30 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Graham Halifax
Bardzo rozrywkowy były żołnierz, który wojaczką już się nie para, ale nadal na niej zarabia. Domowa złota rączka, świetny partner do wszelkich aktywności fizycznych, oraz straszny łasuch.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

przyjazna koala
Graham
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Witaj Graham Halifax
Troche mi wstyd, bo nie znalazłam żadnego dobrego punktu zaczepienia, co najwyżej wiekowo moja Laurissa i Pearl są w pobliżu, ale jakbyś chciał/a kogokolwiek ode mnie na jakąś relację, to śmiało <33
30 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Divina Norwood

Chwilę nad tym pomyślałem i mam coś, co może połączyć Grahama i Laurissę. Ogólnie spotkać mogli się po prostu kiedyś w barze, to nie jest aż takie istotne, ale jest bardzo możliwe, że Graham chciał kiedyś spróbować swojej ręki w ogrodnictwie i przypomniał sobie o pięknej pani z kwiaciarni. Mógł zaprosić do swojego ogrodu. Bardzo możliwe też, że poprosił ją o pomoc w zorganizowaniu jakiejś imprezy dla jego chłopaków. Jeśli interesuje Cię taka relka możemy nawet coś rozegrać w ten deseń ^^
przyjazna koala
Graham
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
Graham Halifax pisze: 24 paź 2021, 00:11
Hej Divina Norwood

Chwilę nad tym pomyślałem i mam coś, co może połączyć Grahama i Laurissę. Ogólnie spotkać mogli się po prostu kiedyś w barze, to nie jest aż takie istotne, ale jest bardzo możliwe, że Graham chciał kiedyś spróbować swojej ręki w ogrodnictwie i przypomniał sobie o pięknej pani z kwiaciarni. Mógł zaprosić do swojego ogrodu. Bardzo możliwe też, że poprosił ją o pomoc w zorganizowaniu jakiejś imprezy dla jego chłopaków. Jeśli interesuje Cię taka relka możemy nawet coś rozegrać w ten deseń ^^
Jak najbardziej mi coś takiego odpowiada <3 Lubię relację zakrawające o sprawy biznesowe :hihihi:
30 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Laurissa Hemingway W takim razie zapraszam na pw jak najdzie Cię ochota na jakąś luźną gierkę <3
przyjazna koala
Graham
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Witam, czy jest szansa żeby panowie się znali z wojska, Graham Halifax? :welcome:
przyjazna koala
Falcone
30 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lorenzo Thompson Myślę, że jak najbardziej. Graham tułał się po wielu frontach od 18 roku życia. Może być tym upierdliwym przyjacielem, który cały czas mówi Lorenzo żeby wreszcie przestał się okładać z ludźmi po pyskach i przyszedł dla niego pracować :lol:
przyjazna koala
Graham
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
No to by idealnie się składało, bo jest całkiem spora szansa że Lorenzo w przyszłości zostanie na jakiś czas przymusowo odsunięty od walk, to wtedy pewnie by taką propozycję rozważył 8)
A przyjaciel się przyda na jakiś męski wypad na pewno :D
Graham Halifax
przyjazna koala
Falcone
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
ej wiesz co? jak jesteś domową rączką to umówmy się na remont u Julki kiedyś, potrzebuje zrównać basen z ziemią i przy okazji zedrzeć ściany do zera, by jej nie przypominały o nieudanym małżeństwie

Graham Halifax
30 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Lorenzo Thompson Zatem przyjaciela w nim masz :lol:

Julia Crane To brzmi jak zadanie dla Grahama, musisz go gdzieś tylko zahaczyć na mieście bo jego firma to nie do końca te usługi :hahaha:
przyjazna koala
Graham
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Znając tupet Julii to po prostu stwierdzi, że o, ten nada się :hahaha: Graham Halifax
sekretarka — lorne bay state school
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
tutejsza dziewczyna, która zdecydowanie nie ma szczęścia do facetów; nie była z żadnym dłużej niż rok z haczykiem, próbując dowiedzieć się co z nią jest nie tak; obecnie sekretarka w miejscowej szkole, lubiąca w dalszym ciągu trochę poimprezować - zresztą, co będę opowiadać, przekonajcie się sami jaka ona jest!
znajdzie się coś dla Carmen Graham Halifax? *.*
powitalny kokos
patsy
ODPOWIEDZ