lorne bay — lorne bay
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before
Adan
21:37
Cześć. Nie, błagam. Nie mów mi, że zabrałem Ci DWIE ozdoby ogrodowe. To się jeszcze nigdy nie zdarzyło! :(
Flaming i uroczy alkoholik nie są moimi zakładnikami, więc chętnie je oddam bez żadnych łapówek!!

mathilde bennett
lorne bay — lorne bay
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before
Adan
21:37
Jezu. To naprawdę brzmi jak spełnienie mojego największego koszmaru. Nawet Cię nie ściemniam w tym momencie.
Dobra. Możesz też mi to wynagrodzić, bo nie będę kłamał... do skrzata trochę się przywiązełem. Siedzi na moim biurku. Ale ja też ci to wynagrodzę. Lubisz dobre wino?

mathilde bennett
lorne bay — lorne bay
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before
Adan
21:37
Hahahahaha! Jest to absolutnie zrozumiałe. Chociaż na swoją obronę powiem, że zdarza mi się to tylko po alkohol, a zguby będę oddawać na trzeźwo! :D
Oooo. Okej, okej. To mi się podoba. Widzę tutaj potencjał na coś pięknego! Pracuję do 14, popołudnie i wieczór mam wolne. Jutro też mam wolne, więc w sumie dostosuję się do Ciebie 8)


mathilde bennett
lorne bay — lorne bay
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before
Adan
21:37
Jestem przerażony tym, że jakimś cudem, po pijaku zawędrowałem tak głęboko w las tylko po to, żeby ukraść Ci ozdoby ogrodowe! Nie boję się. A przynajmniej nie teraz. Ale oglądałem ostatnio film, który miał być komedią romantyczną. Gość zaprosił laskę na weekend do jakiegoś domu w lesie i okazało się, że jest kanibalem i ją też zje. Ale, że lubi zachowywać mięso świeże to trzymał ją przypiętą do ściany. Poryte.
Darmowej i domowej szamie nigdy nie odmówię! O ile nie będziesz serwowała ludzkiego mięsa, haha. Dobra, to podaj adres i wbiję dzisiaj :)


mathilde bennett
lorne bay — lorne bay
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before
Adan
21:37
Kiedyś miałem kumpla, który mi powiedział, żeby nigdy się nie umawiać z laskami, które otwarcie mówią, że kochają horrory. Nigdy mi jednak nie powiedział dlaczego. Mam nadzieję, że się nie przekonam, hahaha!
Okej! To pamiętaj, że ja będę miał przy sobie flaminga i krasnala! :) Do zobaczenia :)


mathilde bennett
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alfie
17.24
dlaczego miałbym odebrać ci dziecko?
nie rozumiem...


mathilde bennett
właściciel i sternik statku wycieczkowego — Daintree River Cruise Centre
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Eks-sportowiec i były mąż, od lat w Lorne Bay. Prapotomek Thomasa Mayersa znany w mieście z nazwiska i z zawodu. Trochę dupek.
John Mayers
7:45
Obrazek


mathilde bennett
happy halloween
nimue_h
rezydent chirurgii — Cairns Hospital
24 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
panicz, który marnuje swoją błękitną krew wypruwając żyły na rezydenturze z chirurgii urazowej, poza tym dumny chłopak pani architekt, choć nadal ma kłopoty rodzinne i mieszka na łodzi
Alfie
19:15
serio?
oceniasz mnie aż tak nisko?
gratulacje


mathilde bennett
właściciel i sternik statku wycieczkowego — Daintree River Cruise Centre
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Eks-sportowiec i były mąż, od lat w Lorne Bay. Prapotomek Thomasa Mayersa znany w mieście z nazwiska i z zawodu. Trochę dupek.
Numer nieznany
8:23
Nie znamy się, ale chcę Cię przed czymś ostrzec.
Niedawno w telewizji mówili o tym, że zauważono porwania wśród młodych pracowników sprzątających. Na Twoim miejscu ostrożnie wybierałbym klientów.... Podpisano, uprzejmy informator


mathilde bennett
happy halloween
nimue_h
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Hej, coś się dzieje? Może powiadomię Jonathana, wiesz, on ma chody w szpitalu, na pewno z czymś pomoże
No i nie gadaj głupot, żadne 50%, masz prawo do wolnego dnia, a u nas i tak pan Pedant ogarnia wszystko cały czas! :hihihi:


mathilde bennett
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Oj, też się na tym nie znam, ale mam nadzieję, że to nic poważnego... ale Ty masz ubezpieczanie zdrowotne, tak? Bo lekarze to podli zdziercy :/
No i nie musisz nam piec żadnego ciasta! Jona pewnie i tak nie pozwoliłby mi go zjeść, plus to bardziej on jest Twoim pracodawcą, niż ja, mam nadzieję, że dobrze ci płaci, bo na biedaka nie trafiło :v


mathilde bennett
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Och, czyli to takie zdrowe ciasto? Ale będzie chociaż trochę słodkie? No i cieszę się, jak masz to ubezpieczenie!
Skąd wiesz, że Jonathan jest moim narzeczonym? :o
W zasadzie to bardzo chętnie... trochę rozmawiałam z moim naczelnym strażnikiem i już nie krzywi się tak na myśl o tym, że miałaby wyjść z domu :oops:


mathilde bennett
ODPOWIEDZ