studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#72
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Harper Callaway
Miejsce: Shopping Centre, Cairns

- Harper? On. Ci. Się. P O D O B A! - nie było wątpliwości - przynajmniej dla Raine, że nie chodziło tylko o naprawę dachu, ale Callaway potrzebowała jakiegoś pretekstu do kolejnego spotkania i ten się znalazł! - Tak, dokładnie, jeśli ja przed chwilą musiałam przejść tę rozmowę, to nie myśl, że się teraz wykręcisz! O nie, nie! - tryumfalnie uśmiechnęła się pod nosem. - A jak nie potrzebujesz butów to widzisz, sprawniej nam pójdzie - ja buty, ty koronki - po części cieszyła się z tego, że ona i Archie nie są głównym tematem, a po części z tego, że to spotkanie z Otisem mogło się dla Harper przerodzić w coś pozytywnego.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#73
PORZUCONA

Rozegrana z: Bowie Hillbury
Miejsce: Devil's Pool

- Ty też musisz do mnie wpaść, wiesz jak się pozmieniało? - z Archerem i Eden odwalili kawał dobrej roboty! Dziewczyna pomogła jej w kwestiach ogrodowych, a chłopak we wszystkich majsterkowych, przez co miejsce stało się naprawdę przyjemne i aż szkoda się było z niego ruszać. - Praca, studia, korepetycje, a do tego niedługo lecę do Nowej Zelandii - wyliczyła szybko na palcach, żeby zaraz przejąć od niej blanta. - Jaki ładny! - dodała, obracając go w dłoni, bo sama w ogóle nie nadawała się do takich manualnych rzeczy. - Jest po prostu dużo wszystkiego, więc idealnie będzie się zrelaksować. O ile tam nie spadniemy - dodała żartobliwie, ale miała ogromną nadzieję, że żadnej się nic nie stanie.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#74
PORZUCONA

Rozegrana z: Archer Brooks
Miejsce: Nowa Zelandia

Koniec.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#75
PORZUCONA

Rozegrana z: Eve Paxton
Miejsce: Moonlight Bar

- Nie, nie, to naprawdę nic takiego - przecząco pokręciła głową. - To raczej... zastanawiam się nad czymś, sama nie wiem co z tym zrobić i tak utknęłam z własnymi myślami, bo po prostu nie bardzo mam się kogoś poradzić, ale naprawdę, nie musisz sobie tym zawracać głowy. Powiedz raczej co u psów? - szybko podjęła próbę zmiany tematu, po części mając nadzieję, że Eve nie będzie drążyła, z drugiej strony jednak chcąc się przed kimś wygad
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#76
PORZUCONA

Rozegrana z: Sole Trelawney
Miejsce: Hungry Hearts

Dziś utknęła w korku, z rozładowanym telefonem wpatrując się gniewnie w tylny zderzak jadącego przed nią samochodu. Zdążyła już zwątpić, że Trelawney w ogóle będzie na nią czekać. Czy ona sama by poczekała? Nawet zwykle uczynna i myśląca o innych Raine Barlowe straciłaby cierpliwość do znudzonego wpatrywania się w powoli wysychające fusy z kawy. Jednak ona poczekała. - Chcesz kolejną? Ja stawiam, przynajmniej tak się zrekompensuję - nie czekając na odpowiedź, zrobiła dwa kroki w stronę lady, żeby po chwili być już przy stoliku, rzuciwszy torbę na wolne krzesełko, sama miękko opadła na siedzenie obok i ułożyła dłonie pod brodą, wpatrując się w bledszą, przynajmniej tak się jej zdawało, niż zwykle twarz Sole.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#77
PORZUCONA

Rozegrana z: Harper Callaway
Miejsce: Paronella Park, Cairns

Kiedy akurat nie miała zajęć, albo zmiany w pracy, najczęściej wracała do swojego domku w Sapphire River, albo przesiadywała gdzieś w okolicach uczelni, żeby w razie czego mieć blisko do uniwersyteckiego budynku, w którym i tak zaliczała po kolei spotkania koła naukowego, albo konsultacje z wykładowcami. Przez jakiś czas pozwoliła sobie na chwilę zapomnienia i zepchnięcie nauki na dalszy plan, ale teraz wiedziała, że to właśnie do tego musi wrócić.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#78
TRWA

Rozegrana z: Yaya Lawrence
Miejsce: Opuszczona latarnia morska, Sapphire River

TBC
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#79
TRWA

Rozegrana z: Harper Callaway
Miejsce: farma Callawayów, Carnelian Land

- Nawet nie wiem od czego mogłabym zacząć. To znaczy, no wiesz, tak naprawdę to chyba nie jest jakoś tak dużo, ale strasznie mi to weszło do głowy, chciałam się jakoś pozbierać, potem wpadł ten staż, a teraz wróciłam i okazało się, że nic się samo nie rozwiązało - z gorzkim uśmiechem rozłożyła ręce, ale niestety, jej problemy rzeczywiście nie rozwiązały się same, miała w garażu nieswojego jaguara, zagadkę z długami rodziców i farmy, a do tego coś, o czym akurat nie chciała za bardzo myśleć, czyli powód, dla którego wszyscy ją zostawili. A przynajmniej w tych dramatycznie emocjonalnych momentach rozmyślań tak to widziała. Jakby była porzucona. Dlatego tym bardziej jej było źle z tym, jak potraktowała Harper.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#80
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Nemo Lovegood
Miejsce: Once Upon a Tart

Odchrząknęła, czując jak coraz ciemniejszy rumieniec wykwita na jej policzkach i zacisnęła dłonie w pięści, paznokciami znacząc ich wnętrze. - Wiesz co, nie wiem co to jest za gierka, jakieś żarty sobie z kolegami wymyśliłeś, czy co? To ta zemsta Matta, że miałam lepszą średnią w ostatnim semestrze, czy jednak jestem przypadkowym celem? To jest OBRZYDLIWE, wiesz? Myślałam, że fajny z ciebie chłopak, a się okazało, że robisz ze mnie idiotkę, no gratuluję, naprawdę! - aż zaklaskała w zwolnionym tempie, święcie przekonana, że Nemo został wybrany z grupy znajomych, żeby ośmieszyć Raine na randce, albo w ramach jakiejś zemsty, albo w ramach zwykłej zabawy z pierwszą lepszą dziewczyną.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#81
PORZUCONA

Rozegrana z: Nemo Lovegood
Miejsce: Sapphire River 347

- Dobra, to jeszcze może żeby wyjaśnić. Moja matka wpadła na wspaniały pomysł, że mnie wyswata i założyła tego tindera, z którego pisała do ludzi i z tobą też pisała chyba najwięcej chyba uznała, że... - tu urwał, bo się trochę zapędził, bo właściwie nie wiedział o co chodziło i dlaczego akurat Raine jego matka uznała za odpowiednią osobę. Stwierdził w myślach, że musi się jej kiedyś o to spytać.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#82
TRWA

Rozegrana z: Gaz Foggart
Miejsce: Zejście na plażę, Pearl Lagune

poszli na randkę, opis będzie jak coś z niej wyjdzie
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#83
PORZUCONA

Rozegrana z: Darcy Bates
Miejsce: Stacja Benzynowa

-Dobry... e... cześć? - powiedziała, wychodząc z samochodu i próbując odgadnąć wiek chłopaka, w końcu jednak uznała, że są w zbliżonym do siebie wieku, więc może sobie pozwolić na to małe skrócenie dystansu na początek. - Pechowy wieczór, co? Miałam tak chyba milion razy. Nie z tym - machnęła ręką za siebie, pokazując na odbijający światła od lśniącego lakieru samochód - ale mój poprzedni gruchot skończył na złomie, bo już kompletnie się do niczego nie nadawał. Chcesz zajrzeć pod maskę, czy...?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ