właściciel i sternik statku wycieczkowego — Daintree River Cruise Centre
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Eks-sportowiec i były mąż, od lat w Lorne Bay. Prapotomek Thomasa Mayersa znany w mieście z nazwiska i z zawodu. Trochę dupek.
John Mayers
7:45
treść treść treść
treść treść treść

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/avatar_4fb32b05e29a_128.pnj][/telimg1]
[tel5]John Mayers
[/tel5][/tel02][tel8]7:45
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/avatar_4fb32b05e29a_128.pnj][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
happy halloween
nimue_h
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Desiree
9:15
naprawdę sądzisz,
że przerazi mnie byle śmierć?
jeśli to durny żart to znajdę cię i ci nakopię

John Mayers
onkolog — Cairns Hospital
30 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
młoda pani onkolog, obecnie dochodzi do siebie psychicznie i fizycznie po napaści byłego partnera z pomocą Flanna, którego kocha nad życie
Desiree
9:50
musisz być nieźle zdesperowany
czy tego typu wizyty należy zapowiadać?

John Mayers
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Mam słabe serce!
Będziesz miał Halloween, jak Ci wyślę rachunek po pobycie w szpitalu!
Zobaczymy kto się bardziej przestraszy, żartownisiu!
John Mayers
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
8:15
Leonie
Dzięki wielkie za ostrzeżenie, uniknęłam wizyty karetki z rana.
Ale nie dziękuję za dekorację. Wcale nie tak łatwo kieruje się z ekstra szkieletem i piszczącą z radości pięciolatką, to cud, że nie dostałam mandatu.


John Mayers
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Leonie T.
8:30
Pozornie, bo jednak pisk przerażenia byłby krótszy i pozbawiłby moje auto dekoracji. Na razie jestem skazana na dodatkowego pasażera. Ot, nieprzewidywalność dzieci.
Chętnie. Jakieś konkretniejsze propozycje?


John Mayers
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Leonie T.
8:55
Jak widać macierzyństwo to ciężki kawał chleba, a także kosztowny, czasem pełen bezradności. Proszę nie oceniaj mnie zbyt surowym okiem... :roll:
Całkiem poważna propozycja, ale wydaje mi się, że na start wystarczy zwykła kawa, może lunch? Jeśli chcesz rozwiązać mój język nieco bardziej, drink będzie też okej, ale tylko jeden. Tak, mogę wyjść bez córki, ale wciąż musi to być odpowiedzialne wyjście. (:


John Mayers
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Leonie T.
9:20
widzisz kolejna niespodzianka. ;> Co do tej 19... mozesz czekac w moonlight o tej godzinie, ale jutro? Jak widac spusty puszczaja jedynie o wyznaczonej porze. (:
[t


John Mayers
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Leonie T.
9:56
Nie przesadzaj, John. Nie bylo wcale tak trudno.. do zobaczenia jutro...


John Mayers
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
3 minuty temu
Jon Moon
Odbiorca zablokował tego nadawcę


John Mayers
pearl lagune
miło
brak multikont
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
A chcesz w ryj? Bo wpierdol czeka za rogiem

wybacz mi, to też do zadania :lol: <3
ODPOWIEDZ