
skamieniały dinozaur
człowiek od brudnej roboty — w Shadow
38 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
pewnego dnia po prostu zjawił się tutaj na swoim motocyklu i został, pewnie słyszałeś tysiąc wersji tej opowieści, ale żadna nie jest prawdziwa, choć wszystkie są absolutnie wyjątkowe
walter wainwright pisze: 03 mar 2023, 21:16
Sonny Jameson pisze: 03 mar 2023, 14:08
do perfekcji opanował włamywanie się do cudzych rezydencji i korzystanie z basenu
a, czyli to ciebie walter widział w swoim basenie? :hihihi:
dla Benjamina to ja mogę nawet pływać nago w jego basenie, zwłaszcza że prawnik 8)
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
Stoi za ladą, a w wolnych chwilach uczy surfingu — w Surf Shop
25 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Nigdy nie poznał swoich biologicznych rodziców, bo za dzieciaka został przekazany do rodziny zastępczej z której i tak uciekł. Poza tym jest marzycielem. Buduje własną rakietę, aby polecieć na księżyc oraz szuka skarbu, bo przecież za coś trzeba będzie ją wybudować.
Skoro jest kimś od czarnej roboty w shadow to na pewno zna się z darnell winslow ^^

Sonny Jameson
powitalny kokos
CJ
darnell, miles, liam
człowiek od brudnej roboty — w Shadow
38 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
pewnego dnia po prostu zjawił się tutaj na swoim motocyklu i został, pewnie słyszałeś tysiąc wersji tej opowieści, ale żadna nie jest prawdziwa, choć wszystkie są absolutnie wyjątkowe
co powiesz na szorstkie koleżeństwo? w końcu panowie niejednokrotnie korzystali ze swojej pomocy, a i Sonny nie stroni od prochów cooper routledge
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
No to elegancko, na pewno było wiele okazji w których mogli razem współpracować!
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
człowiek od brudnej roboty — w Shadow
38 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
pewnego dnia po prostu zjawił się tutaj na swoim motocyklu i został, pewnie słyszałeś tysiąc wersji tej opowieści, ale żadna nie jest prawdziwa, choć wszystkie są absolutnie wyjątkowe
darnell winslow pisze: 04 mar 2023, 10:35
No to elegancko, na pewno było wiele okazji w których mogli razem współpracować!
super, jak będziesz mieć chwilę to wołaj na grę <3
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
:welcome: witam szanownego pana :sneaky: Sonny Jameson
człowiek od brudnej roboty — w Shadow
38 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
pewnego dnia po prostu zjawił się tutaj na swoim motocyklu i został, pewnie słyszałeś tysiąc wersji tej opowieści, ale żadna nie jest prawdziwa, choć wszystkie są absolutnie wyjątkowe
to kiedy gramy, ideale ty mój? <33 Makayla Wyatt
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Niech ja się trochę obrobię z postami, bo wpadłam w czarną dziurę :lol: Ale jeśli masz ochotę i nie przeszkadza ci moje wolne tempo, to możesz nam coś powoli zacząć :hihihi: Sonny Jameson
człowiek od brudnej roboty — w Shadow
38 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
pewnego dnia po prostu zjawił się tutaj na swoim motocyklu i został, pewnie słyszałeś tysiąc wersji tej opowieści, ale żadna nie jest prawdziwa, choć wszystkie są absolutnie wyjątkowe
Ani trochę mi nie przeszkadza, postaram się jutro zacząć <3 Makayla Wyatt
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ