lorne bay — lorne bay
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before

CODE: Zaznacz cały

 [tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG= https://i.scdn.co/image/ab6775700000ee856dfb56c8f58a827bf18dd44b][/telimg1]
[tel5]Adan
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG= https://i.scdn.co/image/ab6775700000ee856dfb56c8f58a827bf18dd44b][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
 

CODE: Zaznacz cały

[tele2]21:37
[tel3][telimg1][IMG=https://i.scdn.co/image/ab6775700000ee856dfb56c8f58a827bf18dd44b][/telimg1]
[tel10]Adan
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
21:37
siostra
prędzej zniosłabym ojca niż ciebie i twoich współlokatorów
BURAKU!!
adan atwood
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
21:37
siostra
to ty zacząłeś
:* :* :*
adan atwood
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
04:08
siostra
pogniewałeś się, misiu?
adan atwood
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
20:25
Cześć.
Ja w sprawie flaminga i nawalonego skrzata… Nie wiem, co się wydarzyło tak naprawdę, ale te dwie figurki mają dla mnie kosmiczną wartość sentymentalną… Bardzo chcę je odzyskać.
Dogadamy się jakoś? Mogę wymienić się na domowej roboty miód pitny czy coś.


adan atwood
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Niestety, te dwie figurki są moje.
Nie zdziwiłoby mnie, gdyby moja matka próbowała je opchnąć na targu rupieci, ale na Twoje nieszczęście... Ona wyjechała.
Flaming to ukochana figurka mojej córki, a skrzat to wspomnienia uniwerku.
Wynagrodzę to chociaż dobrymi ciasteczkami, co?


adan atwood
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Czyli jesteś kleptomanem?
Asekuracyjnie, umówmy się w plenerze, bo obawiam się, że mogłabym stracić jeszcze parę rzeczy... ;)
Serio, nic się nie dzieje, po prostu na flamingu bardzo mi zależy, a o skrzata możemy pertraktować. A co do wina - no pewnie! Najlepszy na świecie alkohol, bo w sumie tylko ten mogę pić.
Kiedy będziesz miał czas?


adan atwood
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Możesz wpaść do mnie, to wcześniej to był serio żart.
Nie mam w domu nic cennego, poza książkami i własnymi projektami. No, jedyny minus jest taki, że mieszkam w lesie, a dookoła są same drzewa, ale nie jestem psychopatką (chociaż, nie wiem... Zależy jak na to spojrzeć). Nie boisz się, nie?
Dzisiaj byłoby super. Mia akurat jest u cioci, więc idealnie.
Wydajesz się mega spoko, to może ugotuję coś? Rzadko mam gości, więc nie do końca wiem jak działa taka wymiana skradzionych rzeczy. Wybacz.


adan atwood
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Ej, kocham horrory! One są mega zajebiste. Parę dni temu zrobiłam refresher z Drogi bez powrotu i Oszukać przeznaczenie. Nie pytaj czemu. Mam słabszy okres.
Słuchaj, mieszkam pod 13 w dzielnicy Tingaree. Chyba jedyny domek ze światełkami. Jest pokryty bluszczem w taki klimatyczny sposób.
Ostrzegam jednak, że mam przy sobie zawsze gaz i tasak.


adan atwood
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Traktujemy to zatem jako randkę? :)
Lubię randki w ciemno, no ale jestem przegrana na rynku matrymonialnym, bo mi to uświadomili wielokrotnie mężczyźni. Jako kumpela jestem mega zajebista, jak coś!
Ciocia zajmie się Mią do jutra. Weź dwie butelki wina. Dawno nie piłam, a daleko mam do sklepu.


adan atwood
happy halloween
Booyah
brak multikont
ODPOWIEDZ